رجا کازابلانکا، تیم میزبان با بایرن مونیخ بازی خواهد کرد.

سایت گل – تیم رجا کازابلانکا توانست با پیروزی سه بر یک مقابل اتلتیکو مینیرو به فینال جام جهانی باشگاه‌ها برسد. به این ترتیب خبری از نبرد رونالدینیو با مردان پپ گواردیولا در فینال نخواهد بود.

جالب آن که رجا نه به عنوان قهرمان قاره، که به عنوان قهرمان مراکش (میزبان این رقابت‌ها) پا به این مسابقات گذاشته است. آنها در پلی‌آف آکلندسیتی نیوزیلند (قهرمان اقیانوسیه)، در یک‌چهارم نهایی مونتری مکزیک (قهرمان کونکاکاف) و اکنون در نیمه‌نهایی اتلتیکو مینیرو (قهرمان آمریکای جنوبی) را برده‌اند و به فینال رسیده‌اند!

محسن یاجور (51)، محسن متولی (83، پنالتی) و ویانی مابیده (90) برای رجا گل زدند و رونالدینیو (63) تنها گل اتلتیکو را به ثمر رساند.

یاران رونالدینیو به این ترتیب دیدار رده‌بندی را مقابل گوانگژو اورگراند برگزار خواهند کرد. گوانگژو الاهلی (قهرمان آفریقا) را برد اما به بایرن مونیخ (قهرمان اروپا) باخت. رجا و بایرن مونیخ هم در دیدار نهایی با هم بازی می‌کنند.

نبرد بر سر عنوان پنجم را هم مونتری 5 بر یک مقابل الاهلی مصر برد. کاردوسو (3)، دلگادو (22)، لوپس (27)، سوازو (45، پنالتی) و دلگادو (65) برای مونتری و عماد متعب (6) برای الاهلی گل زدند.