»   اخبار شهرستان ها  »   راه‌اندازی خانه پیشکسوتان ورزش در اردبیل
۹ اسفند ۱۳۹۱ , ساعت ۱:۰۰

رئیس کمیته پیشکسوتان استان اردبیل خبر داد

راه‌اندازی خانه پیشکسوتان ورزش در اردبیل

رئیس کمیته پیشکسوتان ورزش استان اردبیل گفت: ما در تلاش هستیم تا به زودی خانه پیشکسوتان ورزشی را در اردبیل راه‌اندازی کنیم تا این افراد مکانی مناسب برای حضور و همراهی و همدلی داشته باشند.

اردبیل نیوز: صابر عطایی صبح امروز در جلسه کمیته پیشکسوتان اردبیل با اشاره به برگزاری مطلوب مراسم تجلیل از پیشکسوتان، مدال‌آوران و قهرمانان در اردبیل، اظهار داشت: ما به همت دستگاه‌های متولی به ویژه ورزش و جوانان و مجموعه‌های حمایتی سعی کردیم این همایش را در تجلیل و تکریم سرمایه‌های بزرگ ورزشی برگزار کنیم که امیدواریم نظیر این برنامه را هر شش ماه یک بار داشته باشیم تا پیشکسوتان گرد هم آمده و تجربیات خود را در اختیار جوانان قرار دهند.

وی گفت: هسته اولیه کمیته پیشکسوتان برای نخستین بار در سطح کشور شکل گرفته و ما قطعاً پیگیر مسایل و مشکلات این سرمایه‌های عظیم خواهیم بود تا اجازه ندهیم گرد غم و اندوه بر چهره آنها بنشیند.

رئیس کمیته پیشکسوتان ورزش استان اردبیل بیان داشت: این کمیته در راستای تکریم و خدمت‌رسانی به ورزشکاران پیشکسوت و با تجربه استان راه‌اندازی شده و هدف اصلی نیز گرد هم آمدن پیشکسوتانی است که بسیار دوست دارند در کنار هم تجربیاتشان را در اختیار دیگران قرار دهند.

عطایی ادامه داد: در صورت حمایت ورزش و جوانان استان و دستگاه‌های ذیربط در قالب کمیته‌های مختلف مسابقاتی را نیز برای پیشکسوتان در نظر می‌گیریم تا بتوانند از فضای پر شور و نشاط ورزش غافل نبوده و در گوشه انزوا قرار نگیرند.

وی پیشکسوتان و قهرمانان گذشته را سرمایه عظیم در پیشبرد اهداف و برنامه‌ریزی‌های پیش رو اعلام کرد و گفت: یکی از شاخصه‌های پیشکسوتان ورزش حفظ حرمت و همچنین قدرشناسی از افراد با تجربه، مربیان و داورانی است که در دوران فعالیت‌های ورزشی برای گروه‌های مختلف راهگشا بوده‌اند.

رئیس کمیته پیشکسوتان ورزش استان اردبیل به افتخار آفرینی‌های پیشکسوتان ورزش استان در ادوار گذشته نظیر بهتاج، اللهیاری و ده‌ها پیشکسوت ورزشی در رشته‌های مختلف اشاره کرد و افزود: ما در تلاش هستیم تا در وهله اول مشکلات بیمه و خدمات درمانی پیشکسوتان و همچنین بیمه تکمیلی این افراد را برطرف کنیم تا آنها بتوانند در دوران کهولت از این پشتوانه بهره‌مند شوند.

عطایی اظهار داشت: با توجه به اینکه اردبیل از دیرباز در رشته‌های مختلف ورزشی سرآمد و نام‌آور بوده است سعی کردیم در حد وسع و توان خدماتی را به این سرمایه‌های عظیم ارائه کنیم تا با کمترین مشکل و نارسایی بتوانند بهترین استفاده را از فرصت پیش آمده داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این مسئول اظهار داشت: در قالب تیم‌های مختلف ورزشی سعی خواهیم کرد مسابقات پیشکسوتان را نیز در اردبیل رونق مضاعف ببخشیم که این امر می‌تواند در حضور پر شور و نشاط آنها در عرصه ورزش و همچنین کمک به جوانان و نوجوانان موثر باشد.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب