»   اخبار سیاسی  »   دولت هاشمی، اشرافیت طاغوتی را زنده کرد
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت ۲۱:۰۲

دولت هاشمی، اشرافیت طاغوتی را زنده کرد

کریمی‌قدوسی تصریح کرد: شکاف طبقاتی در دوره ریاست‌جمهوری هاشمی روز‌به‌روز بیشتر می‌شد، خوی اشرافیگری و ادبیات دوره طاغوت زنده شد و از سوی دیگر سبک و روش زندگی به سبک و روش دوره سلطنت پیش می‌رفت.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دولت سازندگی خوی اشرافیگری و ادبیات طاغوت را زنده کرد و توزیع ثروت میان اقشار ضعیف برخلاف تفکرات اقتصادی آنان بود.
جواد کریمی‌قدوسی در گفتگو با فارس با اشاره به صدور بیانیه از سوی هاشمی رفسنجانی در مورد حضورش در عرصه انتخابات گفت: ابتدا صدور بیانیه از سوی آقای هاشمی اقدامی خلاف قانون است چرا که هنوز شورای نگهبان نظر خود را در مورد تأیید صلاحیت نامزدها اعلام نکرده و این کار نوعی تبلیغات رسمی به حساب می‌آید.

وی ادامه داد: آقای هاشمی معتقد است که هر اتفاق مثبتی که در طول 35 سال پس از انقلاب رخ داده در دوره ریاست‌جمهوری وی بوده و سایر دولتها و به ویژه دولتهای اخیر کار خاصی انجام نشده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: در دولت سازندگی و در عرصه سیاست خارجی منطق امام و انقلاب به فراموشی سپرده شد و این دولت در صدد بود تا این منطق زدوده شود.

نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از سوی دیگر در عرصه اقتصادی دولت آقای هاشمی بر این اعتقاد بود که ثروت باید در اختیار سرمایه‌داران و صاحبان ثروت و صنعت بماند و توزیع ثروت میان اقشار ضعیف بر خلاف تفکرات اقتصادی آنها بود.

کریمی‌قدوسی تصریح کرد: شکاف طبقاتی در دوره ریاست‌جمهوری هاشمی روز‌به‌روز بیشتر می‌شد، خوی اشرافیگری و ادبیات دوره طاغوت زنده شد و از سوی دیگر سبک و روش زندگی به سبک و روش دوره سلطنت پیش می‌رفت، در هر عرصه‌ای که در دوره سازندگی به آن نگاه شود مشکلات زیادی مشاهده می‌شود و علت اصلی تحول پس از این دوره نارضایتی مردم از این مسائل بود.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب