»   سینما  »   دنیل کرگ بازگشتش به نقش جیمز باند را تایید کرد
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۳:۵۳

دنیل کرگ بازگشتش به نقش جیمز باند را تایید کرد

در مصاحبه ای با مجری تاک شو شبانه استیون کولبر، دنیل کرگ گفت دوباره و البته برای آخرین بار ۰۰۷ خواهد شد.
به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، دنیل کرگ سه شنبه شب با حضورش در برنامه «شو دیروقت با استیون کولبر» رسما تایید کرد که در بیست و پنجمین ویدیو جیمز باند، دوباره نقش مامور ۰۰۷ را بازی خواهد کرد.

نیویورک تایمز و دیگر رسانه ها قبلا گزارش داده بودند که کرگ برای این ویدیو بازخواهد گشت، اما تا حضور او در برنامه کولبر، این قضیه شخصا توسط این بازیگر یا تهیه کنندگان ویدیو تایید نشده بود.

وقتی کولبر از کرگ پرسید که آیا او دوباره نقش این مامور مخفی را ایفا خواهد کرد یا خیر، او مستقیم گفت «بله». او گفت چند ماهی است که می داند قرار است دوباره این نقش را بازی کند و اضافه کرد: مدتی است که در این مورد مشغول بحث بوده ایم، اما فقط داشتیم سعی می کردیم جزییات را تعیین کنیم. من همیشه می خواستم دوباره این نقش را بازی کنم، اما فقط به کمی استراحت نیاز داشتم.

او همچنین تایید کرد که این آخرین باری خواهد بود که در قالب این جاسوس نمادین ظاهر خواهد شد و گفت: می خواهم در بالاترین حالت از این نقش کناره گیری کنم و خیلی مشتاقش هستم.

صبح روز سه شنبه، او به یک برنامه رادیویی بوستونی گفته بود هنوز هیچ تصمیمی در این مورد گرفته نشده و اضافه کرده بود که قصدش کش دادن ماجرا برای گرفتن پول بیشتر نیست. او گفته بود: «این یک تصمیم خیلی شخصی است و من می دانم که تهیه کنندگان می خواهند ویدیو را زودتر بسازند، من هم در تئوری دوست دارم در آن بازی کنم، اما هنوز تصمیمی درباره آن گرفته نشده است.»

در مصاحبه اش با کولبر، کرگ به این مصاحبه های قبلی اشاره کرد و خطاب به کولبر گفت: من باید از تمام کسانی که امروز با آن ها مصاحبه کردم معذرت خواهی کنم چون می خواستم این خبر را به تو بگویم.

کرگ مدتی قبل گفته بود «ترجیح می دهم این لیوان را بشکنم و رگ هایم را بزنم تا اینکه بخواهم یک بار دیگر نقش جیمز باند را ایفا کنم». کولبر هم در مورد این حرفش از او سوال کرد و او در پاسخ گفت: «بهانه آوردن فایده ای ندارد، اما آن مصاحبه دو روز بعد از تمام شدن ویدیوبرداری ویدیو آخر بود و مستقیم رفته بودم سر مصاحبه و طرف پرسیده بود می خواهی یک ویدیو دیگر هم بازی کنی که من گفتم نه!»

بیست و پنجمین ویدیو جیمز باند که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده، روز هشتم نوامبر سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

banifilm.ir


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش سینما

اداره کل ھنرھای نمایش رادیو سه سریال رادیویی “پناه آخر”، “فصل مشترک” و “سال‌های دور” را ویژه ایام ماه محرم تدارک دیده است. به گزارش رسیده، این آثار با موضوعات زندگی یاران امام حسین (ع)، واقعه عاشورا و تعزیه...
گزارش صفحه یک بانی ویدیو شماره ۳۵۳۱ دوشنبه ۳ مهر اولین بار در بانی‌ویدیو پدیدار...
مستند «محیط‌بان و پلنگ» به عنوان اولین اثر ایرانی در جشنواره محیط زیست و حیات وحش آمریکا نمایش داده می‌شود. به گزارش رسیده ، از میان آثار ارسالی امور جشنواره­‌های بین المللی اداره کل بین الملل صدا و سیما...
رییس سازمان صداوسیما در حکمی شهاب اسفندیاری را به سمت رییس دانشگاه صداوسیما منصوب کرد. به گزارش رسیده، عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صدا و سیما شهاب اسفندیاری را به مدت ۴ سال به سمت رییس دانشگاه صداوسیما منصوب...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب