»   سینما  »   دنیل کرگ بازگشتش به نقش جیمز باند را تایید کرد
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۳:۵۳

دنیل کرگ بازگشتش به نقش جیمز باند را تایید کرد

در مصاحبه ای با مجری تاک شو شبانه استیون کولبر، دنیل کرگ گفت دوباره و البته برای آخرین بار ۰۰۷ خواهد شد.
به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، دنیل کرگ سه شنبه شب با حضورش در برنامه «شو دیروقت با استیون کولبر» رسما تایید کرد که در بیست و پنجمین ویدیو جیمز باند، دوباره نقش مامور ۰۰۷ را بازی خواهد کرد.

نیویورک تایمز و دیگر رسانه ها قبلا گزارش داده بودند که کرگ برای این ویدیو بازخواهد گشت، اما تا حضور او در برنامه کولبر، این قضیه شخصا توسط این بازیگر یا تهیه کنندگان ویدیو تایید نشده بود.

وقتی کولبر از کرگ پرسید که آیا او دوباره نقش این مامور مخفی را ایفا خواهد کرد یا خیر، او مستقیم گفت «بله». او گفت چند ماهی است که می داند قرار است دوباره این نقش را بازی کند و اضافه کرد: مدتی است که در این مورد مشغول بحث بوده ایم، اما فقط داشتیم سعی می کردیم جزییات را تعیین کنیم. من همیشه می خواستم دوباره این نقش را بازی کنم، اما فقط به کمی استراحت نیاز داشتم.

او همچنین تایید کرد که این آخرین باری خواهد بود که در قالب این جاسوس نمادین ظاهر خواهد شد و گفت: می خواهم در بالاترین حالت از این نقش کناره گیری کنم و خیلی مشتاقش هستم.

صبح روز سه شنبه، او به یک برنامه رادیویی بوستونی گفته بود هنوز هیچ تصمیمی در این مورد گرفته نشده و اضافه کرده بود که قصدش کش دادن ماجرا برای گرفتن پول بیشتر نیست. او گفته بود: «این یک تصمیم خیلی شخصی است و من می دانم که تهیه کنندگان می خواهند ویدیو را زودتر بسازند، من هم در تئوری دوست دارم در آن بازی کنم، اما هنوز تصمیمی درباره آن گرفته نشده است.»

در مصاحبه اش با کولبر، کرگ به این مصاحبه های قبلی اشاره کرد و خطاب به کولبر گفت: من باید از تمام کسانی که امروز با آن ها مصاحبه کردم معذرت خواهی کنم چون می خواستم این خبر را به تو بگویم.

کرگ مدتی قبل گفته بود «ترجیح می دهم این لیوان را بشکنم و رگ هایم را بزنم تا اینکه بخواهم یک بار دیگر نقش جیمز باند را ایفا کنم». کولبر هم در مورد این حرفش از او سوال کرد و او در پاسخ گفت: «بهانه آوردن فایده ای ندارد، اما آن مصاحبه دو روز بعد از تمام شدن ویدیوبرداری ویدیو آخر بود و مستقیم رفته بودم سر مصاحبه و طرف پرسیده بود می خواهی یک ویدیو دیگر هم بازی کنی که من گفتم نه!»

بیست و پنجمین ویدیو جیمز باند که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده، روز هشتم نوامبر سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

banifilm.ir

آخرین مطالب این بخش سینما

گزارش صفحه یک بانی کلیپ شماره ۳۵۶۲ شنبه چهارم آذر اولین بار در بانی‌کلیپ پدیدار...
فرماندار مشهد با بیان این‌که رویکرد مدیریتی در این شهر نسبت به دیگر نقاط کشور متفاوت نیست، از تشکیل کارگروهی به‌پیشنهاد علم‌الهدی برای تعیین‌تکلیف برگزاری کنسرت‌ در مشهد در شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی خبر داد و در...
در مراسم اهدای این جوایز که ساعاتی پیش به پایان رسید، نوید محمدزاده از ایران برای بازی در «بدون تاریخ، بدون امضا» در بخش تنوع فرهنگی جایزه ویژه هیات داوران را برد. او این جایزه را به...
گروه سینمای ایران- نسرین بختیاری: افزایش شبکه های ماهواره ای و هزاران سایت اینترنتی و تلگرامی دسترسی ما را به اطلاعات آسانتر کرده است. به موازارت این دسترسی، راه های نفوذ سارقان اینترنتی فراهم شده است. مدتی است شاهد...


  • دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک

    دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک

    دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی به نام اشتباه بود دانلود آهنگ جدید علیرضا طلیسچی به نام تو فکر میکنی کیه دانلود آهنگ جدید اشوان به نام منو دریاب
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب