»   اخبار سیاسی  »   دستور حذف فیلم ضد اسلامی “معصومیت مسلمانان” از یوتیوب صادر شد
۹ اسفند ۱۳۹۲ , ساعت ۲:۰۳

دستور حذف فیلم ضد اسلامی “معصومیت مسلمانان” از یوتیوب صادر شد

دادگاه تمییز ایالات متحده آمریکا به موتور جستجوگر گوگل و سایت ویدئوی یوتیوب دستور حذف فیلم ضد اسلامی “معصومیت مسلمانان” را صادر کرد.

فیلم ضد اسلامی از یوتیوب حذف خواهد شد.

به گزارش اردبیل نیوز، دادگاه تمییز ایالات متحده آمریکا به موتور جستجوگر گوگل و سایت ویدئوی یوتیوب دستور داد تا فیلم ضد اسلامی معصومیت مسلمانان را از سایت خود حذف کنند.

“سیدنی لی گارسیا” هنرمندی که در این فیلم ایفای نقش داشت در دادگاه تمییز شماره ۹ ایالات متحده آمریکا در سان فرانسیسکو علیه سایت گوگل شکایت کرده بود که در نهایت با رای دو قاضی از سه قاضی دادگاه نتیجه این دعوی را به نفع خود پایان داد. درنتیجه دستور حذف فیلم ضد اسلامی “معصومیت مسلمانان” از پخش در سایت یوتیوب صادر شد.

موتور جستجوگر گوگل قبلا درخواست اوباما رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در خصوص حذف فیلم ۱٤ دقیقه ای “معصومیت مسلمانان” که حاوی تحقیر و افترا به پیامبر اسلام می باشد را رد کرده بود.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب