»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   درگیری لفظی دایی با میثاقیان
۲۹ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۲۱:۱۷

درگیری لفظی دایی با میثاقیان

دیدار تیم های فوتبال راه آهن و آلومینیوم در حالی برگزار شد که علی دایی و اکبر میثاقیان در کنار زمین درگیری لفظی پیدا کردند.

به گزارش نامه به نقل از مهر، تیم های فوتبال راه آهن و آلومینیوم هرمزگان امروز جمعه از ساعت 15:30 دقیقه در ورزشگاه اختصاصی راه آهن به مصاف هم رفتند که این مسابقه حواشی خاص خود را داشت.

* ایمون زاید بازیکن آلومینیوم هرمزگان از روی سکوها این مسابقه را تماشا می کرد. او به خبرنگار مهر گفت که از هفته آینده آماده بازی است.

* علیرضا عباسفرد، مجتبی زارعی و بهنام ابوالقاسم پور از دیگر افرادی بودند که از روی سکوها بازی را تماشا می کردند.

* درگیری لفظی علی دایی با اکبر میثاقیان سرمربی راه آهن از نکات جالب توجه این مسابقه بود. این درگیری پس از خطای مدافع راه آهن روی میلاد میداودی مهاجم آلومینیوم رخ داد که در آن اکبر میثاقیان معتقد بود مدافع راه آهن باید اخراج شود.

* در این مسابقه کفش وحید عسگری بازیکن آلومینیوم در یک صحنه در نیمه اول از پایش درآمد. همچنین امید عالیشاه بازیکن راه آهن هم در نیمه اول کفشش پاره شد و به همین خاطر مجبور شدند کفش او را عوض کنند.

* کمتر از 50 تماشاگر هرمزگانی برای تشویق آلومینیوم در ورزشگاه حاضر بودند. آنها علیه سامان آقازمانی و بهادر عبدی بازیکنان آلومینیوم شعارهایی سر دادند این تماشاگران آقازمانی را بازیکن دیپورتی پرسپولیس نامگذاری کردند.

* در نیمه اول یکی از بازیکنان راه آهن در کنار خط باعث سرنگون شدن محمدرضا ناصری بازیکن آلومینیوم شد و این بازیکن زیرپای علی دایی زمین خورد.

* در نیمه دوم اکبر میثاقیان از کنار خط برای راهنمایی بازیکنانش سوت می زد که این مساله با تذکر کمک داور اول مسابقه تمام شد.

* تیم آلومینیوم هرمزگان به دلیل مصدومیت وحید عسگری بازیکن این تیم دقایقی 10 نفره بازی کرد. مصدومیت عسگری از ناحیه دهان و دندان به حدی بود که داور بازی چند بار مانع ورود او به زمین شد و همین مساله اعتراضات اکبر میثاقیان را درپی داشت.

* در دقایق پایانی و پس از آنکه مهاجم راه آهن موقعیتی را از دست داد علی دایی آنقدر عصبانی بود که چند بار با پایش چمن را شوت کرد!

 

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: مقرر شد پاداشی که بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران می‌گیرند به تیم داوری ایران در جام جهانی روسیه تعلق بگیرد. به نقل از مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت در...
کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی به زودی درباره وضعیت سرمربیگری تیم ملی فوتبال ساحلی تصمیم می‌گیرد. به نقل از مهر، «مارکو اوکتاویو» سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران چندی پیش یکباره و به دلایل نامشخص کار خود...
فدراسیون فوتبال تایلند با ارسال مدارک و مستنداتی به کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال تایید تخلف عراق در مسابقات فوتسال جوانان آسیا و گرفتن سهمیه این کشور در المپیک است. به نقل از مهر، مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا...
تیم ملی فوتسال ایران در حالی به تورنمنت کویت دعوت شده است که شرکت در این تورنمنت به خاطر جذابیت‌ها و مشکلاتش هنوز در ابهام است.عباس ترابیان رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره دعوت...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب