»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   درگیری لفظی دایی با میثاقیان
۲۹ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۲۱:۱۷

درگیری لفظی دایی با میثاقیان

دیدار تیم های فوتبال راه آهن و آلومینیوم در حالی برگزار شد که علی دایی و اکبر میثاقیان در کنار زمین درگیری لفظی پیدا کردند.

به گزارش نامه به نقل از مهر، تیم های فوتبال راه آهن و آلومینیوم هرمزگان امروز جمعه از ساعت 15:30 دقیقه در ورزشگاه اختصاصی راه آهن به مصاف هم رفتند که این مسابقه حواشی خاص خود را داشت.

* ایمون زاید بازیکن آلومینیوم هرمزگان از روی سکوها این مسابقه را تماشا می کرد. او به خبرنگار مهر گفت که از هفته آینده آماده بازی است.

* علیرضا عباسفرد، مجتبی زارعی و بهنام ابوالقاسم پور از دیگر افرادی بودند که از روی سکوها بازی را تماشا می کردند.

* درگیری لفظی علی دایی با اکبر میثاقیان سرمربی راه آهن از نکات جالب توجه این مسابقه بود. این درگیری پس از خطای مدافع راه آهن روی میلاد میداودی مهاجم آلومینیوم رخ داد که در آن اکبر میثاقیان معتقد بود مدافع راه آهن باید اخراج شود.

* در این مسابقه کفش وحید عسگری بازیکن آلومینیوم در یک صحنه در نیمه اول از پایش درآمد. همچنین امید عالیشاه بازیکن راه آهن هم در نیمه اول کفشش پاره شد و به همین خاطر مجبور شدند کفش او را عوض کنند.

* کمتر از 50 تماشاگر هرمزگانی برای تشویق آلومینیوم در ورزشگاه حاضر بودند. آنها علیه سامان آقازمانی و بهادر عبدی بازیکنان آلومینیوم شعارهایی سر دادند این تماشاگران آقازمانی را بازیکن دیپورتی پرسپولیس نامگذاری کردند.

* در نیمه اول یکی از بازیکنان راه آهن در کنار خط باعث سرنگون شدن محمدرضا ناصری بازیکن آلومینیوم شد و این بازیکن زیرپای علی دایی زمین خورد.

* در نیمه دوم اکبر میثاقیان از کنار خط برای راهنمایی بازیکنانش سوت می زد که این مساله با تذکر کمک داور اول مسابقه تمام شد.

* تیم آلومینیوم هرمزگان به دلیل مصدومیت وحید عسگری بازیکن این تیم دقایقی 10 نفره بازی کرد. مصدومیت عسگری از ناحیه دهان و دندان به حدی بود که داور بازی چند بار مانع ورود او به زمین شد و همین مساله اعتراضات اکبر میثاقیان را درپی داشت.

* در دقایق پایانی و پس از آنکه مهاجم راه آهن موقعیتی را از دست داد علی دایی آنقدر عصبانی بود که چند بار با پایش چمن را شوت کرد!

 


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

هافبک تیم پرسپولیس تهران گفت: تیم ما می توانست مقابل سپاهان برنده باشد اما متاسفانه به این هدف خود دست پیدا نکردیم.به نقل از مهر، محسن مسلمان پس از تساوی تیمش مقابل سپاهان اصفهان در جمع خبرنگاران  با اشاره به...
بندرگز – سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز با بیان اینکه انتظار نتیجه گیری از این تیم منطقی نیست عنوان کرد که از ماندن ملوان بندرگز در لیگ برتر خوشحال است.مهران شهسوار در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به...
بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: متاسفانه در این مسابقه شرمنده هواداران تیم سپاهان شدیم اما امیدوارم در ادامه نتیجه را جبران کنیم.به نقل از مهر، رضا میرزایی شامگاه پنجشنبه پس از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس تهران در جمع خبرنگاران...
هر چه رئیس بگوید همان...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب