»   اخبار سیاسی  »   دختري‌که قلبش را در دستش گرفت! + عکس
۲۹ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۱۴:۰۰

دختري‌که قلبش را در دستش گرفت! + عکس

اين دختر جوان که “پني” نام دارد بعد از مدتها تحمل رنج بيماري تحت عمل پيوند قرار گرفت و خوشبختانه عمل او موفقيت آميز بوده است.

يک بيمار قلبي که اخيرا عمل پيوند قلب انجام داده است ، قلب خود را که دچار نوعي سرطان پيشرفته شده بود در دست گرفت و با آن عکس انداخت.

اين دختر جوان که “پني” نام دارد بعد از مدتها تحمل رنج بيماري تحت عمل پيوند قرار گرفت و خوشبختانه عمل او موفقيت آميز بوده است.

يکي از دوستانش با قرار دادن تصوير وي در اينترنت عنوان ميکند که او بيماري سرطان و نارسايي قلبي داشته است و توانست با پيوند قلب بر اين بيماري فائق آيد شايد او اولين کسي است که قلب خود را در دست گرفته است.

به گفته اين دوست نزديک پزشکان به اين دختر اجازه دادند که با قلب مرده اش عکس بياندازد.

او در اين تصوير قلب مرده را با احتياط با دو دست گرفته و در مقابل دوربين نگه داشته است تا تصويري از اين لحظه ثبت شود . او واقعا خوش شانس بوده است که توانست قلب جديدي پيدا کند.

گفته ميشود حدود ۴ هزار نفر سالانه در امريکا نياز به پيوند قلب دارند که تنها ۲۳۰۰ نفر از آنان موفق به دريافت اين عضو حياتي ميشوند./افکار نیوز


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب