»   اخبار حوادث واقعی  »   دخترانی که خود را طعمه پسران جوان میکردند! / عکس
۱۲ تیر ۱۳۹۲ , ساعت ۰:۵۶

دخترانی که خود را طعمه پسران جوان میکردند! / عکس

دختراني که با همدستي سه پسر ديگر اقدام به زورگيري از پسران پولدار شمال شهر تهران مي‌کردند، توسط پليس تهران شناسايي و دستگير شدند.

اردبیل نیوز: در پي اعلام چندي از شهروندان شمال شهر تهران در خصوص پخش مواد مخدر توسط دو دختر در پارک‌ها و معابر کم تردد، مقام قضايي دستور بازداشت اين افراد را صادر کرد.

پليس تهران بلافاصله اقدامات خود را آغاز کرد و توانست با رصد دوربين‌هاي امنيتي اعضاي اين باند 5 نفره شامل دو دختر(بلامکان) و 3 پسر را شناسايي کند.

همچنين پليس در تحقيقات بيشتر متوجه شد، اين افراد به غير از پخش مواد مخدر در بين پسران پولدار، با طعمه قرار دادن خود در مسير‌هاي کم تردد با همکاري سه همدست خود اقدام به سرقت و زورگيري از شهروندان با تهديد چاقو و قمه مي‌کنند.

 

در پايان تحقيقات، پليس توانست مخفيگاه متهمان را در حوالي شهدا شناسايي کند. لذا کلانتري 110 شهدا موظف شد تا متهمان را دستگير و تحويل پايگاه مربوطه دهد.

به دنبال اين موضوع در ساعت 18:30، ششم تير ماه، چهار اکيپ کلانتري شامل نيرو‌هاي پيشگيري، اطلاعات، تجسس و مبارزه با مواد مخدر به سمت مخفيگاه متهمان که يک خانه سه طبقه بود اعزام شدند.

عوامل کلانتري با رعايت کليه موازين شرعي و قانوني وارد منزل شده و از طبقه اول، دو متهم را به هويت مرجان و فرهاد و از طبقه دوم سه متهم ديگر را به هويت‌هاي بابک، سيامک و زهرا دستگير و به مقر انتقال دادند.

رئيس کلانتري 110 شهدا سرهنگ سيروس کتابعلي با تائيد اين خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: پس از حضور متهمان در کلانتري، در حين بازجويي ‌هاي اوليه دو دختر جوان به ماموران اظهار داشتند که فروش مواد و سرقت و زورگيري از پسران پولدار را قبول داريم ولي اين سه پسر جوان با وعده دروغين ما را وادار به انجام چنين اعمالي مي‌کردند.

به گفته کتابعلي ماموران در بازرسي از منزل متهمان توانستند مقاديري هروئين، شيشه و تعدادي اموال مسروقه کشف و ضبط کنند.

 

منبع : جام


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

اظهارات عجیب ۲ دختر پس از قتل همکلاسی شان + تصاویربه گزارش گروه وبگردی ملکانه،دو دختر نوجوان امریکایی که تحت تأثیر دستورات ارباب خیالی شان، همکلاسی خود را با ۱۹ ضربه چاقو به قتل رسانده بودند، با تأیید کمیسیون...
وکیل مدافع حمیدرضا امیری صفت «حمید صفت» گفت که خبر منتشره مبنی بر خودکشی موکلش صحت ندارد و دروغ است.عزیزمحمدی درباره خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر خودکشی موکلش، گفت: این موضوع دروغ است. من روز گذشته تا ظهر...
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، پلیس هویت مهاجم را فرانتس وروزیس معرفی کرده و گفته این مرد ۵۱ ساله فردی عصبی و تهاجمی است و ثبات روحی و روانی ندارد. به گفته مقام‌های سوئیسی، این مرد سابقه محکومیت به دلیل ارتکاب به...
زن جوان که از یک سناریوی سیاه مرد مسافرکش جان سالم به در برده بود، وقتی در کنار خیابان از خودروهای عبوري درخواست کمک می‌کرد نمی‌دانست ٢ جوان متجاوز در کمین او هستند. این پرونده زمانی رقم خورد که زن...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب