این برد را به دختر سیدجلال حسینی تقدیم می‌کنم و امروز بازیکنان پرسپولیس تمام انگیزه خود را برای دختر سیدجلال حسینی گذاشتند

سایت گل- علی دایی پس از پیروزی یک بر صفر مقابل سایپا در نشست خبری گفت: در نیمه اول خوب بازی نکردیم و سایپا همانطور که فکر می‌کردیم دل به ضد حملات بسته بود و آنها در ضدحملات عالی کار می‌کردند. ما همانطوری بازی کردیم که سایپا دلش می‌خواست و حتی در دو صحنه شانس آوردیم که گل نخوردیم.

 بین دو نیمه با بازیکنانم صحبت کردم و دیدید که آن‌چیزی که از همان ابتدا می‌خواستم را اجرا کردند. خدا را شکر بازی خوبی انجام دادیم و می‌توانستیم با گل‌های بیشتری به برد برسیم. پیروزی سختی بود ولی استحقاق ما بیش از یک گل بود و به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم و هواداران که در این سرما آمدند و ما را تشویق کردند تشکر می‌کنم و امیدوارم این روند را ادامه بدهیم.

 دوست داریم خوب نتیجه بگیریم و خوشبختانه بازیکنانم دوست دارند که این روند ادامه پیدا کند و امیدوارم عوامل بیرونی اجازه بدهند که این روند ادامه داشته باشد. باشگاه پرسپولیس هم باید به ما کمک کند و از همه می‌خواهم در این موقعیت به ما کمک کنند و ما را تنها نگذارند. این برد را به دختر سیدجلال حسینی تقدیم می‌کنم و امروز بازیکنان پرسپولیس تمام انگیزه خود را برای فرزند سیدجلال حسینی گذاشتند.

قاسم دهنوی و دلیل غیبتش: اگر قرار باشد شما هر روز بگویید چرا یک نفر در ترکیب ما نیست باید در خصوص همه جواب بدهم او مشکلی در سازمان لیگ دارد و باید بدهی‌اش را به باشگاه سپاهان پرداخت کند و ما شرایط مالی خوبی نداریم و آنهایی که پرسپولیس را دوست دارند به ما کمک کنند. رویانیان نمی‌تواند یک تنه همه هزینه‌ها را بدهد و وزارت ورزش باید حتما به این تیم کمک کند تا بتوانیم روند خوب‌مان را ادامه بدهیم. متاسفانه اسم ما دولتی است اما هیچ کمکی به ما نمی‌شود.

  خوش نظر سرپرست سایپا گفته علی دایی باید محروم می‌شد ولی بخشیده شد:
به ایشان اصلا ربطی ندارد که ورود کند. ولی لازم است که از کمیته استیناف تشکر کنم که برایم وقت گذاشت و پرونده را بررسی کرد. از کمیته انضباطی و استیناف می‌خواهم من را حتما دعوت کنند چون صحبت‌هایم  با وکیلم تفاوت دارد. همیشه گفته‌ام به دنبال حق هستم. مگر سرپرست سایپا جزء کمیته انضباطی و استیناف است یا مثلا چیزی می‌داند که در این موارد اظهار نظر می‌کند؟ متاسفم که برای تیمی که دوسال برایش زحمت کشیدم و آن را قهرمان کردم بدون آنکه ریالی بگیرم و برای سرپرست سایپا که این حرف‌ها را زده و حرمت من را که زحمت آن تیم را کشیده بودم نگه نداشت.