»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   دایی: با رقاص و خواننده در ارتباط نیستم
۲۹ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۲۱:۲۰

دایی: با رقاص و خواننده در ارتباط نیستم

سرمربی تیم راه‌آهن گفت: نه با رقاص نه با هیچ خواننده‌ای ارتباط دارم اگر ارتباطی هم باشد به احدی ربطی ندارد.

علی دایی پس از پیروزی سه بر صفر راه‌آهن برابر آلومینیوم عنوان کرد: فکر می‌کنم راه‌ آهن در هر دو نیمه برتر بود. آلومینیوم فقط دو شوت در این بازی به ثمر رساند در حالی که ما موقعیت‌های بسیار زیادی از دست دادیم. برابر تراکتورسازی هم شایسته بودیم اما در این دیدار بازیکنانمان با جنگندگی و دوندگی خود توانستند به پیروزی دست پیدا کنند.

وی افزود: ۷-۸ موقعیت داشتیم که توانستیم سه گل به ثمر برسانیم. توانستیم نتیجه خوبی بگیریم.

وی در مورد داوری خاطرنشان کرد: به نظرم غیر از یک صحنه که داور توپی را که به اوت تبدیل شده بود، خطا گرفت و به بازیکن ما کارت زرد نشان داد قانونی عمل کرد.

دایی در مورد ۱۰ نفره شدن آلومینیوم در زمانی که یکی از بازیکنان آلومینیوم به علت خونریزی لبش بیرون مانده بود،‌گفت: زمانی که بازیکنی خونریزی پیدا می‌کند قانون است که به هیچ عنوان نمی‌تواند وارد زمین شود. ما در این دیدار از همه لحاظ برتر بودیم. فوتبال بازی کردیم و توانستیم به برتری سه بر صفر دست یابیم اگر شرایط معمولی بود ۵ گل باید به ثمر می‌رساندیم. از لحاظ فوتبالی برتر بودیم و نباید این را با مسائل دیگر مقایسه کنیم.

دایی در مورد اینکه تیمش سه بر صفر پیش بود اما باز هم به تهاجمی بودن تاکید داشت تصریح کرد: مهم این است که ما در بازی به برتری دست یابیم. ۳-۵ و ۹ گل مهم نیست باید تمام تلاش خود را انجام دهیم بعد از مدت‌ها در این بازی گل دریافت نکردیم. دفاع و دروازه‌بان ما عملکرد خوبی داشتند گلر ما دو واکنش خوب انجام داد. اصرار داشتند بعد از سه بر صفر هم باز هم گل بزنیم.

وی ادامه داد:‌می‌دانستم زمانی که به گل برسیم آلومینیوم چیزی برای از دست دادند ندارد و فضای بیشتری داریم و می‌توانیم گل‌های بیشتری بزنیم. می‌دانستیم بازی روند بهتری خواهد داشت. آلومینیوم را به خوبی آنالیز کرده بودیم و خدا را شکر بعد از سه بازی توانستیم به برتری دست یابیم.

دایی در مورد اینکه زمانی که بازیکنانش موقعیت‌ها را از دست می‌داد عصبانی شد، گفت: باید بازیکن ما گذشت داشته باشد در دقایق پایانی جهانگیر عسگری در حالی که می‌توانست کاسترو را صاحب موقعیت کند، اما خودش زد این موضوع اگر کاسترو گل دوم خود رامی‌زد، در روحیه او تاثیر داشت. ما از جمله تیم‌هایی هستیم که باید با هم بودن به نمایش بگذاریم و ستاره نداریم و به همین دلیل باید بازیکنان ما با یکدیگر هماهنگ باشد. روح با هم بودن اگر با ما باشد مطمئن باشید همه را شکست می‌دهیم.

وی در مورد اینکه طلسم گلزنی مهاجمانش شکسته شد،یادآور شد: خدا را شکر بازیکنان تعویضی توانستند عملکرد خوبی داشته باشند و به گل برسند. مطمئن باشید در ادامه راه موفق خواهیم بود.

سرمربی تیم راه‌آهن در خصوص اینکه برخی از سایت‌ها ارتباط او را با برخی خوانندگان اعلام کردند گفت: به هیچ عنوان چنین موضوعی وجود ندارد برای این سایت‌ها متاسفم اگر ارتباطی داشته باشم خیلی راحت مطرح می‌کنم. با هیچ رقاص و خواننده‌ای در ارتباط نیستم برای این سایت‌های چیپ و بی‌ارزش متاسفم. من با خواننده ایرانی در ارتباط نیستم چه برسد به خواننده خارجی.

وی افزود: البته یاین را بگویم که علی دایی شخص آزادی است به هیچ نهاد دولتی هم وابسته نیست پول دولت را هم هیچ جا خرج نمی‌کند و به هیچ احدی ربط ندارد که من چه کاری انجام می‌دهم. من شخص آزادی هستم و می‌توانم هر کاری بکنم هر جا بروم و با هر کسی در ارتباط باشم. هیچ احدی هم نمی‌تواند کاری کند. اگر ارتباطی داشته باشم به دیگران چه ربطی دارد. چه کسانی با چه افرادی در ارتباط هستند در این موارد صحبت نمی‌کنم اما نمی‌توانند این موارد را به دایی بچسبانند.

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

سرمربی تیم فوتبال استقلال به گرمی از جواد قراب عضو هیات مدیره این باشگاه در تمرین امروز استقبال کرد و از او خواست دقایقی برای بازیکنان صحبت کند.به نقل از مهر، تمرین عصر امروز استقلال از ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه...
باشگاه پرسپولیس طرح سرامیکی ۶۰۰ متری برای سکوهای هوادارای خود در بازی با استقلال تهران در نظر گرفته است.به نقل از مهر، کانون هواداران باشگاه پرسپولیس طرح موزائیکی ویژه ای را برای بازی پرسپولیس مقابل استقلال تهران در نظر گرفته...
سرمربی پرسپولیس می‌خواهد استحکام خط دفاعی تیمش را در آستانه بازی با استقلال بیش از پیش کند.به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در تمام بازی های رسمی خود در دو ماه اخیر، گل خورده است تا بازیکنان خط دفاعی...
رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: اصل رسیدگی کمیته اخلاق فدراسیون مبارزه با پدیده دلالیسم و فساد در فوتبال است. به نقل از مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرتضی تورک در خصوص فعالیتهای این کمیته در زمینه مبارزه...


  • دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام شب کوک

    دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام شب کوک

    دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام بی دلیل دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام عشق دانلود آهنگ جدید مسعود صابری بنام طعم جنون دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری به نام عاشق که بشی
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب