»   دانش و فناوری  »   «دامنه» فیلتر شده طی چند مرحله قابل بازگشت است
۸ دی ۱۳۹۲ , ساعت ۱۳:۱۲

«دامنه» فیلتر شده طی چند مرحله قابل بازگشت است


دامنه‌های خریداری شده‌ای که از قبل فیلتر شده بودند، با انجام چند مرحله قابل بازگشت هستند.

 

یکی از موضوعات نادری که بعضا شاهد آن هستیم، انتخاب دامنه‌ای برای راه‌اندازی سایت توسط برخی کاربران است که از ابتدا فیلتر بوده و بر این اساس سایت در صورت راه‌اندازی در لیست فیلتر شده‌ها قرار می‌گیرد.

اما کسی که واقعا دامنه‌ای را تهیه کرده و غافل از تاریخچه آن، اقدام به راه‌اندازی سایتی بر روی آن کرده است، در صورتی که با این رویه مواجه شود باید چکار کند؟ آیا بهتر است که عطای آن را به لقایش بخشیده و به عبارتی بی‌خیال سایت شود یا اینکه راه چاره‌ای برای فعال‌سازی آن هست؟

در اینجا راهی را به این قبیل افراد نشان می‌دهیم که می‌توانند دامنه خود را رفع فیلتر و همچون شرایط عادی سایت را لانچ (راه‌اندازی) کنند.

اگر کاربری دامنه‌ جدیدی را خریداری کرد که دارای این شرایط بود در ابتدا باید سایت خود را بر روی دامنه مورد نظر راه‌اندازی کند.

یعنی بدون در نظر گرفتن شرایط فیلتر و همچون روال عادی عمل کند.

بعد از این گام، سایت خود را در ستاد ساماندهی پایگاه‌های ایرانی به نشانی samandehi.ir ثبت و به عنوان مدیر سایت، در درگاه رسیدگی به شکایات به نشانی rafefilter.internet.ir درخواست رفع فیلتر نماید.

لازم است که در این مرحله و در بخش توضیحات، دقیقا توضیح داده شود که این دامنه تازه خریداری شده و اطلاعی از سابقه آن موجود نبوده و مدیر سایت اطلاعی از فیلتر بودن آن نداشته است.

دیگر مراحل نیز به پیگیری مدیران سایت‌های فیلتر شده از طریق درگاه مورد نظر، ختم می‌شود.

 

56503


آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

منصفانه ترین تعرفه اینترنت تمامی اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت ثابت در کشورمان که به ارائه سرویس‌های مبتنی بر ADSL و VDSL می‌پردازند، مطابق با الزامات قانونی مصوبه‌ ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات، مجبور به حذف سرویس‌های حجمی و ارائه‌ی سرویس‌های غیرحجمی هستند. طبق گفته وزیر...
سامسونگ بیشترین میزان نیمه رسانای جهان را در سال ۲۰۱۷ مصرف کرده است ...
روشی برای دفع گرما از قطعات الکترونیکی با ترکیب نیترید بور با گرافن، ابزاری ساخته شده که می‌تواند گرما را با کارایی بسیار بالا از قطعات الکترونیکی خارج کند. به گزارش ملکانه : محققان آزمایشگاه پیر آیگرین در فرانسه با استفاده...
اطلاعات اولیه از مرسدس EQ C؛ اولین خودرو تمام الکتریکی بنز شکار شد ...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب