مهاجم سابق تیم ملی انگلیس چند پیشنهاد خوب از تیم های ایرانی از جمله پرسپولیس داشت اما در نهایت آمدن او به ایران منتفی شد.

سایت گل- در چند روز گذشته اخباری مبنی بر مذاکره پرسپولیسی ها با یک مهاجم صاحب نام فوتبال جهان منتشر شد.

این بازیکن داریوژ واسل انگلیسی است که به غیر از پرسپولیس یکی دو مشتری دیگر هم از ایران داشت.واسل 33 ساله همان مهاجم سیه چرده ای است که در یورو 2004 آخرین پنالتی انگلیس مقابل پرتغال را هدر داد تا انگلیس از آن بازی ها حذف شود.

سون گوران اریکسون علاقه ویژه ای به واسل داشت و در جام جهانی 2002 و یورو 2004 از او استفاده کرد. مهاجم سابق استون ویلا، منچستر سیتی و لستر در فصل 2013-2012 برای لستر در دسته یک انگلیس به طور ثابت کرد و بعد از آن تصمیم گرفت دیگر فوتبال بازی نکند.واسل چند هفته ای است که تصمیم گرفته به فوتبال برگردد و با اقداماتی که مدیر برنامه اش در انگلیس و یکی از کارگزاران مطرح فوتبال ایران انجام داد مذاکراتی هم با چند تیم مدعی فوتبال ایران از جمله پرسپولیس آغاز کرد.

او برای اینکه تیم های ایرانی را هم از میزان آمادگی اش مطمئن کند با رایزنی مدیر برنامه ایرانی اش قبول کرد سه جلسه ای هم با تیمی که او را می خواهد تمرین کند.

رقم پیشنهادی این بازیکن که در کارنامه اش 22 بازی ملی برای انگلیس و 6 گل هم دیده می شود چندان بالا نبود و یک خرید بسیار خوب برای تیم های ایرانی محسوب می شد، اما پرسپولیسی ها ترجیح دادند فرزاد حاتمی را جذب کنند و حضور این مهاجم سرشناس فعلا در فوتبال ایران منتفی شده است.