»   جالب و خواندنی  »   خستگی سفر چهارمین شکست شهرداری تبریز را رقم زد
۲۵ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۱:۵۱

خستگی سفر چهارمین شکست شهرداری تبریز را رقم زد


به گزارش خبرنگار مهر، هفته نهم رقابتهای سوپرلیگ والیبال باشگاه های کشور (جام ولایت) یکشنبه با برگزاری شش دیدار سپری شد که در یکی از این بازی ها تیم شهرداری تبریز در خانه تیم نوین کشاورز تهران تن به شکست سه بر یک داد.


این دیدار در حالی از ساعت 17:30 شامگاه یکشنبه در خانه والیبال تهران برگزار شد که کاروان تیم شهرداری تبریز به دلیل لغو پروازهای تبریز به تهران، به ناچار با اتوبوس عازم تهران شد. همین عامل باعث شد تا بازیکنان تیم شهرداری تبریز به لحاظ بدنی خسته شده و نتوانند برابر تیم نوین کشاورز تهران بازی همیشگی خود را به نمایش بگذارند.


در این میان خلف وعده مسئولان باشگاه نوین کشاورز تهران نیز جای تامل دارد که علیرغم موافقت با پیشنهاد شهرداری تبریز مبنی بر برگزاری این دیدار با یک روز تاخیر، یکشنبه مخالفت خود را در برگزاری مسابقه تیمشان با شهرداری تبریز در روز دوشنبه اعلام کردند و بر این اساس سازمان لیگ نیز اعلام کرد که بازی دو تیم در روز یکشنبه و بر اساس برنامه قبلی برگزار خواهد شد.


به هر ترتیب تیم خسته شهرداری تبریز در دیدار با نوین کشاورز تهران نتوانست بازی همیشگی خود را ارائه دهد و در نهایت چهارمین شکست فصل خود را تجربه کرد تا تعداد بردها و باخت هایش برابر شود.


با همه این شرایط شاگردان حسین معدنی در هر چهار ست پا به پای حریف پیش رفتند اما در امتیازات آخر ست های اول، دوم و چهارم، کم آورده و به حریف باختند.


در ست اول این بازی تیم نوین کشاورز توانست بهتر از میهمان خود ظاهر شده و 25 بر 20 پیروز شود. در ست دوم اما رقابت نزدیک دو تیم تا امتیاز 24 پیش رفت اما این بار هم تیم میزبان بود که با ایجاد اختلاف دو امتیازی توانست پیروز شود.


ست سوم اما نوبت به پیروزی تیم تبریزی رسیدو در این ست بازهم دو تیم در کورس امتیاز گیری با یکدیگر قرار داشتند که در پایان تیم شهرداری توانست 25 بر 23 بر حریف فائق آید.


در ست چهارم نیز شکل بازی و امتیاز گیری تیم ها همانند دو گیم قبلی پیش رفت اما پس از برابری در امتیاز 24، این تیم نوین کشاورز بود که توانست با کسب امتیاز 26 و ایجاد فاصله دو امتیازی، ست چهارم را به سود خود به پایان برده و در مجموع صاحب برتری سه بر یک شود.


این سه امتیاز خانگی برای تیم نوین کشاورز، حاصل مخالفت این تیم تهرانی با استراحت یک روزه تیم شهرداری تبریز بود و شهرداری با این شکست 12 امتیازی باقی ماند تا به دلیل میانگین ست پائین تر نسبت به تیم های کاله، پیکان و شهرداری ارومیه در رده هفتم جدول قرار بگیرد.


شاگردان حسین معدنی در هفته دهم این رقابتها روز چهارشنبه هفته جاری در گنبد به مصاف تیم بازرگانی جواهری این شهر می روند. گنبدی ها امروز و در هفته نهم مسابقات برابر میزبان خود شهرداری ارومیه به پیروزی سه بر دو دست یافتند تا با تیم شهرداری تبریز هم امتیاز شوند.


 

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

به نقل از کجارو، نقاطی در ایران وجود دارند که رازهایی سر به مهر را در دل خود گنجانده‌اند و هنوز در گذر زمان لباس رمزآلودی را از تن خود در نیاورده‌اند. گاهی این راز و رمزها شاهکار خالق هستی...
به گزارش ملکانه به نقل از نشنال جئوگرافیک، هر بهار فیل های دریایی خود را به ساحل جزیره می رسانند تا جفت شان را پیدا کنند .به همین خاطر مجبورند از میان بچه پنگوئن های کوچک عبور کرده و مسیری...
وقتی به نقاط جرم گرفته ی خانه ی خود فکر می کنیم، مکان هایی مانند حمام یا آشپزخانه است که به ذهن خطور می کند. اما در حقیقت متهم اصلی انباشت آلودگی در اتاقی پنهان شده است که به تماشای...
مدرسه محلی است که باید دانش‌آموزان در آن‌جا احساس نشاط و شادابی داشته باشند و در یک محیط سالم و سرشار از انرژی‌های مثبت به یادگیری مشغول شوند. اما در برخی از مدارس در کشورهای مختلف جهان قوانین سفت و سختی...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب