»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   خبر سکته علی دایی تکذیب شد
۵ شهریور ۱۳۹۲ , ساعت ۲۰:۵۶

خبر سکته علی دایی تکذیب شد

بر اساس پيگيري‌هاي انجام شده از منابع آگاه و نزدیک به باشگاه پرسپولیس که در رختکن نیز حضور داشته‌اند، خبر سکته دایی صحت ندارد.

به گزارش گروه ورزشی اردبیل نیوز، برخی رسانه‌های خبری از سکته خفیف علی دایی پس از شکست مقابل نفت تهران خبر داده بودند ولی پس از پیگیری‌های خبرنگار باشگاه خبرنگاران یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس این خبر را تکذیب کرد.

البته وی تأکید داشت، موضوعی که صحت ندارد نیازمند تکذیب هم نیست.

*دهنوي: دايي عصباني بود/ رختکن هاي ما جداست، دايي را نديدم

بازيکن تيم فوتبال پرسپولیس در خصوص شایعه سکته خفیف علی دایی در رختکن گفت: من در جریان سکته علی دایی نیستم چرا که بعد از بازی دایی را ندیدم تا درباره این موضوع اظهار نظر کنم.

دهنوی در ادامه اظهار داشت: ورزشگاه تختی به صورتی است که رختکن بازیکنان با کادر فنی جدا هستند. به خاطر همین من بعداز بازی، دایی را ندیدم تا متوجه سکته خفیفش شوم.

*سيدصالحي: سکته دايي را تأييد نمي کنم/ فشار خون دايي فقط بالا رفته بود

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص سکته خفیف دایی بعد از بازی با نفت تهران گفت: من هم از رسانه ها متوجه شدم که علی دایی بعد از بازی حالش بد شده و فشارش بالا رفته بود.

سید صالحی در ادامه اطهار داشت: دایی با جان و دل برای پرسپولیس کار می کند و ما بازیکنان باید قدر این سرمربی را بدانیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،وی در پایان خاطر نشان کرد: علی دایی بعد از بازی در کنفرانس خبری شرکت کرد و ما وی را ندیدیم تا متوجه سکته اش شویم و من هم از طریق رسانه ها متوجه این موضوع شدم.

به هر حال ما بازیکنان باید جواب اعتماد دایی را بدهیم و با انجام بازی خوب مانع عصبانیت این مربی شویم.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید اگر برای ما در تیم ملی رویای صعود به جام جهانی شدنی نبود، بهتر بود اصلا به روسیه نمی‌رفتیم.به نقل از مهر، رضا قوچان نژاد در گفت‌وگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره آخرین شرایط تیم...
اشکان دژاگه این روزها در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به انجام تمرینات ریکاوری مشغول است. به نقل از مهر، اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پس از مصدومیت و انجام عمل جراحی، این روزها در کنار تیم ملی و زیر...
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران بعنوان معاون ورزشی و رییس سازمان فوتبال باشگاه مشکی‌پوشان انتخاب شد. به نقل از مهر، با صدور حکمی از سوی عباسی مدیرعامل باشگاه مشکی پوشان، خداداد عزیزی بعنوان معاون ورزشی و رییس سازمان فوتبال...
اولین تمرین استقلال در سال ۹۷ با حضور گرهارد شرود اینگر برگزار شد.به نقل از مهر، اولین تمرین بازیکنان استقلال در سال ۹۷ پس از چند روز تعطیلی و با حضور سرمربی این تیم در زمین ورزشگاه صنایع دفاع انجام...