»   اخبار سیاسی  »   خاتمی درباره هیچ کاندیدایی اظهارنظر نکرده است
۱۷ خرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۱۲:۱۴

خاتمی درباره هیچ کاندیدایی اظهارنظر نکرده است

دفتر رئیس جمهور سابق ایران با انتشار اطلاعیه ای خبرهای منتسب به برخی اعضاء ستادهای نامزدهای انتخابات را که در برخی از سایت ها و خبرگزاری ها بازتاب یافته را خلاف واقع دانست.

اردبیل نیوز: در این اطلاعیه آمده است که سیدمحمد خاتمی نفیاً یا اثباتاً در مورد هیچ یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم نظری نداده است.
متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
دفتر حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی خبرهای منتسب به برخی اعضاء ستادهای نامزدهای محترم انتخابات که از سوی برخی سایت ها و خبرگزاری ها،‌ منتشر شده را خلاف واقع دانسته و اعلام می دارد ایشان تا به حال در مورد هیچ یک از نامزدهای کنونی، چه در محافل خصوصی و چه عمومی نفیاً و اثباتاً نظری نداده اند. در آینده نیز به موقع نظریات ایشان به صورت صریح از طریق سایت رسمی ایشان به اطلاع همگان خواهد رسید.”

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب