سرمربی تیم فوتبال فولاد: هواداران داماش بنده و تیم فولاد را تشویق کردند و باید به این تماشاچی‌ها احترام گذاشت و به خواسته‌هایشان توجه کرد.

Normal
0

false
false
false

EN-US
X-NONE
AR-SA

MicrosoftInternetExplorer4

سایت گل – حسین فرکی عصر آدینه در کنفرانس خبری بعد از دیدار داماش گیلان و فولاد خوزستان، اظهار کرد: توانستیم با تلاش بازیکانانمان به پیروزی خوبی دست یابیم. وی با بیان اینکه این بازی برایمان سخت بود، افزود: داماش بازیکنان و کادر خوبی دارد و من امروز از نتیجه کسب شده 100درصد راضی هستم و سه امتیاز پر ارزش را در مقابل داماش کسب کردیم.

سرمربی فولاد خوزستان گفت: تمرینات خوبی در طول هفته داشتیم و با شناختی که از داماش داشتیم توانستیم بازی خوبی را ارائه دهیم. آنالیزمان را بازیکنان فولاد به خوبی در زمین اجرا کردیم و به سه امتیاز پرارزش رسیدیم.

وی با تشکر از مردم خونگرم گیلان و هواداران داماش خاطرنشان کرد: هواداران داماش بنده و تیم فولاد را تشویق کردند و باید به این تماشاچی‌ها احترام گذاشت و به خواسته‌هایشان توجه کرد. سرمربی فولاد خوزستان با بیان اینکه از عدم حمایت مسئولان از داماش، افسوس خوردم، اظهار کرد: به مسائل داوری ورد نمی‌کنم.

فرکی با بیان اینکه اشتباه داوری جزوی از فوتبال است، افزود: از اشتباهات داوری ضرر کرده‌ایم ولی به داوری احترام می‌گذارم. مدیریت ورزشی در فولاد الگوی خوبی برای باشگاه‌ها است و امیدوارم سایر تیمها هم از فولاد الگو برداری کنند و اگر حمایت مدیرعامل و مجموعه فولاد نبود هرگز به این درجه از موفقیت نمی رسیدیم.

فرکی به دلیل قوانین تازه سازمان لیگ حاضر به صحبت درباره تیم ملی نشد!