»   وبگردی  »   حرف‌های ممنوعه در زناشویی
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲:۱۸

حرف‌های ممنوعه در زناشویی

حرف‌های ممنوعه در زناشویی

به گزارش گروه وبگردی ملکانه؛ با من حرف بزن، می‌خواهم تو را بشنوم، می‌خواهم احساساتت را در قالب کلمات لمس کنم. اگر تو نگویی، من چگونه می‌توانم بدانم در قلبت چه می‌گذرد.

 چگونه می‌توانم معنی برخی دلخوری و ناراحتی هایت را بدانم؟ دلم می‌خواهد یک دل سیر حرف بزنی، دلم می‌خواهد یک دل سیر حرف بزنم. حرف‌هایی که تنها تو می‌توانی شنونده اش باشی. حرف‌هایی مخصوص من وخلوتمان. بیا یکدیگر را بشنویم. بیا حرفی نگفته بین مان باقی نماند. نزدیک‌تر بیا، صدایت را بهتر بشنوم!

گفت: وگو یکی از اصول طلایی زندگی مشترک است. برای آن‌ها که می‌خواهند در قلب یکدیگر ماندگار شوند، راهی جز این باقی نمی‌ماند که حرف‌ها و احساساتشان را بیان کنند، همان طور که قبلا هم گفتیم همسر شما علم غیب ندارد، پس چیز‌هایی را که فکر می‌کنید باید بداند به او بگویید و رفتاری داشته باشید که همسرتان هم احساس راحتی کند تا حرف هایش را به شما بزند، اما با تمام صمیمیتی که بین زن و شوهر باید برقرار باشد، گاهی نمی‌توان همه حرف‌ها را گفت.

برخی حرف‌ها نگفتنی هستند و بیان شان نه تنها کمکی به صمیمیت بین دو نفر نمی‌کند بلکه باعث می‌شود از هم دور شوند و مشکلاتی برایشان ایجاد خواهد کرد.

اسم این حرف‌ها را نگفتنی‌های زناشویی گذاشته ایم. شما و همسرتان هر کدام یک حریم خصوصی دارید. این حریم هیچ مشکلی برایتان ایجاد نمی‌کند، مگر این که به کل زندگی مشترک لطمه بزند.

حرف‌ها و برخی راز‌های زندگی تان باید در حریم خصوصی باقی بماند، اما این که گفت: وگو شرط لازم بقای زندگی است، از یک طرف و این که برخی حرف‌ها باید نگفته بماند از طرف دیگر ممکن است باعث گیج شدن شما شود، پس فرمول خاصی لازم دارید تا بدانید چه حرف‌هایی را نباید بگویید.

_. لازم نیست تمام اسرار گذشته و مسائل مربوط به خانواده تان را که در زندگی مشترک شما تاثیری ندارد، بازگو کنید.

_. درست است در زمان ازدواج باید صادق بود، اما حال که چند سالی از ازدواج تان گذشته و روابط تان هم خوب است، چه نیازی دارد از رابطه‌ای که زمانی با کسی داشتید و تمام شده و دیگر هیچ اثری از آن باقی نیست، صحبت کنید؟

_. اشتباهات گذشته را در صورتی که از آن‌ها درس گرفته اید و دیگر تکرار نمی‌کنید، به گذشته بسپارید. مشکلات خاص خانواده تان که اگر همسرتان بداند باعث کنایه زدن یا ناراحتی اش می‌شود و هیچ تاثیری در زندگی مشترک شما ندارد هم جزو آن دسته از نگفتنی‌های زناشویی است.

_. بهتر است حرف‌های بی فایده را نگویید و پای میز مذاکره، احساسات، نیاز‌ها و رویاهایتان را وسط بگذارید و برای فردای زندگی تان نقشه‌های زیبا بکشید. حرف‌هایی که گفتن آن باعث تلخی زندگی تان می‌شود و فاید ه.‌ای هم ندارد، فراموش کنید، البته این حق همسر شماست که همه چیز را درباره زندگی شما بداند، اما گاهی کالبد شکافی گذشته لطمه جدی به زندگی تان می‌زند.

_. آنقدر حرف‌های لازم و ضروری برای گفتن دارید که دیگر وقتی برای نگفتنی‌ها باقی نمی‌ماند. گفتنی‌های زندگی زناشویی به اندازه تمام لحظات زندگی تان وقت خواهد برد.

منبع:بانو نیوز

انتهای پیام/لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش وبگردی

با این مواد غذایی فوق العاده دیابت را از خود دور کنیدبه گزارش گروه وبگردی ملکانه؛  بعضی از مواد خوراکی دارای ویژگی های خاصی هستند که می توانند از بروز برخی بیماری ها جلوگیری کنند. در این مقاله تعدادی از...
فاتح تريم: باعث افتخار است سرمربی استقلال شومبه گزارش گروه وبگردی ملکانه؛ فاتح تريم بعد از ميلان، در دو مرحله سرمربي گالاتاسراي و تيم ملي تركيه شد و حالا گزينه نيمكت استقلال است. روز گذشته فرصت كوتاهي دست...
کار عجیب مرد با ماشینی که مقابل خانه اش پارک شده بود+عکسبه گزارش گروه وبگردی ملکانه؛  صاحب خانه انگلیسی که از پارک کردن خودروهای مختلف در مقابل خانه اش در لیورپول خسته شده بود بیان کرد که با این...
تولید شیری با طعم دوغ که قادر به کاهش کلسترول استبه گزارش گروه وبگردی ملکانه؛ دکتر محمد امین حجازی، پروبیوتیک‌ها را میکروارگانیزم‌هایی دانست که وقتی به صورت زنده مصرف می‌شوند، در میزبان اثرات مثبتی دارند و افزود:...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب