»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   حاشیه های بازی ملوان – پرسپولیس
۲۱ فروردین ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۰۰

حاشیه های بازی ملوان – پرسپولیس

رفتار عجیب مازیار بعد از گل و هواداران ملوان علیه سه پرسپولیسی

ماموران نیروی انتظامی از ساعت 12 در ورزشگاه حاضر بودند و راه‌های ورودی ورزشگاه را کنترل می‌کردند. در ورزشگاه از ساعت 14 به روی هواداران باز شد. ساعتی قبل از بازی حدود 1500 نفر در ورزشگاه حاضر بودند که 100 نفر طرفدار پرسپولیس و بقیه ملوان بودند. از طرفی گفته می‌شد در طول یک دهه اخیر سابقه نداشته که این تعداد تماشاگر پرسپولیسی گیلانی برای تماشای بازی این تیم مقابل ملوان به ورزشگاه تختی بروند. گفته شد این تعداد تماشاگر علاقه مند به پرسپولیس اغلب از شهر رشت خودشان را به انزلی رسانده‌اند. در زمان شروع بازی ورزشگاه پر شده و چند تماشاگر به روی شیروانی‌های اطراف ورزشگاه رفته و از آنجا بازی را تماشا می‌کردند.
پرچم‌های قرمز مخفی شد
بنرهای زیادی در اطراف ورزشگاه نصب شده و عکس سیروس قایقران و همچنین ساعت دیدار دو تیم زیر آن نوشته شده بود. از طرفی هواداران پرسپولیس پرچم‌های خود را زیر کاپشن‌های خود مخفی کرده بودند تا از کتک خوردن هواداران ملوان در امان باشند.
سکوی قوی وحشی!
هواداران ملوان در حالی که تا شروع بازی زمان باقی مانده بود علیه بازیکنان پرسپولیس شعار می‌دادند. جالب اینکه لیدر هواداران ملوان در داخل زمین با میکروفن شروع به خواندن شعرهای گیلکی کرد. کریم قربانی، هنرمند تلویزیون از افرادی بود که شعر می‌خواند. بازیکنان و هواداران پرسپولیس با تعجب به وی نگاه می‌کردند. هواداران ملوان پرچم‌های بزرگی را به ورزشگاه آورده بودند که روی یکی از آنها نوشته شده بود: «سکوی قوی وحشی». هواداران ملوان چند طبل بزرگ هم به همراه داشتند.
موسی سلامت را راه ندادند
مسوولان ورزشگاه تختی اجازه ندادند که آمبولانس هوادار جانباز پرسپولیسی‌ها در کنار پیست بایستد. البته با دستور هیات فوتبال و عوامل اجرایی این اجازه داده شد اما آمبولانس به بیرون از ورزشگاه هدایت شد که این موضوع موجب دلخوری موسی سلامت شد. این جانباز در طی بازی نیاز به اکسیژن و تجهیزات پزشکی دارد.
سنگ تمام برای سیروس
ساعت 15:45 اسکوربورد ورزشگاه با پخش کلیپی از تصاویر مرحوم سیروس قایقران روشن شد. قبل از ورود دو تیم به زمین اسکوربورد ورزشگاه مستندی از زندگی مرحوم سیروس قایقران را پخش کرد. بنری هم جلوی بازیکنان باز شد که هجدهمین سالگرد درگذشت سیروس قایقران را تسلیت گفت.
پولیور جادویی برانکو
محسن بنگر، مهدی طارمی، کمال کامیابی نیا با چند تن از بازیکنان تیم ملوان به خوش و بش پرداختند. برانکو هم پولیور قرمز رنگ خود را بر تن کرده بود که به پولیور جادویی معروف است. برانکو عکس سیروس قایقران را در دست گرفت و عکاسان عکس گرفتند. بنگر هم قبل از شروع بازی با چند سرباز نیروی دریایی عکس سلفی گرفت.
امکانات ضعیف
عکاسان استقبال قابل توجهی از این مسابقه کرده بودند درحالی که تعداد اندکی خبرنگار در جایگاه خبرنگاران دیده می‌شد. جایگاه خبرنگاران بسیار کثیف و بدون امکانات بود. تا یک ساعت قبل از شروع مسابقه چند تن از کارگران مشغول رنگ کردن درهای ورودی رختکن بودند.
جلسه برانکو – طاهری کنار زمین
غفور جهانی پیشکسوت باشگاه ملوان در ورزشگاه حاضر بود و علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس با او خوش و بش کرد. علی اکبر طاهری هنگامی که بازیکنان مشغول گرم کردن در کنار زمین بودند به کنار زمین آمد و با برانکو صحبت کرد. محمد مایلی‌کهن هم در ورزشگاه تختی انزلی
حضور داشت.
پرسپولیسی‌های ملوان جلو آمدند
سرمربی ملوان به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و با برانکو خوش و بش کرد. همچنین از تیم ملوان مهرداد اولادی، حسین کنعانی، حسین ماهینی به سمت نیمکت تیم پرسپولیس رفتند. از تیم پرسپولیس نیز محسن مسلمان تنها بازیکنی بود که به سمت نیمکت ملوان رفت. سرمربی تیم پرسپولیس یاد مربی کروات دهه 70 سرخپوشان را زنده کرد.
شادی گل‌های عجیب
بعد از به ثمر رسیدن گل پرسپولیس توسط جری بنگستون شادی عجیب گروهی تیم پرسپولیس به سبک پارو زدن بود. پس از به ثمر رسیدن پنالتی و گل تیم ملوان نیمکت این تیم به یکباره به زمین رفت و احمدزاده نگاه عجیبی به برانکو کرد. بعد از گل ملوان لوبانوف که نتوانست پنالتی رافخایی را بگیرد بسیار ناراحت دست خود را بر زمین می‌کوبید. هواداران ملوان بعد از به ثمر رسیدن گل یک فشفشه قرمز رنگ بزرگ روشن کردند. همچنین چند عدد ترقه از سوی هواداران این تیم به زمین پرتاب شد. رافخایی پس از گلزنی شادی گل عجیبی با محمد آبشک انجام داد.
کمال از دربی محروم شد
کمال کامیابی‌نیا با دریافت کارت زرد از سوی داور در بازی مقابل ملوان، دیدار هفته آینده تیمش مقابل استقلال را از دست داد. کامیابی نیا با خطای خشن روی مازیار زارع کارت زرد گرفت. خطای کف پای شدید او روی ران مازیار به حدی بود که داور می‌توانست کامیابی نیا را اخراج کند که این تخفیف با اعتراض شدید مازیار به داور چهارم و کمک داور مواجه شد.
داوری یک گل را از پرسپولیس گرفت
بابک داوری کمک داور اول بازی در وقت‌های تلف شده نیمه اول یک گل مسلم را از پرسپولیس گرفت. در حالی که بنگستون و طارمی با گلر ملوان دو به تک شده بودند داوری خطای بنگستون روی پورقاز را گرفت در حالی که مدافع ملوان خودش روی زمین افتاده بود. این اتفاق با اعتراض شدید نیمکت نشینان پرسپولیس از برانکو و خوردبین گرفته تا بازیکنان مواجه شد و کفشگری هم آنقدر اعتراض کرد که کارت زرد گرفت.
 پس از گلی که کامیابی‌نیا به ثمر رساند، این بازیکن سجده شکر بجا آورد. در این زمان قنبرپور مربی سرخپوشان به زمین رفته و با بازیکنان این تیم خوشحالی کرد. مازیار زارع پس از گل پرسپولیس به سمت نیمکت این تیم رفته و به محمد خوردبین فحاشی کرد که در این صحنه پرسپولیسی‌ها سعی کردند او را جدا کنند. زارع همچنان با بنگر بحث می‌کرد و طارمی و کریم باقری او را آرام می‌کردند.
هواداران ملوان علیه سه پرسپولیسی
در حالی که ساعتی از بازی ملوان و پرسپولیس گذشته، طرفداران خشمگین ملوان هنوز در اطراف ورزشگاه تختی حضور داشتند. این هواداران به دنبال محسن بنگر، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده و داور بازی بودند و برخی از هواداران منتسب به ملوان الفاظ رکیکی را علیه این 4 نفر مطرح کردند. یک هوادار هم فریاد می‌زد که نمی‌گذاریم اینها امشب از انزلی خارج شوند.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتسال ایران برابر ایتالیا با برتری شاگردان شهرزاد مظفر به پایان رسید.به نقل از مهر، تیم ملی فوتسال بانوان ایتالیا که برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی به ایران سفر کرده است عصر امروز پنجشنبه در نخستین دیدار...
مشهد- سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: تیم نفت تهران تا کنون ثبات تاکتیکی نداشته و برای ما ناشناخته است.به نقل از مهر، رضا مهاجری ظهر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فوتبال پدیده خراسان مقابل نفت تهران...
جلسه تمرینی ماقبل تیم استقلال برای دیدار با گسترش فولاد تبریز با حضور مدیرعامل باشگاه و صحبت های خصوصی وی با شفر و همچنین بازگشت پژمان منتظریِ مصدوم همراه بود. به نقل از مهر، تمرین عصر امروز  پنجشنبه آبی پوشان پایتخت...
کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس اسامی ۱۸ بازیکن این تیم را برای سفر به بوشهر و دیدار برابر تیم پارس جنوبی جم اعلام کرد. به نقل از مهر و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان...


  • دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک

    دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک

    دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی به نام اشتباه بود دانلود آهنگ جدید علیرضا طلیسچی به نام تو فکر میکنی کیه دانلود آهنگ جدید اشوان به نام منو دریاب
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب