»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   حاشيه‌ ديدار سايپا – پرسپوليس
۲۰ مرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۱۸:۴۶

حاشيه‌ ديدار سايپا – پرسپوليس

مقرر شده ديدار سايپا و پرسپوليس از شبکه البرز پخش شود و سپس تهران نيز از طريق شبکه البرز آن را تحت پوشش قرار دهد.

تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و سايپا از ساعت 19:25 امروز در اولين حضور سرخپوشان در کرج در ورزشگاه انقلاب به مصاف يکديگر خواهند رفت. اين در شرايطي است که تا به اين لحظه حدود 3 هزار هوادار در ورزشگاه حضور دارند که بيشتر آنها هواداران تيم فوتبال پرسپوليس هستند.

به نقل از فارس، سخت‌گيري‌هايي براي ورود هواداران به داخل ورزشگاه مي‌شود. هواداراني که قرمزپوش هستند در حال حاضر سهميه 10 درصدشان در ورزشگاه تکميل شده و در حال حاضر نيز بدون هيچ مشکلي براي ورود به ورزشگاه اقدام کردند.

*تعدادي پيراهن در بين هواداران سايپا با نام مخصوص اين تيم پخش شد.

*انجام کارهاي فرهنگي مانند حرکات ورزش باستاني، قبل از بازي براي هواداران انجام شد.

*اطراف ورزشگاه در حال حاضر آمد و شد به خوبي انجام مي‌شود اما با توجه به حضور مأموران پرتعداد نيروي انتظامي، ترافيک در برخي خيابان‌هاي منتهي به ورزشگاه انقلاب نيز ديده مي‌شود.

*پس از اينکه کرجي‌ها بالاخره با تلاش زياد ميزباني بازي با پرسپوليس در کرج را گرفتند صدا و سيماي استان البرز نيز به شبکه سه صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران اجازه پخش را نداد و پس از گفت‌وگو با مسئولان ذيربط استانداري و هماهنگي‌هاي لازم مقرر شد اين بازي از شبکه البرز پخش شود و سپس تهران نيز از طريق شبکه البرز آن را تحت پوشش قرار دهد.

*حدود يک و نيم ساعت مانده به بازي پرسپوليس و سايپا ناظران بازي به همراه داوران بازديدي از زمين بازي و ورزشگاه کردند.

*فريدون اصفهانيان نيز در حال حاضر در ورزشگاه به سر مي‌برد.

*انجام حرکات نمايشي طناب‌زني و برخي از حرکات ورزشي نيز در بازي امروز تدارک ديده شد.

*قبل از شروع بازي امروز از هواداران دو تيم توسط بلندگوي ورزشگاه خواسته شد تا با احترام به يکديگر تيم خود را تشويق کند.

*چند خواننده خوب کشورمان نيز قرار است قبل از شروع بازي در ورزشگاه انقلاب سرودهاي خود را به صورت زنده بخوانند.

*مجري برنامه‌هاي فرهنگي امروز در ورزشگاه انقلاب با کت قرمز در خصوص بازي و تيم‌هاي پرسپوليس و سايپا صحبت‌هاي عجيبي را مطرح مي‌کرد که مورد اعتراض هواداران سايپا قرار گرفت.

*جايگاه خبرنگاران نيز بسيار کثيف و خاک‌آلود است.

*حدود يک‌هزار هوادار سايپا نيز در حال حاضر در ورزشگاه حضور دارد.

*علي‌رغم اينکه تصور مي‌شد بازي امروز تا به اين لحظه حدود 13 هزار نفر به ورزشگاه بيايند اما تا به اين لحظه تنها 3 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند.

*طبق توافقات انجام شده قرار است دو دوازدهم ورزشگاه به سايپا و بقيه به پرسپوليسي‌ها تعلق گيرد. اين در شرايطي است که ورزشگاه انقلاب 12 قسمت دارد.

*بيرون ورزشگاه نيز بسيار خلوت است و هواداران به راحتي در حال تهيه بليت هستند.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید اگر برای ما در تیم ملی رویای صعود به جام جهانی شدنی نبود، بهتر بود اصلا به روسیه نمی‌رفتیم.به نقل از مهر، رضا قوچان نژاد در گفت‌وگو با سایت فدراسیون فوتبال درباره آخرین شرایط تیم...
اشکان دژاگه این روزها در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به انجام تمرینات ریکاوری مشغول است. به نقل از مهر، اشکان دژاگه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پس از مصدومیت و انجام عمل جراحی، این روزها در کنار تیم ملی و زیر...
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران بعنوان معاون ورزشی و رییس سازمان فوتبال باشگاه مشکی‌پوشان انتخاب شد. به نقل از مهر، با صدور حکمی از سوی عباسی مدیرعامل باشگاه مشکی پوشان، خداداد عزیزی بعنوان معاون ورزشی و رییس سازمان فوتبال...
اولین تمرین استقلال در سال ۹۷ با حضور گرهارد شرود اینگر برگزار شد.به نقل از مهر، اولین تمرین بازیکنان استقلال در سال ۹۷ پس از چند روز تعطیلی و با حضور سرمربی این تیم در زمین ورزشگاه صنایع دفاع انجام...