»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   حاشيه‌هاي دربي 76
۶ بهمن ۱۳۹۱ , ساعت ۱۸:۲۴

حاشيه‌هاي دربي 76

طرفداران تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس مقابل درب ورزشگاه آزادي کري‌خواني‌هاي قبل از بازي را شروع کردند.

در حالي که حدود 18 ساعت به آغاز ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس در دربي 76 باقي مانده است تعداد زيادي از طرفداران دو تيم مقابل درب اصلي ورزشگاه آزادي کري‌خواني‌هاي هميشگي اين بازي حساس را آغاز کرده‌اند.

*‌تعداد زيادي از دست‌فروشان مقابل درب ورزشگاه اقدام به فروش تغذيه و مايحتاج تماشاگران کرده و دسترسي به مواد غذايي را براي آنها راحت کرده‌اند.

*‌ بيش از 3 هزار نفر از طرفداران تيم‌‌هاي استقلال و پرسپوليس در پارک خرگوش‌دره و در روبه‌روي استاديوم به تشويق تيم‌هاي محبوب خود مي‌پردازند.

* مسئولان شهرداري منطقه 22 درست مثل برگزاري نمايشگاه‌هاي بين‌‌المللي پارک خرگوش‌دره را به غرفه‌هاي مختلف تقسيم‌ کرده‌اند. غرفه اهداي غذا، غرفه‌هاي فرهنگي، غرفه بازيافت و تحويل زباله‌ها، غرفه آموزه‌هاي ديني و غرفه‌هاي ديگر در اين پارک داير شده است.

* مسئولان شهرداري اين منطقه با کشيدن داربست جايگاهي را براي استراحت تماشاگران آماده کرده‌اند و عده‌اي از طرفداران نيز با خود چادرهاي مسافرتي آورده و در گوشه گوشه پارک اسکان پيدا کرده‌اند.

* مبلغان ديني براي راهنمايي و صحبت با تماشاگران دو تيم در پارک خرگوش‌دره مستقر هستند.

* مأموران نيروي انتظامي با دقت ورود و خروج تماشاگران را کنترل کرده و از آنها مي‌خواهند وسائل اضافي با خود نبرند.

* مسئولان فرهنگي فدراسيون اقدام به پخش موسيقي و همچنين تصاويري براي تماشاگران کرده و به اين وسيله آنها را سرگرم مي‌کنند.

*‌ علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال در هتل المپيک حاضر شده و با بازيکنان و اعضاي کادر فني اين تيم ديدار و گفت‌وگو کرد. وي به همراه معاونين خود در هتل المپيک حاضر شده است.

*‌ تماشاگران تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس از شهرهاي مختلف همچون اردبيل، مشهد، گيلانغرب، قائم‌شهر، اراک، اصفهان، رشت و قم ، خود را به ورزشگاه آزادي رسانده‌اند.

ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس از ساعت 15 فردا در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.

اين ديدار روز جمعه با قضاوت محسن قهرماني انجام خواهد شد.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

مسئولان باشگاه استقلال که در فصل هفدهم لیگ برتر نشان داده اند در هیچ موردی هم نظر نیستند در تازه ترین تصمیم خود به استفاده از ترکیب جدیدی برای کادر فنی رسیده اند.به نقل از مهر، شاید خیلی از منتقدان...
به نظر می‌رسد اتفاقی که برای مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس رخ داد، دیر یا زود برای مهاجم ایرانی تیم روبین کازان رخ می دهد.به نقل از مهر، مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر اتفاقاتی که بعد از عقد...
سخنگوی وزارت امور خارجه کسب مقام دوم تیم فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولین کشورمان در مسابقات جهانی آرژانتین را به جامعه ورزش کشور و ملت ایران تبریک گفت.به نقل از مهر، بهرام قاسمی رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه...
سرمربی تیم فوتبال امید استقلال گفت: صبح امروز با علیرضا منصوریان تماس گرفتم تا از او برای حضور در استقلال اجازه بگیرم اما او پاسخ تلفنم را نداد.محمد نوازی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص حضورش در تمرین استقلال...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب