»   اخبار سیاسی  »   حاجی: باید کاری کرد تا باز مردم به اصلاحات اعتماد کنند
۲۹ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۲:۰۳

حاجی: باید کاری کرد تا باز مردم به اصلاحات اعتماد کنند

حاجی: باید کاری کرد تا باز مردم به اصلاحات اعتماد کنند

رئیس ستاد اصلاح‌طلبان تهران گفت: دوستان ما در شورای شهر، ریاست‌جمهوری و کابینه باید طوری عمل کنند که باز مردم به آنها اعتماد کنند.

 
به گزارش ایسنا، مرتضی حاجی در مراسم تقدیر از عوامل ستاد تهران که توسط شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان برگزار شد، اظهار کرد: تلاش شما برای این نبود که فقط یک ستاد را اداره کنید. شما در شهر فضایی ایجاد کردید که تأثیرش بیش از تبلیغات دیگر بود. شما فضای امید و تلاش را ایجاد کردید و این حماسه بزرگ را آفریدید.

وی سپس گفت: فعالان این ستاد همه مردمی بودند که با عشق به هم آینده را رقم زدند؛ معلوم نبود اگر نبودند چه بر سر کشور می آمد.

وی ادامه داد: از این به بعد قسمت دیگر فعالیت‌ها بر عهده منتخبین است که ضامن این امیدها و آرزوها هستند؛ عزیزانمان در شورا، برادرمان در ریاست جمهوری و کابینه‌ای که انتخاب می شود، چهار سال فرصت دارند تا قدر فرصت فعلی را بدانند و همیشه هم این فرصت‌ها در اختیار نیست.

حاجی خطاب به منتخبین شورا گفت: مبارک باد بر شما اعتماد مردم و سید محمدخاتمی.

وی ادامه داد: دوستان ما مدیریت تهران را در شرایطی بر عهده می‌گیرید که وضع بغرنجی دارد. مدیران اصلاح‌طلب در حالی سر کار آمدند که برای حقوق ماه آینده، شهردار باید کاسه چه کنم دستش بگیرد. بدهی میلیاردی و معضلات زیاد است.

حاجی گفت: هم کیسه شهرداری خالی است و هم چنان از منابع برداشت شده که کف‌گیرها به ته دیگ خورده است. کار بسیار سخت و پیچیده است اما همت شما این شرایط را درست خواهد کرد.

رئیس ستاد اصلاح‌طلبان تهران تصریح کرد: باید فکر کرد چطور می‌شود مشکلات شهر را برطرف کرد. حتما نجفی برنامه‌هایش را برای بهبود اوضاع به منتخبین شورا داده که به او رأی داده‌اند. شما امروز هم مسئولیت تصمیم‌گیری در شهر را بر عهده دارید و هم مسئولیت خواسته‌های مردم را. یادمان نرود که همه بدهکار مردم هستیم.

وی ادامه داد: خواست مردم از نگاه شما دور نماند. صحنه‌های غم‌ انگیزی که سر چهارراه‌ها می‌بینیم با هزینه کم قابل جمع‌آوری است. در خصوص بچه‌های کوچکی که سرچهارراه‌ها دست‌فروشی می‌کنند، حتما میان شهرداری، آموزش و پروش و دستگاه‌های مسئول باید هماهنگی ایجاد شود که این بچه‌ها در کلاس‌های درس پرورش پیدا کنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین گفت: می‌توان یک کار عمرانی را یک سال دیرتر انجام داد اما این بچه‌ها را از این وضعیت خارج کرد. باید محیط آموزشی را برایشان فراهم کرد تا دچار بزهکاری نشوند. باید کاری کرد که مردم خود به خود شما را برای آینده کشور انتخاب کنند.

انتهای پیام


حاجی: باید کاری کرد تا باز مردم به اصلاحات اعتماد کنند


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب