»   اخبار شهرستان ها  »   جهت برگزاری جشنواره های ورزشی مشترک از فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دعوت کرد.
۱۰ شهریور ۱۳۹۲ , ساعت ۱۸:۰۶

رئیس فدراسیون ورزش های بومی و محلی ترکیه:

جهت برگزاری جشنواره های ورزشی مشترک از فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی دعوت کرد.

رئیس فدراسیون ورزش های بومی و محلی ترکیه در سفر خود به استان اردبیل با رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان دیدار و از فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی کشورمان جهت برگزاری جشنواره های ورزشی مشترک دعوت بعمل آورد.

به گزارش گروه ورزشی اردبیل نیوز، پروفسور آلپ آصلان در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از سفر به استان اردبیل تصریح کرد: خیلی راغب بودم تا با رئیس فدراسیون کشور ایران از نزدیک دیداری داشته باشم ولی متاسفانه در ایام حضور بنده در استان اردبیل ایشان در خارج از کشور بود و امیدوارم در یک فرصت دیگر این دیدار شکل بگیرد.
وی با یادآوری فرهنگ و آیین های مشترک دو کشور اظهار داشت: دو کشور ایران و ترکیه از همان اول دارای فرهنگ، دین و آیینهای مشترک زیادی هستند و باتوجه به همسایگی کشور ترکیه با کشور ایران، امیدوارم دو طرف در آینده شاهد گسترش روابط ورزشی باشند.
رئیس فدراسیون ورزش های بومی و محلی ترکیه در این دیدار ضمن تسلیم دعوت نامه رسمی فدراسیون ورزش های بومی و محلی ترکیه به رئیس هیئت استان، از رئیس فدراسیون کشورمان خواست تا با سفر به کشور ترکیه همکاریهای مشترک ورزشی دو کشور را تقویت کنیم.
رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان اردبیل نیز در این دیدار ضمن اعلام سلام ویژه رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی کشورمان به وی، اعلام داشت: به نمایندگی از ریاست محترم فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی کشورمان علاقمندی خودمان را برای گسترش همکاری در بعد ورزش های بومی و محلی دو کشور اعلام می دارم.
علیرضا احدی در این دیدار همچنین با اشاره به چندین بازی بومی و محلی مشترک دو کشور خواستار برگزاری جشنواره بومی و محلی در یکی از کشورهای ایران و ترکیه شد.
وی همچنین با اشاره به مرز مشترک کشور ترکیه با کشورمان اظهار امیدواری کرد که دو کشور با برگزاری مسابقات مختلف در زمینه های ورزشی همکاریهای خود را تداوم بخشند.
گفتنی است در این دیدار رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی آذربایجان غربی نیز حضور داشت و دعوتنامه رسمی کشورمان جهت شرکت بازیهای بومی و محلی کشور ترکیه در جشنواره اخیر بین المللی این استان را تسلیم رئیس فدراسیون ورزش های بومی و محلی ترکیه نمود.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها