»   اخبار حوادث واقعی  »   جنایت پنهان تنها برای هوسرانی مادر
۲۳ شهریور ۱۳۹۲ , ساعت ۰:۵۳

جنایت پنهان تنها برای هوسرانی مادر

به گزارش پلیس مادر بی رحم به منظور برقراری رابطه نامشروع و پنهانی با دوست و همکار همسر خود فرزندان دختر خود را حبس و پسر 10 ساله اش را در اتاق خوابش به زنجیر کشید.

به گزارش اردبیل نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران ، پولارد 31 ساله مادر چهار فرزندی است که به دور از چشم همسر خود و در زمان غیبت وی با برقراری رابطه نامشروع با برایان کریگ 29 ساله دوست و همکار همسر خود به مدت سه هفته فرزندان خود حبس و یکی از آنان را به زنجیر کشید.

وی پسر 10 ساله خود را با زنجیر به رادیاتور اتاق خوابش بست و سه دختر خود که 3 5 و 6 ساله بودند را در زیر زمین منزل مسکونی اش در شهر کمدن که در حومه فیلادلفیا به مدت سه هفته زندانی کرد.

رفتار غیر انسانی این مادر هنگامی فاش شد که پس از سه هفته به زنجیر بودن پسر 10 ساله سرانجام توانست خود را آزاد و فرار کند.

وی در حالی که با وضعی آشفته می دوید توجه پلیس را به خود جلب کرد و همه چیز را بازگرداند. بیش از محاصره این خانه توسط پلیس فلورانس به همراه برایان دستگیر شدند.

آنان به بازجویی های خود با تاکید بر اینکه برای تربیت بچه ها آنان را به مدت یک ساعت زندانی کرده بودند حقیقت آشکار را کتمان می کردند.

به گزارش کارشناس پزشک قانونی اثر کبودی زنجیری که به دور مچ دست پسر بچه بسته شده بود حاکی از طولانی بودن مدت آن است.

همسر فولارنس پولار برای انجام ماموریتی یک ماهه به واسطه شغل وی به فیلادلفیا فرستاده شده بود و در مدت سه هفته غیبت وی همسرش با برقراری رابطه پنهانی با دوست و همکار وی برای مخفی ماندن فرزندان خودش را حبس و به زنجیر کشید.

پس از تکمیل پرونده هر دو مجرم به دلیل سوء رفتار با کودکان به صورت موقت تا برگزاری اولین جلسه دادگاه به زندان فرستاده شدند سرپرستی کودکان آنان به اداره حمایت از کودکان بی سرپرست به صورت موقت سپرده شد.

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

معاون دادستان مشهد از بازداشت ۶۰ زن و مرد در یک مهمانی در این شهر خبر داد. حسن حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایرنا گفت: «پس از هماهنگی قضایی و رعایت موازین شرعی و قانونی، مکان مورد نظر توسط ماموران...
به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، دادخدا سالاری گفت: شنبه این هفته در پی تماس تلفنی فرد ناشناسی با مسئولان فرودگاه کرمان مبنی بر وجود مواد ممنوعه و منفجره در هواپیمای پرواز کرمان – تهران، با همکاری پلیس...
سردار سعید منتظرالمهدی گفت: ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: عوامل فریب خورده و مخلان نظم و امنیت عمومی در ادامه تجمعات اخیر خود در محدوده خیابان پاسداران تهران اقدام به عملی مذبوحانه کرده و در حرکت جنایت‌آمیز خود به...
پیرحسین کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، در ارتباط با جزئیات سقوط هواپیمای آسمان اظهار داشت: این حادثه مربوط به هواپیمایی تهران ـ یاسوج بوده که از صبح امروز از رادار خارج شده و در منطقه...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها