سایت گل- مجيد جلالي سرمربي تيم تراکتورسازي در نشست خبري پيش از ديدار با سپاهان اصفهان،احتمال داد تیمش در این بازی سه امتیاز بگیرد :


بازی با سپاهان ؟
 ما مصمم هستيم تا اين فصل قهرمان رقابت‌هاي ليگ برتر شويم و براي رسيدن به اين هدف مراحل سختي در پيش داريم. در حال طي کردن اين مراحل هستيم و اميدواریم فردا امتيازي که مقابل ذوب‌آهن غفلت کردیم و آن را از دست دادیم را جبران کنيم و به نتايج مطلوبي برسيم و بازیکنان تیم مصمم هستند نتیجه هفته قبل را جبران کنند.
شرایط تراکتور ؟
 براي اين ديدار مصدوم و محروم نداريم و همه بازيکنان آماده بازي هستند، اميدوارم هواداران از بازی فردا استقبال خوبی کنند چون در موقعیت و شرایطی قرار داریم که به حضور آنها احتیاج داریم. الیته مشکلاتی که در جریان بازی ها داریم، سعی می کنیم آنها را شناسايي کرده و در تمرينات روي اين نکات کار کنيم، شايد اگر بخش دفاعي را ترميم کنيم مي‌توانيم موفق‌تر ظاهر شويم، اعتقاد من این است که ما در بازي‌ها هميشه گلزني کرديم ولي بايد روي اين تلاش کنيم که گل نخوريم، در این صورت می توانیم نتیجه را به نفع خود حفظ کنیم.در بازی با ذوب آهن هم همین طور شد. شروع بازی هم خیلی مهم است، یادتان باشد، بازی با استقلال در شروع مشکل داشتیم که در بازی های بعد بهتر شدیم انشالله در بازی فردا سعی خواهیم کرد خوب شروع کنیم و در پایان نتیجه دلخواه را کسب کنیم.
تساوی با ذوب آهن ؟
 ما پيش از بازي با ذوب‌آهن 3 بازي پرفشار را پشت سر گذاشتيم، استقلال، پرسپوليس و دربي تبريز از نظر رواني فشار روانی زيادي روي تيم ما آورد به‌طوري که وقتي مقابل ذوب‌آهن قرار گرفتيم بازيکنانمان از نظر ذهنی اين بازي را راحت در نظر گرفتند و به همین دلیل خوب شروع نکردیم اول گل خوردیم و در ادامه به دنبال جبران بودیم.
 استفاده از دو هافبک دفاعي ؟
ما بايد تا زماني که در جام باشگاه‌هاي آسيا حضور خواهیم داشت تا آن موقع بتوانيم با دو هافبک دفاعي بازي کنيم، رقابت‌هاي بين‌المللي با رقابت‌‌هاي داخلی متفاوت است و بايد در اين زمينه تلاش‌هاي خودمان را انجام دهيم. این بازی به مشکل خوردیم و مجبور به تغییر شدیم. این موضوعی است که برای رسیدن به هماهنگی به زمان نیاز داریم. مخصوصا در بازی های خارج از خانه نیاز داریم با دو هافبک دفاعی بازی کنیم.
پیش بینی ؟
 وقتی به یک بازی خاصی می رسیم باید در درجه اول از نقاط ضعف آن تیم استفاده کنیم، این طور نیست که هر کسی با اطمینان خاطر بگوید ما می توانیم بازی را ببریم. در پانزده دقیقه پایانی بازی قبل، تیم ذوب آهن برآیند منفی هشت داشتند و به همین دلیل در نیمکت بازیکن نگاه داشته بودم و ما آن دقیق گل هم زدیم. تحلیل ما از سپاهان تحلیل قوی ای است و انشالله فردا می توانیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
  تبرئه علي دايي از سوي کميته انضباطي ؟
 اين مسائل موارد حاشيه‌اي است و بهتر مي‌دانم در يک فرصت بهتر در آن مورد گفت‌وگو کنم.در حال حاضر تمام تمرکز ما روي تيم است و سعي مي‌کنم وارد مسائل حاشيه‌اي نشوم.