»   دانش و فناوری  »   جشنواره حمایت از برنامه‌ها و بازی‌های ایرانی برگزار شد
۴ شهریور ۱۳۹۶ , ساعت ۱۹:۰۸

جشنواره حمایت از برنامه‌ها و بازی‌های ایرانی برگزار شد

جشنواره حمایت از برنامه‌ها و بازی‌های ایرانی برگزار شد
در حالی که اپل تعدادی از اپلیکیشن‌های ایرانی را از روی اپ استور خود حذف کرده جشنواره متولد ایران با هدف حمایت از تولیدات ایرانی در صنعت موبایل به مدت یک هفته‌ در فضای مجازی برپا شد.

به گزارش ملکانهجشنواره متولد ایران با هدف حمایت از تولیدات ایرانی در صنعت موبایل تا 31 مرداد در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برپا بود.
در حالی که اپل تعدادی از اپلیکیشن های ایرانی را از روی اپ استور خود حذف کرده است، اپلیکیشن های ایرانی فراوانی در حال رشد و توسعه هستند.
برگزارکنندگان جشنواره امیدوارند بزرگداشت برنامه ها و بازی های ایرانی با همراهی بیش از 21 هزار توسعه‌دهنده ایرانی، علاوه بر شناساندن محصولات با کیفیت به کاربران و جلب اعتماد آنان، سبب اقبال بیشتر تولید داخلی و رونق بیشتر این صنعت در ایران شود.
در طول این جشنواره متولدایران برگزارکنندگان تنها برنامه‌ها و بازی‌های ایرانی را در صفحه اول خود به نمایش گذاشتند.
توسعه‌دهندگان برنامه‌ها و بازی‌های ایرانی در این مدت با استفاده از هشتگ #متولدایران، محصول خود را در شبکه های اجتماعی معرفی کردند و از کاربران خواستند که از تولیدات ایرانی استفاده و حمایت کنند.
کاربران علاقه‌مند در شبکه‌های اجتماعی نیز برای حمایت از تولیدکنندگان اپلیکیشن و بازی ایرانی، با هشتگ #متولدایران محبوب‌ترین بازی و برنامه‌های ایرانی روی گوشی خود را معرفی کردند.
این هشتگ در هفته گذشته بیش از هزار بار به اشتراک گذاشته شد.
منبع : فارس 

[uniplace_links]

آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

اپل ۳۸ میلیارد دلار مالیات می‌دهد اپل همچنین اعلام کرد طی پنج سال آینده بیش از 30 میلیارد دلار در آمریکا هزینه می‌کند تا 20 هزار فرصت شغلی جدید به وجود آورد. به گزارش ملکانه : این شرکت به دنبال سیاست‌های...
کارمند اخراجی به اتهام تبعیض علیه مردان از گوگل شکایت کرد ...
با دستور دادگستری دفتر اسنپ در قزوین پلمپ شد یکی از...
محبوب‌ترین برندها در اینستاگرام در سال ۲۰۱۷ برندها به قابلیت‌های ویژه اینستاگرام در حوزه بازاریابی پی برده‌اند. به گزارش ملکانه : این در حالی است که از جمله شاخص‌های اصلی محبوبیت یک برند در میان کاربران اینستاگرام، می‌توان به داشتن تعداد...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب