»   اخبار شهرستان ها  »   جشنواره استانی فیلم فجر به ایستگاه آخر رسید/ پرواز سیمرغ از اردبیل
۲۶ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۹:۵۴

جشنواره استانی فیلم فجر به ایستگاه آخر رسید/ پرواز سیمرغ از اردبیل

جشنواره استانی فیلم فجر در اردبیل با نمایش دو فیلم “سیزده” و “گنجشکک اشی مشی” به عنوان فیلم های روز اول به ایستگاه آخر رسید.

در حالی که جشنواره استانی فیلم فجر اردبیل براساس برنامه زمان بندی و اعلامی دبیرخانه باید دیروز به پایان می رسید، اما به دلیل به دلیل تاخیر یک روزه در آغاز این جشنواره و عدم نمایش دو فیلم روز اول؛ این جشنواره با نمایش این فیلم ها امروز شنبه به ایستگاه آخر رسید.

این جشنواره که قرار بود از 16 بهمن ماه جاری آغاز شود، به دلیل عدم رسیدن فیلم های روز اول از 17 بهمن آغاز شد، اما در ادامه با توجه به درخواست علاقمندان به سینما دبیرخانه جشنواره تصمیم گرفت که با افزودن یک روز به زمان 10 روزه فیلم های “سیزده” و “گنجشکک اشی مشی” را نیز به نمایش بگذارد.

بنابراین امروز شنبه به عنوان روز آخر جشنواره بوده و با نمایش فیلم “سیزده” به کارگردانی هومن سیدی و فیلم “گنجشکک اشی مشی” ساخته مشترک درخشنده، فروزش و طالبی بکار خود پایان خواهد داد.

براین اساس از ساعت 14 فیلم سیزده به نمایش درآمد و از ساعت 16 نیز نمایش فیلم “گنجشکک اشی مشی” با استقبال مخاطبان و علاقمندان به فیلم های ایرانی در سینما قدس مرکز استان آغاز شده است.

این دو فیلم همانند روزهای گذشته جشنواره در ساعات 18 با نمایش فیلم سیزده و در ساعت 20 با نمایش فیلم “گنجشکک اشی مشی” تداوم یافته و جشنواره 10 روزه فیلم فجر در اردبیل به پایان خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، دیروز نیز در نهمین روز برگزاری جشنواره استانی فیلم فجر در اردبیل فیلم های “آرایش غلیظ” کار حمید نعمت الله و “شیفتگی” ساخته علی زمانی عصمتی در سینما قدس اردبیل به نمایش درآمد.

چند روز پایانی این جشنواره برخلاف روزهای آغازین با نمایش فیلم هایی نظیر “کلاشینکف” به کارگردانی سعید سهیلی، “آذرشهدخت و پرویز و دیگران” ساخته بهروز افخمی، “امروز” کار سیدرضا میرکریمی و بویژه “معراجی ها” ساخته مسعود ده نمکی با استقبال مواجه شده بود.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند.وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...
شهرداری شهر گرگان یک ایستگاه اتوبوس را شبیه ایستگاه اتوبوس ساخته است که گفته می شود همانند رادیو های قدیمی از آن آهنگ سنتی پخش می شود. این رادیو بصورت شبانه روزی فعال است و موزیک های سنتی پخش می...


  • دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس به نام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس به نام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محمد زندوکیلی به نام خواب پاییزی دانلود آهنگ جدید سینا شعبانخانی به نام نزدیکای پاییز دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ به نام هوای تو دانلود آهنگ جدید سیروان خسروی و زانیار خسروی به نام نمیرم عقب
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب