»   اخبار شهرستان ها  »   جریمه 39 میلیون ریالی اصناف متخلف اردبیل
۲۶ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۲۰:۵۷

با بازرسی تعزیرات حکومتی انجام شد

جریمه 39 میلیون ریالی اصناف متخلف اردبیل

با تلاش مأموران تعزیرات حکومتی و تقویت نظارت در حوزه بازرسی متخلفان صنفی در استان اردبیل به بیش از 39 میلیون و 730 هزار ریال جریمه و تعزیر محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان اردبیل و بر اساس گزارش بازرسان تعزیرات و اداره صنعت، معدن و تجارت گرمی افرادی که اقدام به فروش خارج از شبکه 65 کیسه کود شیمیایی کرده بودند، دستگیر شده و پرونده‌ای در این زمینه شکل گرفت و این افراد متخلف به 2 میلیون تومان جزای نقدی محکوم شدند.

در پارس‌آباد نانوایان متخلف به 11 میلیون ریال محکوم شدند به طوریکه سه واحد نانوایی در پارس‌آباد که اقدام به کم‌فروشی و همچنین تخلفات آشکار دیگر می‌کردند، پرونده‌ای برای آنها شکل گرفته و افراد متخلف به جزای نقدی محکوم شدند.

اما در اردبیل نیز یک واحد صنفی متخلف در حوزه روغن موتور به چهار میلیون و 50 هزار ریال محکوم شده تا اقدام به پرداخت این جریمه کند.

اما بازرسان مجامع امور صنفی و تعزیرات یک عسل فروشی متخلف را نیز تعزیر کردند.

این واحد که اقدام به گران‌فروشی 50 کیلوگرم عسل کرده بود، مجرم شناخته شده و پس از رسیدگی در شعبه تعزیرات حکومتی به پرداخت 2 میلیون و 200 هزار ریال جزای نقدی محکوم شد.

در شهر اردبیل همچنین یک واحد خواربار فروشی تعزیر شد به طوریکه پس از ارجاع پرونده به تعزیرات حکومتی و براساس حکم صادره فرد متخلف به پرداخت 2 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد تا درس عبرتی باشد که بار دیگر اقدام به تخلف نکند.

در شهرستان بیله‌سوار نیز به همت اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان 40 میلیون تومان اصناف متخلف جریمه شدند.

براساس اعلام سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت بیله‌سوار در سال‌جاری بالغ بر 9 هزار و 500 واحد صنفی مورد بازدید قرار گرفتند که صاحبان 450 مورد واحد صنفی متخلف شناخته شدند.

علی آقایی گفت: در این زمینه 140 تن برنج کیسه‌ای از واحدهای صنفی متخلف که کشف شده بود، توزیع شده و شاهد بهره‌مندی اهالی از این کالاهای احتکار شده به نرخ بازار بودیم.

وی با یادآوری اینکه با اصناف و بازاریان متخلف برخورد می‌شود تا دیگر در روند سالم اقتصادی اخلالی ایجاد نکنند، افزود: انتظار ما این است که واحدهای تولیدی و صنعتی با انصاف با مردم برخورد کنند و اجازه دهند بیش از هر زمان دیگر نیازمندی و مایحتاج مردم تأمین شود.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها

  • آخرین مطالب