»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   جدایی دایی از پرسپولیس به خاطر سیاست؟
۷ تیر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۵:۴۸

دایی: برخی مسائل سیاسی پشت این تغییرات است

جدایی دایی از پرسپولیس به خاطر سیاست؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد در صورتیکه محمد رویانیان از مدیرعاملی این باشگاه کنار گذاشته شود او هم تصمیم گیری خواهد کرد. علی دایی با انتقاد از تغییراتی که در مدیریت باشگاه پرسپولیس رخ خواهد داد گفت: این یک تصمیم صدردصد اشتباه است که مسئولان ورزش گرفته‌اند و من تصور می‌کنم یکسری مسائل سیاسی دیگر پشت این تغییرات است.

اردبیل نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد در صورتیکه محمد رویانیان از مدیرعاملی این باشگاه کنار گذاشته شود او هم تصمیم دیگری خواهد کرد. علی دایی با انتقاد از تغییراتی که در مدیریت باشگاه پرسپولیس رخ خواهد داد گفت: این یک تصمیم صدردصد اشتباه است که مسئولان ورزش گرفته‌اند و من تصور می‌کنم یکسری مسائل سیاسی دیگر پشت این تغییرات است.

به گزارش مهر، علی دایی بعد از انتشار خبر برکناری محمد رویانیان از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس ضمن بیان این مطلب افزود: متاسفانه در مقطعی که پرسپولیس به آرامش رسیده و شرایط خوبی دارد صحبت هایی باعث می شود که همه چیز بهم بخورد و آرامش را از تیم ما گرفته‌اند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: من صحبتی با عزیزان مسئول دارم که در این یک ماه انتقال دولت تغییر مدیرعامل چه کمکی می تواند به پرسپولیس انجام بدهد. ما با یک مدیرعامل داریم کار می کنیم حالا باید مدیرعامل جدید بیاید بو ا انتقال دولت، وزیر ورزش جدید بیاید و مدیرعامل جدید بگذارد و ما در یک ماه و نیم ، دوماه شاهد سه مدیرعامل خواهیم بود.

دایی ادامه داد: رویانیان که ورزشی نبود را آوردند و الان راه و چاه را یاد گرفته و تازه می تواند برای ورزش مفید باشد و به بازدهی برسد و کمک کند به پرسپولیس. ما داریم با یک تصمیم غلط همه چیز را برهم می زنیم و الان شرایط پرسپولیس با این تغییرات خوب نیست.

وی که با برنامه ورزش و مردم گفتگو می کرد ادامه داد: اگر قرار است کسی را بیارویم باید فردی را بیاوریم که خیلی گنده تر از رویانیان باشد. متاسفانه صحبت هایی که در این چند روز شده ناراحت کننده است. هیات مدیره ای که نیامده و علیه مدیرعامل قبلی صحبت می کند شما فکر می کنید دنبال چه هستند و چه چیزی را می خواهند بدهد به این باشگاه. با همین صحبت ها ارامش را برهم زده اند.

علی دایی خاطرنشان کرد: این آقایان هنوز نیامده‌اند جبهه گرفته اند و راجع به کسی که دو سال در این تیم زحمت کشیده است حرف می زنند. الان زمانی است که رویانیان می تواند از تجربیاتش استفاده کند. الان که آقای رویانیان یک مدیر ورزشی شده مثل آب خوردن ایشان را برمی دارند. این اصلا به صلاح پرسپولیس نیست. متاسفانه یکسری مسائل سیاسی دیگر پشت این صحبت ها و تغییرات هست.

علی دایی در پاسخ به این پرسش که در صورتیکه محمد رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس برود شما سرمربی این تیم خواهید ماند گفت:  مطمئنا به این فکر می کنم که تصمیم دیگری بروم. من با یک مدیرعامل دیگر صحبت کردم و تا بخواهم با یک مدیرعامل دیگر آشنا شوم زمان می برد و زمان بردن به نفع من و پرسپولیس نیست. متاسفانه این یک تصمیم اشتباه است. ما بگذاریم رئیس جمهور منتخب مردم بیاید و ایشان تصمیم بگیرد با وزیر ورزشی که انتخاب می کند. اگر می گوییم استقلال و پرسپولیس مردمی هستند اجازه بدهیم کسی که مردم بهش رای دادند برای پرسپولیس و استقلال تصمیم گیری کند.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: شاگردان برانکو چند هفته‌ ایست دچار افت شده اند و آن صلابت نیم فصل اول را ندارد که البته تا حدی طبیعی است و یک تیم همیشه در اوج نیست.حمید استیلی در گفتگو با خبرنگار مهر در...
پیشکسوت استقلال با بیان اینکه باید از شفر به اندازه ۴۵۰۰ تومان بیشتر از منصوریان انتظار داشت، گفت: دلیلی برای نیمکت‌نشینی سیدحسین حسینی وجود نداشت. محمد مومنی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تساوی بدون گل استقلال مقابل...
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس چند هفته‌ دچار افت شده است و آن صلابت نیم فصل اول را ندارد اما این موضوع تا حدی طبیعی است و هیچوقت یک تیم همیشه در اوج نیست.حمید استیلی در گفتگو با خبرنگار مهر در...
تیم مدعی خونه به خونه در هفته بیستم رقابت‌های لیگ دسته اول در قم از سرمربی جدید و کُرواتش رونمایی می‌کند. به نقل از مهر، هفته بیستم رقابت‌های لیگ دسته اول با انجام ۹ بازی به صورت همزمان در شهرهای...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب