»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   جدایی دایی از پرسپولیس به خاطر سیاست؟
۷ تیر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۵:۴۸

دایی: برخی مسائل سیاسی پشت این تغییرات است

جدایی دایی از پرسپولیس به خاطر سیاست؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد در صورتیکه محمد رویانیان از مدیرعاملی این باشگاه کنار گذاشته شود او هم تصمیم گیری خواهد کرد. علی دایی با انتقاد از تغییراتی که در مدیریت باشگاه پرسپولیس رخ خواهد داد گفت: این یک تصمیم صدردصد اشتباه است که مسئولان ورزش گرفته‌اند و من تصور می‌کنم یکسری مسائل سیاسی دیگر پشت این تغییرات است.

اردبیل نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد در صورتیکه محمد رویانیان از مدیرعاملی این باشگاه کنار گذاشته شود او هم تصمیم دیگری خواهد کرد. علی دایی با انتقاد از تغییراتی که در مدیریت باشگاه پرسپولیس رخ خواهد داد گفت: این یک تصمیم صدردصد اشتباه است که مسئولان ورزش گرفته‌اند و من تصور می‌کنم یکسری مسائل سیاسی دیگر پشت این تغییرات است.

به گزارش مهر، علی دایی بعد از انتشار خبر برکناری محمد رویانیان از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس ضمن بیان این مطلب افزود: متاسفانه در مقطعی که پرسپولیس به آرامش رسیده و شرایط خوبی دارد صحبت هایی باعث می شود که همه چیز بهم بخورد و آرامش را از تیم ما گرفته‌اند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: من صحبتی با عزیزان مسئول دارم که در این یک ماه انتقال دولت تغییر مدیرعامل چه کمکی می تواند به پرسپولیس انجام بدهد. ما با یک مدیرعامل داریم کار می کنیم حالا باید مدیرعامل جدید بیاید بو ا انتقال دولت، وزیر ورزش جدید بیاید و مدیرعامل جدید بگذارد و ما در یک ماه و نیم ، دوماه شاهد سه مدیرعامل خواهیم بود.

دایی ادامه داد: رویانیان که ورزشی نبود را آوردند و الان راه و چاه را یاد گرفته و تازه می تواند برای ورزش مفید باشد و به بازدهی برسد و کمک کند به پرسپولیس. ما داریم با یک تصمیم غلط همه چیز را برهم می زنیم و الان شرایط پرسپولیس با این تغییرات خوب نیست.

وی که با برنامه ورزش و مردم گفتگو می کرد ادامه داد: اگر قرار است کسی را بیارویم باید فردی را بیاوریم که خیلی گنده تر از رویانیان باشد. متاسفانه صحبت هایی که در این چند روز شده ناراحت کننده است. هیات مدیره ای که نیامده و علیه مدیرعامل قبلی صحبت می کند شما فکر می کنید دنبال چه هستند و چه چیزی را می خواهند بدهد به این باشگاه. با همین صحبت ها ارامش را برهم زده اند.

علی دایی خاطرنشان کرد: این آقایان هنوز نیامده‌اند جبهه گرفته اند و راجع به کسی که دو سال در این تیم زحمت کشیده است حرف می زنند. الان زمانی است که رویانیان می تواند از تجربیاتش استفاده کند. الان که آقای رویانیان یک مدیر ورزشی شده مثل آب خوردن ایشان را برمی دارند. این اصلا به صلاح پرسپولیس نیست. متاسفانه یکسری مسائل سیاسی دیگر پشت این صحبت ها و تغییرات هست.

علی دایی در پاسخ به این پرسش که در صورتیکه محمد رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس برود شما سرمربی این تیم خواهید ماند گفت:  مطمئنا به این فکر می کنم که تصمیم دیگری بروم. من با یک مدیرعامل دیگر صحبت کردم و تا بخواهم با یک مدیرعامل دیگر آشنا شوم زمان می برد و زمان بردن به نفع من و پرسپولیس نیست. متاسفانه این یک تصمیم اشتباه است. ما بگذاریم رئیس جمهور منتخب مردم بیاید و ایشان تصمیم بگیرد با وزیر ورزشی که انتخاب می کند. اگر می گوییم استقلال و پرسپولیس مردمی هستند اجازه بدهیم کسی که مردم بهش رای دادند برای پرسپولیس و استقلال تصمیم گیری کند.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و خبرنگاران پرسپولیسی با حضور در ورزشگاه درفشی فر پذیرای کمک‌های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه خواهند بود.به نقل از مهر و به نقل از به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، زلزله اخیر در استان کرمانشاه و...
مربی سابق تیم استقلال گفت: نمی‌توانم به مسئولین باشگاه استقلال حق بدهم که چون ما از این تیم شکایت نکردیم حق و حقوق ما را ندهند. ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه استقلال...
سرمربی تیم فوتبال استقلال در تمرین صبح جمعه این تیم با یکی از بازیکنان ملی پوش دقایقی صحبت کرد.به نقل از مهر، اولین تمرین استقلال پس از بازگشت از کیش و یک روز استراحت در زمین شماره ۲ آزادی برگزار...
کاروان تیم فوتبال استقلال تهران بعد از ظهر روز یکشنبه تهران را به مقصد مشهد ترک می‌کند تا برای دیدار با تیم پدیده آماده شود. به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال تهران در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر میهمان...


  • دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس به نام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس به نام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محمد زندوکیلی به نام خواب پاییزی دانلود آهنگ جدید سینا شعبانخانی به نام نزدیکای پاییز دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ به نام هوای تو دانلود آهنگ جدید سیروان خسروی و زانیار خسروی به نام نمیرم عقب
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب