»   اخبار شهرستان ها  »   تیم فوتبال شهرداری اردبیل توان حضور در لیگ برتر را دارد
۲ دی ۱۳۹۲ , ساعت ۱۱:۲۶

شهردار اردبیل:

تیم فوتبال شهرداری اردبیل توان حضور در لیگ برتر را دارد

شهردار اردبیل کفت: تیم فوتبال شهرداری اردبیل توان و بضاعت حضور در لیگ برتر فوتبال را دارد و باید این تیم مورد تقویت واقعی قرار بگیرد.

صدیف بدری در نشست با مدیران و دست اندرکاران باشگاه فوتبال شهرداری اردبیل اظهار کرد: اردبیل در رشته فوتبال با وجود آنکه سرآمد در تربیت بازیکنان است در سطح باشگاه ها تاکنون نتوانسته به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند و ضروری است با حمایت همه جانبه با پشتبانی همه جانبه شهرداری اردبیل اتفاق بیفتد

وی ضرورت حمایت همه جانبه از تیم فوتبال شهرداری اردبیل و فعالیت های فرهنگی، ورزشی را بیان کرد و گفت: با وجود اینکه فوتبال یک ورزش سربسته و غیرقابل پیش بینی است ولی هدف اصلی و حساس ما صعود این تیم به لیگ بالاتر است و با این جدیت و غیرتی که ما امروز شاهد هستیم، این هدف دور از دسترس نیست.

وی تصریح کرد: البته باید تأکید کنیم ما این صعود را در حالی می خواهیم انجام دهیم که در لیگ بالاتر هم شایستگی لازم را برای رقابت داشته باشیم و اینطور نباشد که بعد از صعود دوباره سقوط کنیم.

شهردار اردبیل با اشاره به نتایج تیم در 8 هفته گذشته، بیان کرد: انصافا نتایج به دست آمده قابل قبول و بعضا بالاتر از انتظارات بوده و بنده مطمئن هستم این بازیکنان و کادر فنی و اجرایی ظرفیت هدایت تیم به لیگ بالاتر را دارند و در پایان فصل ما به طور قطع شاهد این موفقیت می شویم.

وی افزود: البته این هدف به هر قیمتی برای ما اهمیت ندارد و به طور قطع بحث سلامتی بازیکنان و اخلاقیات برای ما بیشتر اهمیت دارد.

بدری تغییرات صورت گرفته در مدیریت سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری اردبیل را خاطرنشان کرد و گفت: بحث تغییرات مدیریتی یک امر عادی و در راستای ارتقاء جایگاه‌ها است و بر همین اساس و به علت نیازی که به استفاده از خدمات میرعباسزاده در بخش دیگری از شهرداری احساس می شد، صلاح براین شد که وی تغییر مسئولیت دهند هرچند وی انصافا زحمات شایان توجه و زیادی در سالیان گذشته و امسال برای این سازمان و باشگاه متقبل شده اند که قابل تقدیر و توجه است.

وی اظهار کرد: فتحی هم یکی از مدیران و کارشناسان باتجربه و توانمند مجموعه شهرداری است و براساس این شایستگی ها تشخیص داده شد که از خدمات ایشان در این سازمان بهره ببریم و از ایشان هم خواسته ایم ضمن تداوم برنامه های قبلی سازمان، در برای افزایش توان حمایتی و پشتیبانی از باشگاه حرکت نمایند که به طور قطع با توجه به شایستگی های وی، این امر محقق می شود.

شهردار اردبیل با تأکید بر نقش همدلی و وحدت در نیل به اهداف عالی سازمان و باشگاه، افزود: در کنار هم و پشتیبان هم بودن اصلی است که باید سرلوحه کار در این مجموعه قرار گیرد و این حرکت باید بگونه باشد تا دست کسانی که سال ها از قِبَل این تیم به دنبال منافع زودگذر و شخصی بودند همچنان از این باشگاه و تصمیمات آن دور باشد تا ثبات و آرامش آن بیش از پیش تداوم داشته باشد.

وی با اشاره به نقش اطلاع رسانی در مورد عملکرد سازمان و باشگاه و تأکید بر تقویت عملکرد روابط عمومی آن بیان کرد: ارائه دقیق و مناسب موفقیت ها و شفاف کردن مسائل و مواردی که مانع موفقیت این باشگاه می شود مواردی هستند که باید در رأس وظایف روابط عمومی سازمان فرهنگی، ورزشی قرار بگیرد و خواسته بنده هم این است در این مورد اهتمام شود تا از منافع تیم و باشگاه در مبادی ذی ربط به خوبی دفاع شود.

بدری مهمترین بحث زیرساختی فعلی ورزش شهرداری اردبیل را ساخت و اتمام زمین چمن طبیعی و اختصاصی این باشگاه بیان کرد و افزود: ساخت زمین چمن اختصاصی و امکانات جانبی آن از اهم برنامه های شهرداری اردبیل محسوب می شود که امیدواریم در سه ماهه اول سال 93 با اتمام آن در اختیار باشگاه قرار گیرد تا دیگر برای انجام تمرینات و مسابقات خود به سایر ارگان ها وابسته نباشیم.

شهردار اردبیل درباره سایر فعالیت های باشگاه شهرداری اردبیل اظهار کرد: داشتن 5 رده تیم در باشگاه که سه رده آن در لیگ های بالای کشوری و دو رده هم در آستانه صعود به لیگهای کشوری هستند مؤید این مطلب است که کار زیربنایی در این باشگاه دارای اهمیت و مورد توجه بوده و به طور قطع سال های آینده شاهد تبلور بیشتر آن می شویم.

وی با تأکید مجدد بر حمایت و پشتیبانی خود از مدیریت، کادر سرپرستی و فنی سازمان و باشگاه و به ویژه تیم بزرگسالان، استفاده از تمامی ظرفیت های موجود را خواستار شد و از همه دست اندرکاران سازمان و باشگاه، به ویژه مدیرعامل جدید خواست با مدیریت و توجه ویژه، زمینه افزایش توان روحی روانی تیم های تحت مدیریت باشگاه را مهیا کنند. وی درباره رفع مشکلات مالی و اجرایی باشگاه دستورات ویژه ای هم صادر کرد.

در ابتدای این نشست صمیمی، هادی صباغی مدیر باشگاه شهرداری اردبیل گزارشی از برنامه ها و عملکرد باشگاه در 6 ماه تصدی مسئولیت خود و مشکلات و مسائل پیرامون باشگاه را ارائه نمود و با تشکر از حمایت های شورای اسلامی شهر و شهردار اردبیل، از زحمات و حمایت های ویژه میرعباسزاده در طی دوران تصدی مسئولیت خود قدردانی و تشکر کرد و برای فتحی مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری آرزوی موفقیت و سربلندی در مسئولیت جدید کرد.

محمد ربیعی سرمربی تیم بزرگسالان هم با ارائه گزارشات فنی، به بیان مسائل مختلف حوزه مسئولیت خود پرداخت و با معرفی تک تک بازیکنان و کادر سرپرستی و فنی تیم، از شهردار اردبیل خواست تا بیش از پیش به برطرف کردن مشکلات باشگاه و تیم عنایت کنند.

 

انتهای پیام/

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها

  • آخرین مطالب