»   اخبار شهرستان ها  »   توجیه کاندیداها و مسئولان دفاتر تبلیغاتی آنها نسبت به قوانین انتخاباتی
۲ خرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۱۷:۱۰

توجیه کاندیداها و مسئولان دفاتر تبلیغاتی آنها نسبت به قوانین انتخاباتی

رئیس کل دادگستری اردبیل از دادستان‌های سراسر استان اردبیل خواست در خصوص توجیه کاندیداها و مسئولان دفاتر تبلیغاتی آنها نسبت به قوانین و مقررات مربوطه، پیگیری و نظارت لازم را داشته باشند.

غلامعلی رضایی صبح امروز در چهارمین جلسه ستاد ویژه استانی پیش‌بینی و رسیدگی به جرایم انتخاباتی در اردبیل اظهار داشت: مردم همانند تمام امتحانات گذشته در تاریخ انقلاب، وفاداری خود را در انتخابات پیش‌ رو نیز به اثبات خواهند رساند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل یادآور شد: مهم‌ترین موضوع که باید دغدغه تمام مسئولان و رئیس جمهور منتخب و اعضای منتخب شوراهای اسلامی باشد، صیانت از آرا و اعتماد مردم پس از حماسه انتخابات، با جامه عمل پوشاندن به وعده‌ها و تلاش برای خدمت به مردم و جامعه است.

رضایی با اشاره به اینکه با گذشت زمان و نزدیک‌تر شدن به روز برگزاری انتخابات، شور و نشاط در بین آحاد مردم بیشتر نمایان می‌شود، گفت: مردم ما با تاسی به مقام معظم رهبری با آرامش خاصی این انتخابات را برگزار می‌کنند تا هیچ بهانه‌ای به دست دشمن نیفتد.

این مسئول تلاش دشمنان قسم خورده در خارج از کشور و عناصر خود فروخته داخلی آنها را در ایجاد حاشیه برای انتخابات و القای دلسردی و ناامیدی در مردم، تلاشی کور و بیهوده خواند و عنوان کرد: وجود ولی فقیه در راس حکومت و تمسک مردم به رهبری به خواست خدا و برکت خون شهدا نظام و کشور را از هرگونه گزند بدخواهان محفوظ نگه‌ داشته و خواهد داشت.

رئیس ستاد ویژه استانی پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی توصیه‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری را اتمام حجت و در عین حال راهگشا و بیانگر مسیر حرکت دانست و افزود: هرگونه حرکت در انتخابات برخلاف مسیر ترسیمی رهبری دشمنی با ملت و خیانت به نظام و آرمان‌های شهدا و امام راحل می‌باشد.

رضایی اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی از قوانین و مقررات را بهترین راه پیشگیری از تخلفات و جرایم دانست و از مدیران دستگاه‌های اداری، نهادها و سازمان‌های استان اردبیل خواست تا اطلاع‌رسانی لازم را به کارکنان و خانواده‌هایشان داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، وی در پایان سخنان خود همچنین با تاکید به نقش‌آفرینی صدا و سیما در این خصوص نسبت به آحاد جامعه، از دادستان‌های سراسر استان اردبیل خواست در خصوص توجیه کاندیداها و مسئولان دفاتر تبلیغاتی آنها نسبت به قوانین و مقررات مربوطه، پیگیری و نظارت لازم را داشته باشند.


آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب