افشین اسماعیل‌زاده پس از چند ماه حضور در باشگاه بیرامار، حالا کم کم مورد توجه اهالی فوتبال و رسانه‌های پرتغال قرار گرفته است.

سایت گل – افشین اسماعیل‌زاده پس از چند ماه حضور در باشگاه بیرامار، حالا کم کم مورد توجه اهالی فوتبال و رسانه‌های پرتغال قرار گرفته است.

بنابر اعلام امیر مشیری مشاور مدیر عامل در امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس این بازیکن پیشنهادهایی را نیز داشته که از آن جمله باید به پیشنهاد تیم دوم بنفیکا اشاره کرد. همچنین اسماعیل‌زاده توجه رسانه‌ای را هم به خود جلب کرده است که در این میان یکی از نشریات پرتغال به معرفی این بازیکن پرداخته است.

به نقل از سایت رسمی پرسپولیس در این گزارش چنین آمده است: افشین اسماعیل‌زاده هافبک دفاعی ایرانی کار خود را با تیم دوم بیرامار شروع کرد. این ملی‌پوش ایرانی کاپیتان تیم ملی زیر 16 سال ایران در سال 2008 بود و در مسابقات جام جهانی 2009 در تیم زیر 17 سال، یک گل به اروگوئه زد.این بازیکن 21 ساله، 4 بازی برای بیرامار انجام داده است که دو بازی در لیگ پرتغال، یک بازی در جام حذفی و یک بازی در لیگ دو پرتغال بود.


از ویژگی‌های این بازیکن باید به سرعت عمل و پاس‌هایش اشاره کرد. او که به تازگی به پرتغال آمده است، هنوز فرصت آنچنانی به دست نیاورده تا قابلیت‌هایش را نشان دهد ولی با توجه به صعود تیم ملی ایران به جام جهانی با کارلوس کی‌روش، بدش نمی‌آید که با پیدا کردن فرصت بازی بیشتر، شانس خود را برای حضور در جام جهانی امتحان کند