»   فرهنگی و هنری  »   توانمندی علمشاهی در دفتر چاپ، دلیل انتصاب او به عنوان سردبیر خبرگزاری کتاب است
۱۲ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۶:۳۱

توانمندی علمشاهی در دفتر چاپ، دلیل انتصاب او به عنوان سردبیر خبرگزاری کتاب است


علی شجاعی صائین، مدیرعامل خانه کتاب در گفتگو با خبرنگار مهر و درباره دلیل سپردن مسئولیت سردبیری خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به احمد علمشاهی، مدیرکل سابق دفتر امور چاپ که سابقه‌ای در عرصه رسانه ندارد، گفت: اینگونه نیست و آقای علمشاهی سابقه کارهای رسانه‌ای دارد. زمانی که در دانشگاه پیام نور بوده است، در بخش نشریات و انتشارات آن مسئولیت داشته است.


وی افزود: ضمن اینکه او قبل از تصدی مدیریت دفتر امور چاپ، تجربه‌ای هم در این حوزه نداشت، ولی دیدیم که علمکرد خوبی از خود به جای گذاشت و این نشان دهنده توانمندی اوست.


مدیرعامل خانه کتاب همچنین در پاسخ به اینکه آیا در دوره جدید اداره خبرگزاری کتاب، شاهد تحولی در این رسانه تخصصی حوزه کتاب خواهیم بود؟ گفت: قطعاً متناسب و هماهنگ با سیاست‌های کلی معاونت فرهنگی جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شاهد توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های خبرگزاری کتاب ایران هم خواهیم بود.


احمد علمشاهی روز گذشته و تنها یک روز پس از برگزاری مراسم تودیعش از سمت مدیرکلی دفتر امور چاپ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به عنوان سردبیر خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) منصوب شد و جای محمدمهدی انصاری را گرفت. وی مشاور معاون فرهنگی وزیر ارشاد نیز هست.


انصاری، کم‌تر از یک سال پیش به عنوان سردبیر خبرگزاری کتاب معرفی شده بود که آئین معارفه او و تودیع علی آقاغفار، سردبیر اسبق ایبنا با حاشیه‌هایی همراه بود.

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید   انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد. ...
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب