»   اخبار سیاسی  »   توافق خاتمي و هاشمي بر سر يک کانديدا
۲۲ فروردین ۱۳۹۲ , ساعت ۲۱:۰۵

توافق خاتمي و هاشمي بر سر يک کانديدا

دبير کل حزب وحدت و همکاري ملي در تحليلي از توافق خاتمي و هاشمي بر سر يک کانديدا خبر داد.

اردبیل نیوز: محمد رضا راه‌چمني در ارتباط با وضعيت اصلاح‌طلبان براي ورود به انتخابات رياست جمهوري اظهار داشت: ارزيابي بنده اين است که “خاتمي” و “آيت‌الله هاشمي” کانديداي انتخابات رياست جمهوري نمي‌شوند.

دبير کل حزب وحدت و همکاري بيان کرد: احتمال اينکه هاشمي و خاتمي برسر يک کانديدا به توافق برسند و به تبع توافق آنها از يک نامزد، اکثريت قابل توجهي از اصلاح‌طلبان  از آن کانديدا حمايت کنند، زياد است.

اين فعال اصلاح‌طلب افزود: به طور طبيعي  گزينه‌اي  که  زير چتر  حمايت  هاشمي و خاتمي قرار گيرد، از شانس بيشتري براي پيروزي در انتخابات پيش‌رو برخوردار است و اين دو رجل سياسي به صورت غير مستقيم  در انتخابات نقش آفريني مي‌کنند.

دبير کل حزب وحدت و همکاري ملي در ارتباط با اظهار نظر برخي افراد مبني بر حضور خاتمي در انتخابات 92 بيان کرد: باتوجه به شناختي که از روحيات خاتمي دارم بعيد مي‌دانم وي در شرايط فعلي وارد عرصه انتخابات شود؛ ضمن اينکه به دفعات بیان داشته که تصمیمی براي کانديداتوري در انتخابات را ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

متن نامه ظریف به موگرینی و آمانو درباره تخطی آمریکا از مفاد برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ ...
بیانات رهبر انقلاب درباره شهید لاجوردی ...
مراسم تودیع و معارفه وزیر امور اقتصاد و دارایی مراسم تودیع و معارفه وزیر امور اقتصاد و دارایی مراسم تودیع و معارفه وزیر امور اقتصاد و...
دولت باید جایگاه جهاددانشگاهی را تبیین کند ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام دیوونه

    دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام دیوونه

    دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی با نام نگاه تو دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب