»   فرهنگی و هنری  »   تله‌تئاتر «ژولیوس سزار» دوبله شد
۲۰ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۱:۳۲

تله‌تئاتر «ژولیوس سزار» دوبله شد

منوچهر والی‌زاده از دوبله‌ی تله‌تئاتر جدید «ژولیوس سزار»، برای پخش از تلویزیون خبر داد.

این صداپیشه پیشکسوت در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: دوبله‌ی سری جدید تله‌تئاتر «ژولیوس سزار» بر اساس نمایشنامه‌ای از ویلیام شکسپیر را با مدیریت دوبلاژ زهره شکوفنده برای پخش از شبکه چهار سیما به تازگی به پایان رساندیم.

وی ادامه داد: این اثر در قالب یک تله‌تئاتر 130 دقیقه‌ای قرار بود جمعه هفته گذشته از شبکه چهار به روی آنتن برود که گویا فعلا پخش نشده است.

وی اضافه کرد: «ژولیوس سزار» اثر قدیمی شکسپیر است که قبل از انقلاب هم دوبله شده است ولی ما سری جدید این اثر را که با شخصیت‌های سیاهپوست همراه است دوبله کردیم که به نظرم کار متفاوت و جذابی است.

به گزارش ایسنا، «ژولیوس سزار» تراژدی قدیمی است که در سال 1599 نوشته شد. داستان این اثر درباره‌ی توطئه‌ای است که پیش از میلاد علیه ژولیوس سزار دیکتاتور رومی صورت گرفت و در نهایت منجر به قتل وی شد.

انتهای پیام

آخرین مطالب این بخش فرهنگی و هنری

اخبار كوتاه فرهنگی هنری را در بسته خبری فرهنگ و هنر ملکانه دنبال کنید   انجمن صنفی فیلم کوتاه ایران «ایسفا» طی نامه‌ای به دبیر سی‌و‌پنجمین جشنواره فیلم فجر خواستار بازگشت سیمرغ بلورین فیلم کوتاه به جشنواره فیلم فجر شد. روسیه فیلم «بهشت»...
رنگ کردن جهان کار جالبی به نظر می‌رسد؟ اگر این‌طور است، می‌توانید نقاشی بالا را رنگ کنید. می‌توانید این نقاشی را پرینت بگیرید یا اصلا به صورت دیجیتالی روی کامپیوتر آن را رنگ کنید. خوب است به هنگام رنگ کردن...
مریم حیدرزاده جدیدترین کتاب خود را به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تقدیم کرد. ...
تصویری از بهرام رادان در جشن تولد 35 سالگی اش که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است. ...