»   آخرین اخبار اقتصادی روز  »   تعیین افزایش دستمزد 92 براساس اطلاعات واقعی
۸ اسفند ۱۳۹۱ , ساعت ۲۲:۴۷

سرپرست وزارت كار تاكید كرد:

تعیین افزایش دستمزد 92 براساس اطلاعات واقعی

سرپرست وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش دستمزدها باید بر اساس اطلاعات واقعی و آمار درست و توافق كارگران و كارفرمایان صورت پذیرد و دولت اجرا كننده آن است.

اسدالله عباسی در جلسه شورای عالی كار با بیان اینكه تصمیم گیری در خصوص تعیین حداقل دستمزد كارگران باید با توجه به همه جنبه های اقتصادی انجام گیرد، گفت: تصمیم گیری نهایی باید با جمع بندی نقطه نظرات نمایندگان كارگری و كارفرمایی صورت بگیرد و ما اجرا كننده آن هستیم.

سرپرست وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، تاكید كرد: افزایش دستمزدها باید بر اساس اطلاعات واقعی و آمار درست صورت پذیرد. وی بر هم اندیشی و گفتگوهای مناسب شورا های كارگری و كارفرمایی اشاره كرد و افزود: تمام مشكلات در فضای همدلی و هم اندیشی حل خواهد شد.

وی با بیان اینكه منشور كاری و فصل الخطاب ما در كارها فرمایشات مقام معظم رهبری است، بیان داشت: ایشان امسال را سال تولید ملی و حمایت از كار و سرمایه انسانی نامیدند و ما باید بر این اساس از كسانی كه  در عرصه های كار و  تولید فعالیت  می كنند، حمایت جدی داشته باشیم.

عباسی با اشاره به اینكه تولید ملی باید راس امور باشد، گفت: تلاش ما بر این است كه در همه زمینه ها به خود كفایی برسیم، چون وقتی مواد اولیه و كارگر داریم، خروجی تولید هم باید ملی باشد. وی با بیان اینكه كارگر و كارفرما موتور محركه تولید هستند، تصریح كرد: دولت هم از كارگر و هم از كارفرما حمایت می كند، اینها پیكره واحدی هستند و باید با هم كار كنند تا خروجی تولیدی مناسبی داشته باشند و ما هم زمینه ساز و آماده كننده این بستر هستیم. (مهر)


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش آخرین اخبار اقتصادی روز

اولین واحد بیت کوین نقد ( Bitcoin Cash)، که انشعابی از بیت‌کوین است، روز سه‌شنبه “استخراج شد.” برخی نگران آن بودند که با تولد بیت‌کوین نقد، ارزش بیت‌کوین دچار نوسان‌ شدیدی شود، اما با گذشت یک روز از استخراج اولین...
کرمانشاه- روند رسیدگی به واگذاری پرابهام دومین پالایشگاه قدیمی ایران با عزل مدیرعامل منصوب خریداران جدید و عدم تمکین وی به ترک این پست وارد فاز تازه ای شده است.اخبارگزاری مهر- گروه استانها: واگذاری پر ابهام پالایشگاه کرمانشاه به بخش...
شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران دستورالعملی به زبان انگلیسی در سایت خود قرار داده که بر اساس آن به شرکت های هواپیمایی دنیا اعلام می کند برای عبور از ایران باید به ازای وزن هواپیما و میزان مسافتی...
شرکت ماشین آلات  صنعتی تراکتورسازی ایران در شهر تبریز  که در سال های گذشته  از گروه صنعتی تراکتور سازی ایران جدا شده، ورشکست شد. بر اساس سندی  که  به دست خبرگزاری تسنیم رسیده است و مدیرعامل گروه صنعتی تراکتور سازی ایران نیز ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017)
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب