»   اخبار شهرستان ها  »   تعهد میلیاردی خیرین مدرسه‌ساز اردبیلی
۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت ۲:۵۹

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل خبر داد

تعهد میلیاردی خیرین مدرسه‌ساز اردبیلی

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل تعهد خیرین مدرسه‌ساز اردبیلی در جشنواره چهاردهم مدرسه‌سازی را 33 میلیارد و 964 میلیون تومان اعلام کرد.

اردبیل نیوز: یاور وحدتی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: ما به تمام مسئولان آموزشی توصیه کردیم که از تغییر نام مدارس خیرین اجتناب کنند چرا که این کار بر خلاف خواسته و رضایت آنهاست.

وی با یادآوری اینکه مجموعه مهندسان و کارشناسان اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس خود را کارگر محسوب کرده و با کمترین حق و حقوق تلاش فراوانی را انجام می‌دهند، عنوان کرد: ما سعی داریم خطاهایمان را در ساخت و سازهای مدارس به حداقل برسانیم و مدیریت مهندسی زلزله را طوری به کار ببندیم تا مدارس ساخته شده حداقل در برابر شش تا هفت ریشتر مقاوم باشند.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل ادامه داد: البته خطا جزو طبیعی هر کار است ولی به حداقل رساندن آن جزو اولویت‌های ماست.

تحریم را یک نعمت می‌دانیم

وحدتی‌پور با یادآوری اینکه تورم و گرانی‌های اخیر تاثیری در اراده خیرین در ساخت‌ و سازها نداشته است،‌ افزود: ما افتخار می‌کنیم که به دلیل حضور قدرتمند در عرصه‌های مختلف از سوی دشمن مورد توجه قرار گرفته‌ایم و آنها سعی همه‌جانبه به کار گرفته‌اند تا ما را تحریم کنند.

این مسئول تصریح کرد: ما تحریم را یک نعمت واقعی در باز مهندسی امور اقتصادی و توانمندی در عرصه صادرات غیر‌نفتی می‌دانیم و معتقدیم این تحریم‌ها ما را به رغم مشکلات کنونی توانمند‌تر خواهد کرد.

مدیرکل تجهیز و نوسازی مدارس استان اردبیل در پاسخ به سئوالی در خصوص انحراف احتمالی در انجام تعهدات خیرین به خبرنگار فارس در اردبیل بیان داشت: این انحراف در حد بسیار پایین است و ما نیز سعی داریم کمیته‌ای را با عنوان پیگیری تحقق مطالبات خیرین راه‌اندازی کنیم تا این موضوع را پیگیری کنند اما اینکه بخواهیم با زور، تهدید و فشار این کار را انجام دهیم موظف نیستیم.

وحدتی‌پور تعهد خیرین در جشنواره چهاردهم مدرسه‌سازی را 33 میلیارد و 964 میلیون تومان اعلام کرد و یادآور شد: ما در حال حاضر 110 خیر فعال در استان داریم که به صورت داخلی و خارجی با جامعه خیرین مدرسه‌ساز استان همکاری می‌کنند.

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد: در کنار اهمیت دادن به ساخت مدارس ما در دو سال اخیر از ظرفیت خیرین برای هوشمند‌سازی مدارس و همچنین تحول در تجهیزات و امکانات آموزشی در مدارس استفاده کردیم که قطعاً این امر سبب شده تا مدارس ما هم از لحاظ معماری و شکل ظاهری و هم از لحاظ تجهیزات و امکانات مجهز باشند.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها

  • آخرین مطالب