»   اخبار شهرستان ها  »   تصادف خونین در محور اردبیل ـ آستارا
۴ مرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۴:۱۲

تصادف خونین در محور اردبیل ـ آستارا

در یک حادثه خونین رانندگی که در محور اردبیل ـ آستارا اتفاق افتاد شش نفر از هموطنانمان کشته و یا زخمی شدند.

اردبیل نیوز: در این حادثه رانندگی که عصر امروز در محور اردبیل ـ آستارا رخ داد، بر اثر واژگونی دو خودروی پراید و پژو و برخورد آنها با تیر برق و واژگونی هر دو دستگاه در حرکت خطرناک در این محور سه نفر از هموطنانمان جان باخته و سه نفر دیگر نیز به شدت مصدوم شدند.

به گفته فرمانده پلیس راه اردبیل ـ آستارا این دو خودرو بعد از واژگونی و برخورد با هم از مسیر اصلی انحراف پیدا کرده و با تغییر مسیر به تیرهای برق اصابت کرده و بر اثر این برخورد شدید سه نفر از سرنشینان این دو خودرو جان سپردند.

حجت فتاحی افزود: خودروی پژو که با سرعت بیش از حد در مسیر حرکت می‌کرد به دنبال واژگونی پراید راننده آن آشفته و سراسیمه کنترل خود را از دست داده و با تیر برق برخورد کرده که یک نفر از سرنشینان آن در دم جان سپرده و دو نفر دیگر نیز در بیمارستان جان باختند.

وی تصریح کرد: سه مصدوم دیگر این تصادف خونین در بیمارستان اردبیل مورد مداوا قرار گرفتند.

فتاحی با یادآوری اینکه اغلب رانندگان با مشاهده پلیس خود را ملزم به حفظ قوانین دانسته و با فاصله گرفتن از این نیروها اغلب قوانین را زیر پا می‌گذارند، خاطر نشان کرد: متأسفانه اکثر محورهای استان اردبیل به ویژه محور طولانی اردبیل – آستارا به سیستم هوشمند جاده‌ای مجهز نشده و این خود عاملی برای افزایش تخلفات شده است.

این مسئول بیان کرد:‌ جای تأسف است که رانندگان با مشاهده پلیس پایبند قوانین بوده و بعد از گذر از مسیری که پلیس در آن واقع شده انواع بی‌قانونی‌ها و تخلفات را انجام می‌دهند که این خود خسارت هنگفتی را به دنبال داشته است.

وی یادآور شد:‌ در فاصله یک کیلومتری قبل از وقوع این حادثه پلیس در حال کنترل رانندگان بوده اما این رانندگان به محض اینکه از دید پلیس و دوربین دور شده و فاصله گرفتند قوانین راهنمایی، رانندگی را زیر پا گذاشته و زمینه تصادف خونین را فراهم آوردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، فرمانده پلیس راه اردبیل – آستارا در ادامه گفت: ‌وقوع این تصادف هشداری برای دیگر رانندگان است تا به جای ترس از پلیس، احترام به پلیس در حفظ قوانین را یک رویکرد واقعی بدانند و اجازه ندهند به فرهنگ صحیح رانندگی بی‌توجهی شده و یا این فرهنگ مورد بی‌مهری قرار گیرد.

تازه‌ترین اخبار از این تصادف حکایت از وخیم بودن یکی از مصدومان ارجاع شده به بیمارستان دارد که از ناحیه سر دچار آسیبی جدی شده است.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب