»   جالب و خواندنی  »   تشکیل 12 شورای معتمد پلیس در تبریز برای حل معضلات اجتماعی
۹ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۹:۵۲

تشکیل 12 شورای معتمد پلیس در تبریز برای حل معضلات اجتماعی


به گزارش خبرگزاری مهر،  سردار مسعود خرم نيا  شامگاه شنبه در جلسه اعضاي شوراي معتمد مساجد و پليس راهيان عاشورا در مسجد كريم خان تبريز با گراميداشت هفته بسيج گفت: مقاومت و پايمردي بسيجيان در مقابل دشمنان اسلام از دستاوردهاي علمي و انرژي هسته‌اي است و  بعد از سال‌ها دشمنان مجبور به قبول پيشنهادات  جمهوري اسلامي در فعاليت‌هاي انرژي هسته‌اي شدند.


وي اولين شوراي معتمد و پليس در تبريز توسط راهيان عاشورا را ارزشمند دانسته و يادآور شد: در سطح شهر تبريز، شوراي ديگر براي شناسايي آسيب‌ها و معضلات جامعه تشكيل شده و تا آخر سال تعداد آنها  به 12 واحد خواهد رسید تا پليس با نظام‌مندي و بهره‌گيري از همياري‌هاي شوراهاي مذكور، نقاط ضعف و آسيب‌ها در محلات را شناسايي كرده و نسبت به  رفع آن اقدام ‌كند و مردم عزيزمان با آسودگي  خاطر زندگي و از دغدغه‌هاي اجتماعي مصون باشند.


فرمانده انتظامي استان با عنوان اينكه مسئوليت شوراها در مساجد با اعضاي آنهاست افزود: مهمترين مشكلات موجود در مناطق و حوزه‌هاي شهري از طريق معتمدين مساجد جمع آوري و به پليس انتقال مي يابد و پليس براي رفع وحل آنها اعم از فردي يا جمعي، شهري، فساد، اعتياد و مواد مخدر و ساير مسايلي كه مشكل آفرين هستند اقدام خواهد كرد.


سردار خرم نيا اظهار کرد: شناسايي و حل مشكلات و آسيب‌ها، نشانگر حضور دائم و مثمرثمر پليس در جامعه است و ما از اعضاي شوراي معتمد انتظار داريم با ديانت و شناخت‌هاي خود از افراد و جامعه، اولين دغدغه جامعه را که مواد مخدر و اعتياد است در اولويت قرار دهند و دومين موضوع، راهكارهاي حل ترافيك در شهر تبريز،  سومين موضوع، سرقت‌ها و موضوع بعدي، ناهنجاري‌ها اجتماعي از بدحجابي است كه شوراي مذكور نظرات جمع بندي شده و راهكارهاي آنرا به پليس اعلام دارد.


وی با انتقاد از برخي دستگاه‌ها كه مسئوليت مقابله با بدحجابي‌ها و مسائل اجتماعي و اخلاقي را دارند و كم توجهی و يا بي‌توجهي مي كنند خواستار همكاري با پليس در جهت برخورد با اين معضل اجتماعي شد و يادآوری کرد: برخي افراد در مناطق حومه شهر و از جمله بعضی محلات خانه مجردي اجاره و اقدام به اشاعه فساد كرده و به جامعه  آسيب مي رسانند كه پليس شديداً با چنين پديده‌هايي مقابله مي‌كند واز نهادها، ارگان‌هاي ذيربط و نيز از مردم عزيرمان همياري مي طلبد تا جامعه را تطهير و از فسادها دور کند.


فرمانده انتظامي استان با اشاره به پيشنهاد رئيس و دبير شوراي معتمد و پليس از اين تشكل بعنوان اتاق فكر استقبال و اعلام كرد: اين شورا بعنوان ليدر شوراهاي معتمد و پليس شهر تبريز خواهد بود و مسئولان همه شوراها در شهر تبريز در جلسات آن شركت و از تجارب مساجد و شوراي معتمد و پليس راهيان عاشورا مستقر در مسجد كريم خان استفاده خواهد كرد.


 

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

ازدحام و شلوغی برای هر کسی تعریف جداگانه ای دارد؛ به طور مثال، شهروندان یک روستای کوچک، ممکن است تجمع چند نفر در مرکز خرید را شلوغی بدانند. این در حالی است که در کلان‌شهرها، جمعیت زیاد ایستگاه های مترو...
ترسیم تصاویر جالب و هنرمندانه نقاشی با سایه اشیا توسط یک نقاش خوش ذوق بلژیکی بنام – وینکنت بال – در حالی این روزها مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است که وی از کودکی به نقاشی کشیدن علاقه...
«متین» نامی‌ست که ایرانی‌ها هم آنرا روی دختر می‌گذارند هم روی پسر. البته در غالب موارد این نام را پسرانه می‌دانند. مثل نام مسیح یا  مسیحا! مثلا من خودم تا مدتها فکر می‌کردم «مسیح علی‌نژاد» روزنامه‌نگار شناخته شده‌ی ایران یک...


  • دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام شب کوک

    دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام شب کوک

    دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام بی دلیل دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام عشق دانلود آهنگ جدید مسعود صابری بنام طعم جنون دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری به نام عاشق که بشی
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب