چهارشنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۵
»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   تشویق بی‌امان برانکو و عصبانیت دایی
129 بازدید
۲۲ اسفند ۱۳۹۴ , ساعت ۹:۰۸
تشویق بی‌امان برانکو و عصبانیت دایی

حاشيه‌نگاري ديدار صباي قم – پرسپوليس

تشویق بی‌امان برانکو و عصبانیت دایی

تماشاگران پرسپوليسي، علي دايي سرمربي صباي قم را چندين بار تشويق كردند.

دیدار پرسپولیس مقابل صبا در قم مثل سایر بازی‌های پرسپولیس خالی از اتفاقات جالب و خواندنی نبود. با هم نگاهی به بخشی از حواشی رخ داده در این بازی داریم.

به فاصله 90 دقيقه به آغاز ديدار تيم‌هاي صباي قم و پرسپوليس حدود 3 هزار تماشاگر در ورزشگاه يادگار امام قم حضور يافتند. اين تعداد تماشاگر نويد يك روز پرتماشاگر را مي‌داد و همين‌طور هم شد تا ورزشگاه يادگار امام قم پر از تماشاگر شود.
عمده تماشاگران حاضر در استاديوم از هواداران پرسپوليس بودند و با شعارهاي مثبت خود اين تيم را تشويق مي‌كردند.
حدود 200 هوادار استقلال با پرچم و بادكنك‌هاي آبي رنگ در ورزشگاه حضور داشتند.

تماشاگران پرسپوليسي، علي دايي سرمربي صباي قم را چندين بار تشويق كردند.
اتوبوس پرسپوليس در ساعت 14:30 دقيقه به ورزشگاه يادگار امام (ره) وارد شد و بازيكنان و اعضاي تيم به شدت مورد تشويق قرار گرفتند. البته سهم برانكو ايوانكوويچ از اين تشويق‌ها بيشتر بود. او بارها از طرف حاضران در تمام نقاط سكوها مورد تشويق قرار گرفت. البته اندك تماشاگران استقلالي و صبايي در ورزشگاه اهميتي به حضور برانكو ندادند كه اين، امري طبيعي بود.
خبرنگاران بار ديگر براي ورود به ورزشگاه دچار دردسر شدند چراكه بايد از گيت‌هاي مختلف عبور مي‌كردند. عجيب اينكه برخي قصد داشتند خبرنگاران را مورد بازرسي بدني قرار دهند.
محسن بنگر كه به دليل محروميت در اين بازي غايب بود، به همراه ساير سرخپوشان وارد ورزشگاه شد.

جايگاه خبرنگاران ورزشگاه يادگار قم از ابتدايي‌ترين امكانات هم محروم بود و خبرنگاران حتي به اينترنت هم دسترسي نداشتند.
بازيكنان پرسپوليس به محض حضور در ورزشگاه به داخل زمين چمن رفتند تا با پياده‌روي روي آن، كيفيت چمن را مورد آزمايش قرار دهند.
حدود 10 هزار تماشاگر در زمان شروع بازي در ورزشگاه يادگار امام(ره) قم حضور داشتند.
بازيكنان ذخيره تيم پرسپوليس در زمان گرم كردن بازيكنان اصلي به كنار زمين آمده و نظاره‌گر تمرين سرخپوشان شدند.
يكي از توپ‌جمع‌كن‌ها از عليرضا نورمحمدي درخواست كرد با او عكس يادگاري بگيرد. نورمحمدي هم به درخواست اين جوان پاسخ مثبت داد اما اين توپ‌جمع‌كن كه مي‌خواست پشت‌سر بازيكن پرسپوليس عدد 4 را نشان دهد با واكنش نورمحمدي مواجه شد.
تعدادي از عوامل اجرايي تيم صباي قم كه سابقه كار در باشگاه پرسپوليس را داشتند با پرسپوليسي‌ها خوش و بش كردند.

بي‌نظمي و شلوغي بسيار زيادي در كنار زمين به چشم مي‌آمد و اين شلوغي به حدي شد كه حتي برخي از افراد در زمان گرم كردن بازيكنان پرسپوليس به داخل زمين مي‌رفتند كه البته اين كار آنها با برخورد مسئولان تيم پرسپوليس روبه‌رو شد.
هواداران پرسپوليس بنري در ورزشگاه نصب كرده‌ بودند كه روي آن نوشته شده بود «برانكو تا آخر پشتت هستيم».
زماني كه دو دروازه‌بان تيم پرسپوليس براي گرم كردن به زمين آمدند به شدت از سوي هواداران اين تيم مورد تشويق قرار گرفتند.
با وجود گرماي هوا در قم، به خبرنگاران اجازه آوردن آب معدني به داخل ورزشگاه داده نشد. به طور كلي رفتار ميزبان با خبرنگاران مهمان چندان جالب نبود.

هواداران تيم پرسپوليس به شدت حامد لك دروازه‌بان صباي قم را با شعار «حامد پرسپوليسي» تشويق كردند و دروازه‌بان صباي قم هم به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.
به دليل اينكه جلوي ورود هواداران پرسپوليس به استاديوم گرفته شده بود بعد از هماهنگي صورت گرفته جمعيت زيادي دوان دوان به داخل استاديوم آمدند. اين مسئله به خاطر اختصاص دادن تنها 10 درصد از ورزشگاه به پرسپوليس بود ولي سرخپوشان بيش از 90 درصد سكوها را در اختيار گرفتند.
محمد دايي مربي صباي قم كه سابقه فعاليت در پرسپوليس را دارد با تعدادي از پرسپوليسي‌ها خوش و بش كرد.
علي‌اكبر طاهري سرپرست باشگاه پرسپوليس در ورزشگاه يادگار امام قم حضور داشت.

محسن بنگر كه محروم بود، در جايگاه ويژه ورزشگاه يادگار امام قم نشست و بازي را تماشا كرد.
يكي از برادران علي دايي هم در جايگاه ويژه حضور داشت.
كليه بازيكنان پرسپوليس پيش از آغاز بازي به سمت نيمكت صباي قم رفته و با علي دايي خوش و بش كردند.
مهدي طارمي كه نيمكت‌نشين بود با دسته گل به سراغ علي دايي رفت اما وقتي به نيمكت صبا رسيد خبري از دايي نبود چراكه او به سمت نيمكت پرسپوليس رفته بود اما بعد از بازگشت دايي به نيمكت صبا، طارمي دسته گلش را به سرمربي اسبق پرسپوليس اهدا كرد.
كريم باقري لحظاتي قبل از شروع بازي روي نيمكت آمد و به همين دليل با علي دايي رودررو نشد.

تعدادي معلول با ويلچر در كنار زمين حضور داشتند و بازي را از نزديك نيمكت دو تيم تماشا مي‌كردند.
اوسيانو كروز و دن گاسپار مربيان تيم ملي و همچنين مهرداد خانبان آناليزور تيم ملي براي ورود به استاديوم با مشكل مواجه بودند زيرا آنها را به داخل ورزشگاه راه نمي‌دادند! بالاخره آنها با سختي زيادي وارد ورزشگاه شدند.
در دقايق ابتدايي بازي چند ترقه در ورزشگاه از سوي هواداران پرتاب شد.
بنر بزرگي از مرحوم هادي نوروزي در ورزشگاه نصب شده بود. مثل هميشه در دقيقه 24 نام اين بازيكن توسط حاضران در ورزشگاه خوانده شد.

علي دايي در دقايق ابتدايي بارها بر سر بازيكنانش فرياد كشيد و مشخص بود از عملكرد آنها شاكي است. البته او مثل هميشه بارها به داور و داور چهارم اين مسابقه اعتراض كرد.
برانكو هر بار كه توسط تماشاگران تشويق مي‌شد، با تكان دادن دست و دست زدن براي تماشاگران از آنها تشكر مي‌كرد.
تكل شديد محسن مسلمان روي پاي رفيق ديرينه‌‌اش يعني پيام صادقيان از تيم صبا عجيب بود. اين‌طور به نظر مي‌رسيد كه اين دو بازيكن با هم مشكلاتي دارند!

 

بازیگران ترکیه ای

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

اعتراض رسمی پرسپولیس به سازمان لیگ ارسال می‌شود/ نگرانی بابت سلامتی طارمی
پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی باشگاه گفت: طبیعی است شرایط پیش آمده در بازی‌های پرسپولیس قابل قبول نیست و تقاضای جدی ما از سازمان لیگ به عنوان ...
پیغام پرسپولیسی‌ها برای قلعه نویی “فرافکنی ممنوع”
امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی به شدت اعتراض کرد که چرا بازی های پرسپولیس و تراکتورسازی همزمان برگزار نمی شود؟ از نظر روزنامه پیروزی این حرف های قلعه نویی فرافکنی است. این روزنامه امروز روی جلد ...
پیغام پرسپولیسی‌ها برای قلعه نویی “فرافکنی ممنوع”
تیترهای اول روزنامه های ورزشی ایران استقلال جوانه زد | گوچی،آقای گل هلند | کی روش ایران نیست! | وحشت لیگ از قدرت پرسپولیس تصاویر نیم‌صفحه روزنامه‌های ورزشی چهارم بهمن به مسائل مختلف ورزشی به ویژه فوتبال ...
حرکت استقلال روی لبه تیز شمشیر/ پیکان ترس به جان تراکتور اندخته!
هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر با برگزاری سه دیدار در تبریز، تهران و آبادان پیگیری می‌شود که در حساس ترین این دیدارها استقلال در آبادان به مصاف تیم صنعت نفت می‌رود. تیم تراکتورسازی نیز ...
برانکو هم به ایستگاه‌ آتش‌نشانی رفت
برانکو ایووانکوویچ در حاشیه حضورش در یکی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: می‌دانم شغل‌ آتش‌نشانان چقدر مهم و خطرناک است. من چیزی جز تسلیت گفتن به آنها ندارم. خود آتش‌نشانان هم ...

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


  • مطالب پیشنهادی

  • دانلود آهنگ جدید ندیم به نام کنارتم دانلود آهنگ متفاوت محمدرضا گلزار به نام چطوری دیوونه دانلود آهنگ جدید محمد علیزاده به نام بی معرفت دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی به نام آروم بگیر دانلود آهنگ جدید احمد سلو به نام کافه
    ویدئوهای منتخب
  • دسترسی سریع