»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   تشویق بی‌امان برانکو و عصبانیت دایی
۲۲ اسفند ۱۳۹۴ , ساعت ۹:۰۸

حاشيه‌نگاري ديدار صباي قم – پرسپوليس

تشویق بی‌امان برانکو و عصبانیت دایی

تماشاگران پرسپوليسي، علي دايي سرمربي صباي قم را چندين بار تشويق كردند.

دیدار پرسپولیس مقابل صبا در قم مثل سایر بازی‌های پرسپولیس خالی از اتفاقات جالب و خواندنی نبود. با هم نگاهی به بخشی از حواشی رخ داده در این بازی داریم.

به فاصله 90 دقيقه به آغاز ديدار تيم‌هاي صباي قم و پرسپوليس حدود 3 هزار تماشاگر در ورزشگاه يادگار امام قم حضور يافتند. اين تعداد تماشاگر نويد يك روز پرتماشاگر را مي‌داد و همين‌طور هم شد تا ورزشگاه يادگار امام قم پر از تماشاگر شود.
عمده تماشاگران حاضر در استاديوم از هواداران پرسپوليس بودند و با شعارهاي مثبت خود اين تيم را تشويق مي‌كردند.
حدود 200 هوادار استقلال با پرچم و بادكنك‌هاي آبي رنگ در ورزشگاه حضور داشتند.

تماشاگران پرسپوليسي، علي دايي سرمربي صباي قم را چندين بار تشويق كردند.
اتوبوس پرسپوليس در ساعت 14:30 دقيقه به ورزشگاه يادگار امام (ره) وارد شد و بازيكنان و اعضاي تيم به شدت مورد تشويق قرار گرفتند. البته سهم برانكو ايوانكوويچ از اين تشويق‌ها بيشتر بود. او بارها از طرف حاضران در تمام نقاط سكوها مورد تشويق قرار گرفت. البته اندك تماشاگران استقلالي و صبايي در ورزشگاه اهميتي به حضور برانكو ندادند كه اين، امري طبيعي بود.
خبرنگاران بار ديگر براي ورود به ورزشگاه دچار دردسر شدند چراكه بايد از گيت‌هاي مختلف عبور مي‌كردند. عجيب اينكه برخي قصد داشتند خبرنگاران را مورد بازرسي بدني قرار دهند.
محسن بنگر كه به دليل محروميت در اين بازي غايب بود، به همراه ساير سرخپوشان وارد ورزشگاه شد.

جايگاه خبرنگاران ورزشگاه يادگار قم از ابتدايي‌ترين امكانات هم محروم بود و خبرنگاران حتي به اينترنت هم دسترسي نداشتند.
بازيكنان پرسپوليس به محض حضور در ورزشگاه به داخل زمين چمن رفتند تا با پياده‌روي روي آن، كيفيت چمن را مورد آزمايش قرار دهند.
حدود 10 هزار تماشاگر در زمان شروع بازي در ورزشگاه يادگار امام(ره) قم حضور داشتند.
بازيكنان ذخيره تيم پرسپوليس در زمان گرم كردن بازيكنان اصلي به كنار زمين آمده و نظاره‌گر تمرين سرخپوشان شدند.
يكي از توپ‌جمع‌كن‌ها از عليرضا نورمحمدي درخواست كرد با او عكس يادگاري بگيرد. نورمحمدي هم به درخواست اين جوان پاسخ مثبت داد اما اين توپ‌جمع‌كن كه مي‌خواست پشت‌سر بازيكن پرسپوليس عدد 4 را نشان دهد با واكنش نورمحمدي مواجه شد.
تعدادي از عوامل اجرايي تيم صباي قم كه سابقه كار در باشگاه پرسپوليس را داشتند با پرسپوليسي‌ها خوش و بش كردند.

بي‌نظمي و شلوغي بسيار زيادي در كنار زمين به چشم مي‌آمد و اين شلوغي به حدي شد كه حتي برخي از افراد در زمان گرم كردن بازيكنان پرسپوليس به داخل زمين مي‌رفتند كه البته اين كار آنها با برخورد مسئولان تيم پرسپوليس روبه‌رو شد.
هواداران پرسپوليس بنري در ورزشگاه نصب كرده‌ بودند كه روي آن نوشته شده بود «برانكو تا آخر پشتت هستيم».
زماني كه دو دروازه‌بان تيم پرسپوليس براي گرم كردن به زمين آمدند به شدت از سوي هواداران اين تيم مورد تشويق قرار گرفتند.
با وجود گرماي هوا در قم، به خبرنگاران اجازه آوردن آب معدني به داخل ورزشگاه داده نشد. به طور كلي رفتار ميزبان با خبرنگاران مهمان چندان جالب نبود.

هواداران تيم پرسپوليس به شدت حامد لك دروازه‌بان صباي قم را با شعار «حامد پرسپوليسي» تشويق كردند و دروازه‌بان صباي قم هم به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.
به دليل اينكه جلوي ورود هواداران پرسپوليس به استاديوم گرفته شده بود بعد از هماهنگي صورت گرفته جمعيت زيادي دوان دوان به داخل استاديوم آمدند. اين مسئله به خاطر اختصاص دادن تنها 10 درصد از ورزشگاه به پرسپوليس بود ولي سرخپوشان بيش از 90 درصد سكوها را در اختيار گرفتند.
محمد دايي مربي صباي قم كه سابقه فعاليت در پرسپوليس را دارد با تعدادي از پرسپوليسي‌ها خوش و بش كرد.
علي‌اكبر طاهري سرپرست باشگاه پرسپوليس در ورزشگاه يادگار امام قم حضور داشت.

محسن بنگر كه محروم بود، در جايگاه ويژه ورزشگاه يادگار امام قم نشست و بازي را تماشا كرد.
يكي از برادران علي دايي هم در جايگاه ويژه حضور داشت.
كليه بازيكنان پرسپوليس پيش از آغاز بازي به سمت نيمكت صباي قم رفته و با علي دايي خوش و بش كردند.
مهدي طارمي كه نيمكت‌نشين بود با دسته گل به سراغ علي دايي رفت اما وقتي به نيمكت صبا رسيد خبري از دايي نبود چراكه او به سمت نيمكت پرسپوليس رفته بود اما بعد از بازگشت دايي به نيمكت صبا، طارمي دسته گلش را به سرمربي اسبق پرسپوليس اهدا كرد.
كريم باقري لحظاتي قبل از شروع بازي روي نيمكت آمد و به همين دليل با علي دايي رودررو نشد.

تعدادي معلول با ويلچر در كنار زمين حضور داشتند و بازي را از نزديك نيمكت دو تيم تماشا مي‌كردند.
اوسيانو كروز و دن گاسپار مربيان تيم ملي و همچنين مهرداد خانبان آناليزور تيم ملي براي ورود به استاديوم با مشكل مواجه بودند زيرا آنها را به داخل ورزشگاه راه نمي‌دادند! بالاخره آنها با سختي زيادي وارد ورزشگاه شدند.
در دقايق ابتدايي بازي چند ترقه در ورزشگاه از سوي هواداران پرتاب شد.
بنر بزرگي از مرحوم هادي نوروزي در ورزشگاه نصب شده بود. مثل هميشه در دقيقه 24 نام اين بازيكن توسط حاضران در ورزشگاه خوانده شد.

علي دايي در دقايق ابتدايي بارها بر سر بازيكنانش فرياد كشيد و مشخص بود از عملكرد آنها شاكي است. البته او مثل هميشه بارها به داور و داور چهارم اين مسابقه اعتراض كرد.
برانكو هر بار كه توسط تماشاگران تشويق مي‌شد، با تكان دادن دست و دست زدن براي تماشاگران از آنها تشكر مي‌كرد.
تكل شديد محسن مسلمان روي پاي رفيق ديرينه‌‌اش يعني پيام صادقيان از تيم صبا عجيب بود. اين‌طور به نظر مي‌رسيد كه اين دو بازيكن با هم مشكلاتي دارند!

 


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

بازیکن فصل پیش تیم فوتبال نفت تهران با عقد قراردادی یکساله به تیم پارس جم جنوبی پیوست.به نقل از مهر، درحالی که کمتر از یک هفته دیگر هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر آغاز می شود، وحید حمدی نژاد کاپیتان...
سرمربی نفت شاید فردا و در دیدار مقابل پرسپولیس هم نفت را همراهی نکند.به نقل از مهر، در حالی که تیم نفت تهران قرار است فردا در سوپر جام فوتبال ایران مقابل تیم پرسپولیس صف آرایی کند، حضور علی کریمی...
سرمربی ذوب آهن اصفهان ضمن تاکید بر اینکه اگر مهاجم شش دانگ داشت، نتیجه بهتری مقابل تیم ملی ازبکستان می گرفت، گفت: دیدار با سپاهان ارزشمند است.به گزارش خبر گزاری مهر و به نقل از سایت ذوب آهن، امیر قلعه‌نویی...
سرخپوشان پایتخت امروز پنجشنبه برای دیدار مقابل تیم نفت تهران با 19 بازیکن به اردو رفتند.به نقل از مهر و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، فهرست ١٩ بازیکن پرسپولیس برای دیدار جمعه شب برابر نفت تهران به این...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

دانلود موزیک ویدیو عماد طالب زاده به نام قدم میزنم

دانلود موزیک ویدیو عماد طالب زاده به نام قدم میزنم

دانلود آهنگ جدید محمد زند وکیلی به نام سیاه مژگون دانلود موزیک ویدیو جدید پرستو به نام میرم دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش به نام دیوونه جان دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام منو اصلا ندید
جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب
  • الکامپ