»   اخبار اجتماعی  »   تشریح آخرین وضعیت جوی راههای کشور/ ترافیک روان در جاده ها
۱۱ دی ۱۳۹۲ , ساعت ۱۷:۲۴

تشریح آخرین وضعیت جوی راههای کشور/ ترافیک روان در جاده ها


به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد حسین حمیدی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راههای کشور گفت: بر اساس گزارش دریافتی در تمامی محورهای استان آذربایجان شرقی، غربی، اصفهان، البرز، تهران، چهار محال و بختیاری، زنجان، فارس، قزوین، مرکزی، همدان و کهکیلویه و بویراحمد بارش برف گزارش شده است. همچنین در استانهای مازندران محور هراز، فیروزکوه، در محدوده گدوک و کرج – چالوس و استان سمنان در گردنه آهووان بارش برف گزارش شده است.


وی افزود: در استانهای کرمانشاه، گیلان، خوزستان و جنوب استان فارس بارش باران گزارش شده است.


سرهنگ حمیدی اظهار داشت: آزادراه پل زال – خرم آباد که صبح چهارشنبه به علت کولاک و بارش برف شدید مسدود شده بود، بازگشایی شد.


وی افزود: تردد در تمامی راهها و معابر کشور عادی و روان گزارش شده است و فقط در استان خراسان رضوی با توجه به پیاده‌روی زائران مشهد مقدس ترافیک پرحجم است.


سرهنگ حمیدی گفت: تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ در جاده‌های برفی ممنوع است و پلیس از تردد این خودرو ممانعت به عمل می‌آورد.


بارش برف و باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشور


سرهنگ پرویز سیاح البرزی جانشین رئیس پلیس راهور ناجا نیز در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار داشت: بر اساس آخرین تصاویر دریافتی از دوربینهای نظارت تصویری، سامانه‌های هوشمند ترافیک شمار برخط و گشتهای شعب راهداری سراسر کشور در حال حاضر تمامی محورهای کشور از ترافیک عادی و روان برخوردارند و تاکنون گزارشی مبنی بر بار ترافیکی دریافت نشده است.


وی با اشاره به وضعیت جوی جاده‌های کشور، گفت: بر اساس آخرین تصاویر دریافتی از وضعیت جوی جاده‌های کشور در حال حاضر در تمامی محورهای استان البرز، تهران غرب، استان اصفهان، چهار محال بختیاری، قزوین و زنجان بارش برف گزارش شده است.


سرهنگ البرزی ادامه داد: ‌همچنین در استان کرمانشاه نیز بارش پراکنده باران و لغزندگی معابر اعلام شده است.


وی افزود: همچنین در استانهای آذربایجان غربی، کردستان، کهکیلویه و بویراحمد، ایلام، لرستان و کرمانشاه به علت بارش برف در شبانه‌روز گذشته یخبندان و لغزندگی معابر گزارش شده و تردد با زنجیر چرخ انجام خواهد شد.


سرهنگ البرزی گفت: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به صورت شبانه‌روزی و با شماره تلفنهای 120 و 88255555 پاسخگوی آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور خواهد بود.

آخرین مطالب این بخش اخبار اجتماعی

داستان واقعی طلاق های عجیب با دلایل عجیب‌تر ! دوست ندارم شوهرم کارمند یک زن باشد خسرو و نگین زندگی عاشقانه‌شان را درست از هشت‌ماه پیش آغاز کردند. اوایل همه چیز در این زندگی خوب پیش رفت. آن‌قدر خوب که این زوج...
تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
با دستان کافو ستاره سابق تیم ملی برزیل و باشگاه رم ایتالیا به گروه مرگ جام جهانی فرستاده شدیم. به گروهی که اسپانیا قهرمان اسبق جام جهانی و پرتغال قهرمان فعلی اروپا در آن حضور دارند. وقتی این دو تیم در...
آنها باید زودتر از هم سالانشان از عروسک ها و لذت دوچرخه سواری در کوچه پس کوچه محله شان خداحافظی کنند، زودتر بار مسئولیت زندگی خانوادگی را بچشند و قبل از مزه مزه کردن روزهای بی دغدغه کودکی، دغدغه های...