»   اخبار شهرستان ها  »   تسهیلات 12.5 میلیون تومانی برای مقاوم‌سازی مسکن
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت ۲:۰۲

تسهیلات 12.5 میلیون تومانی برای مقاوم‌سازی مسکن

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل گفت: سقف تسهیلات مقاوم‌سازی مسکن را نیز همچنان 12.5 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: ‌این تسهیلات با کارمزد 5 درصد و اقساط 15 ساله پرداخت می‌شود.

احمد حاج‌علیزاده صبح امروز در جلسه کار گروه تخصصی مسکن روستایی در اردبیل اظهار داشت: ما بر اساس ماده 140 برنامه سوم توسعه و 133 برنامه چهارم توسعه موظف شدیم در روستاها برای املاک سند صادر کنیم که این کار با همکاری ثبت اسناد و املاک در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: اخیراً این صدور سند در شهرهای زیر‌ 25 هزار نفر نیز به بنیاد مسکن واگذار شده به طوری که در مجموع تاکنون 85 هزار جلد سند مالکیت روستایی در 327 روستای استان اردبیل صادر شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل به بهره‌گیری از ظرفیت ماشین‌آلات و خودروهای سنگین بنیاد مسکن در اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام تاکید کرد و یادآور شد: در حال حاضر زیر‌سازی و تعریض باند فرودگاه پارس‌آباد به همت بنیاد مسکن در حال انجام است و پروژه در مدت دو ماهی که آغاز شده است حدود 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

حاج‌علیزاده گفت:‌ با دستور استاندار اردبیل ما توان خودرویی و تجهیزات و نیروی انسانی خود را به کار گرفتیم تا با تعریض و زیر‌سازی باند فرودگاه پارس‌آباد امکان نشست و برخاست برای هواپیماهای بدون ملخ فراهم آید.

این مسئول دومین پروژه مهم اجرایی استان را که با همکاری بنیاد مسکن در حال اجراست پروژه چهارخطه کردن راه اصلی پارس‌آباد – اردبیل در محدوده سربند اعلام کرد و بیان داشت: این پروژه به طول 15 کیلومتر و با پیشرفت 6 کیلومتر خاکبرداری و بستر‌سازی در حال انجام است.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل افزود: با استفاده از ماشین‌آلات و تجهیزات خودرویی بنیاد مسکن ما در مسکن مهر نیز به ویژه در شهرهای نمین و جعفر‌آباد امور مربوط به آماده‌سازی را انجام داده و در این امر مشارکت جدی داشتیم.

حاج‌علیزاده با اشاره به رتبه‌های کسب شده توسط بنیاد مسکن در یک سال اخیر تصریح کرد: ما در سطح ملی رتبه برتر را در اجرای طرح هادی به دست آوردیم و در بین ستادهای معین بازسازی نیز رتبه برتر را از لحاظ کمی و کیفی کسب کردیم.

وی کسب رتبه دوم کشوری فناوری اطلاعات، رتبه سوم در بین استان‌های هم‌سطح در ارتباط با مسکن شهری و رتبه سوم در بحث اشتغال‌زایی را از دیگر توفیقات بنیاد مسکن اعلام کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اردبیل ادامه داد: بنیاد مسکن رتبه برتر کشوری و استانی را در اقامه نماز به دست آورده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حاج‌علیزاده در پایان سخنان خود سقف تسهیلات مقاوم‌سازی مسکن را نیز همچنان 12.5 میلیون تومان اعلام کرد و گفت: ‌این تسهیلات با کارمزد 5 درصد و اقساط 15 ساله پرداخت می‌شود.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند.وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...
شهرداری شهر گرگان یک ایستگاه اتوبوس را شبیه ایستگاه اتوبوس ساخته است که گفته می شود همانند رادیو های قدیمی از آن آهنگ سنتی پخش می شود. این رادیو بصورت شبانه روزی فعال است و موزیک های سنتی پخش می...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب