»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   تساوی به درد استقلال و پدیده نمی خورد/ بازی دو تیم پرگل می‌شود
۲۹ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۱:۵۱

تساوی به درد استقلال و پدیده نمی خورد/ بازی دو تیم پرگل می‌شود


پیشکسوت آبی پوشان تهرانی گفت: استقلال مقابل پدیده بازی سختی خواهد داشت و تساوی برای دو تیم گره‌گشا نیست و به درد هیچکدام نمی خورد.

محمد نوازی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار روز جمعه آبی پوشان برابر پدیده مشهد گفت: مهاجری تیم خوبی را روانه لیگ کرده اما متاسفانه در بازیهای اخیر دچار افت شده و این می تواند تا حدودی در روند موفقیت این تیم تاثیر بگذارد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه بازی در مشهد انجام می شود، پدیده می تواند از شرایط میزبانی استفاده کرده و نتیجه مورد نظر را کسب کند.

پیشکسوت استقلال در خصوص شرایط آی پوشان هم گفت: استقلال برابر سایپا بازی خوبی از خود ارائه نداد و نتوانست روند پیروزی های خود را ادامه دهد ودر این دیدار هم سه غایب خواهد داشت که می تواند در عملکرد تیم تاثیر بگذارد اما این تیم در مجموع به شرایط ایده آل رسیده و جمعه شاهد یک بازی خوب خواهیم بود.

نوازی خاطرنشان کرد: هر دو تیم بدنبال کسب سه امتیاز هستند و تساوی دردی را از دو تیم دوا نخواهد کرد بنابرابر فکر می کنم که بازی پرگلی را شاهد باشیم.

وی در خصوص فسخ یک طرفه قرارداد مجتبی جباری هم گفت: نمی دانم چرا چنین اتفاقی افتاد. جباری بازیکن بزرگی است و از سرمایه های استقلال است و بهتر بود این چنین با او رفتار نشود. او سالها برای استقلال زحمت کشیده، گلزنی کرده و در شادی های هواداران شریک بوده است. اعتقاد دارم اگر او را نمی خواستند تا پایان فصل تحمل می کردند و با احترام با او رفتار می کردند تا درس عبرتی برای بازیکنان جوان باشد که بدانند در آینده با آنها هم چنین رفتاری خواهد شد.

نوازی در خصوص عملکرد حسین حسینی هم گفت: او دروازه بان جوان اما در عین حال با تجربه ای است. در استقلال گلرهای بزرگی همانند طالب لو، رحمتی، طباطبایی و دیگران بودند که تلاش زیادی برای موفقیت استقلال کردند اما حسینی عملکرد بسیار قابل قبولی داشت و توانست نزدیک به ۹۰۰ دقیقه دروازه خود را بسته نگه دارد و رکوردی دست نیافتنی از خود به جای بگذارد.

پیشکسوت استقلال در پایان خاطرنشان کرد: حسینی باید رکورد را فراموش کرده و اگر می خواهد این موفقیت را ادامه بدهد تنها تمرکزش را بر روی تمریناتش بگذارد تا بتواند همچنان با آمادگی کامل دروازه استقلال را بسته نگه دارد.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه اولویت این تیم باید لیگ قهرمانان آسیا باشد گفت: آنهایی که می‌گویند دربی یک بازی معمولی است درکی از این دیدار ندارند.مرتضی فنونی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیروزی...
داریوش شجاعیان با گلزنی به تیم فولاد خوزستان در اهواز از نظر آماری تبدیل به بهترین بازیکن این فصل استقلال شد. به نقل از مهر، داریوش شجاعیان در دقیقه ۱7 دیدار استقلال مقابل فولاد زننده سومین گل آبی پوشان بود...
بیست و سومین دوره مسابقات فوتبال پیش کسوتان جام زنده یاد یونس شکوری به ایستگاه پایانی خود رسید و طی آن چهره تیم های فینالیست در هفت رده سنی مشخص شد.به نقل از مهر، این مسابقات آذر ماه امسال با...
در سالی که تیم ملی فوتسال ایران به احتمال زیاد هر هفته اردوی آماده سازی خواهد داشت، چند بازی تدارکاتی برای این تیم پیش بینی شده است.به نقل از مهر، سال ۱۳۹۷ برای تیم ملی فوتسال ایران سال شلوغی به...
  • آخرین مطالب