»   مد و لباس  »   ترکیب رنگ های مد پاییز و زمستان 2017 -2018
۲۱ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۱۰

ترکیب رنگ های مد پاییز و زمستان 2017 -2018

کارشناسان مد ترکیب رنگ های زیبایی را برای فصل های پاییز و زمستان ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ پیش بینی کرده اند که شامل بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس های زنانه، مردانه، بچه گانه و دکوراسیون داخلی خانه می باشد.

کارشناسان مد ترکیب رنگ های زیبایی را برای فصل های پاییز و زمستان ۲۰۱۷ – ۲۰۱۸ پیش بینی کرده اند که شامل بهترین ترکیب رنگ ها برای لباس های زنانه، مردانه، بچه گانه و دکوراسیون داخلی خانه می باشد.

رنگ جهانی زنانه

 

color 1 2 - ترکیب رنگ های مد پاییز و زمستان 2017 -2018

طیف های آبی تنوع بسیار وسیعی از رنگ های سرد و خنک گرفته تا رنگ های عمیق و گرم دارد. آبی یخی یادآور آسمان بعد از ظهر است و حس سکوت و آرامش می دهد. رنگ های آبی تیره و خاکستری تیره حس سردی و تفکر عمیق می دهد. خنثی کننده آبی تند طیف های خاکستری روشن است.

رنگ های رایج زنانه

color 2 2 - ترکیب رنگ های مد پاییز و زمستان 2017 -2018

این ترکیب با رنگ ظریف صورتی شروع می شود و در ادامه با طیف های قهوه ای ادامه پیدا می کند و در نهایت با رنگ خرمایی مایل به قرمز ترکیبی بسیار زیبا از خود می سازد. رنگ های قهوه ای تیره حس آرامش و پایداری می دهد و رنگ بژ روشن جادوی عشق را به ترکیب می دهد.

رنگ های مردانه

color 3 2 - ترکیب رنگ های مد پاییز و زمستان 2017 -2018

طیف های آبی روشن در کنار رنگ آتشین نارنجی آرامش بخش است. در کنار آن از رنگ بنفش مات، رنگ سیاه که هسته رنگ هاست نیز استفاده شده است. در کنار این رنگ های تیره رنگ های بنفش ملایم و آبی آسمانی ترکیبی هنری از آن ساخته است.

رنگ های بچه گانه

color 4 2 - ترکیب رنگ های مد پاییز و زمستان 2017 -2018

برای به دست آوردن یک ترکیب رنگ با وقار و آرامبخش باید از رنگ های صورتی ملایم و سفید استفاده شود. خاکستری مایل به آبی جلوه زیباتری به این ترکیب می دهد. از رنگ بادمجانی می توان به عنوان یک رنگ حاشیه ای استفاده کرد. قهوه ای تیره و روشن به این رنگ های سرد کمی گرما می دهد. بهترین طرحی که می توان در این ترکیب به کار برد طرح پلنگی سیاه و خاکستری است.

رنگ دکور داخلی

color 5 2 - ترکیب رنگ های مد پاییز و زمستان 2017 -2018

رنگ خاکستری مایل به آبی به سبک های مدرن دکوراسیون سکوت و آرامش می دهد. رنگ های شیری و بنفش روشن با رنگ آبی تیره و مات تکمیل می شود. در این ترکیب رنگ قهوه ای همراه با سایه های طلایی رنگ های خنثی را زنده تر می کند.

آخرین مطالب این بخش مد و لباس

ولنتاین 2018 با مدل های آرایش متفاوت ولنتاین یکی از بهترین روزهای سال است. در روز ولنتاین می توانید بدون خجالت هر چقدر می خواهید از رنگ صورتی استفاده کنید، به عنوان صبحانه، نهار و شام شکلات بخورید، و همچنین کلی...
مدل ها در حال نمایش کلکسیون طراح مد شازیا و سحر در هفته مد لباس عروسی در...
همه مردم، فارغ از زن یا مرد بودن، همیشه دوست دارند لباس های مرتب، شیک و زیبا به تن داشته باشند. برخی با اصول شیک‌پوشی آشنا هستند و می توانند در مجامعی که حضور به هم می رسانند، خوب بدرخشند....
ممکن است تصور کنید که تفاوت عطر و ادکلن و دئودورانت و دیگر رایحه‌ها این است که بطری برای چه کسی تهیه شده‌است یا در کدام پیشخوان فروخته‌ می‌شود – اما واقعیت کمی نامحسوس‌تر از این‌ها است. تمام رایحه‌ها به...