»   وبگردی  »   تحولات فلسطین یک هفته پس از تصمیم آپارتایدی ترامپ+ تصاویر
۲۲ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۴۰

تحولات فلسطین یک هفته پس از تصمیم آپارتایدی ترامپ+ تصاویر

تحولات فلسطین یک هفته پس از تصمیم آپارتایدی ترامپ+ تصاویر

به گزارش گروه وبگردی ملکانه،پس از تصمیم ترامپ برای به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت خانه آمریکا به این شهر، شهروندان فلسطینی در مناطق مختلف کرانه باختری و نوار غزه به این تصمیم اعتراض کردند و با نظامیان صهیونیست درگیر شدند.

در یک هفته گذشته موج اعتراضات فقط به دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی ختم نشد و شهروندان فلسطینی به خیانت رژیم آل سعود هم اعتراض کردند و شعار های ضد سعودی در مناطق مختلف به گوش رسید.

نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی در روزهای گذشته با شلیک گلوله به اعتراض های فلسطینی واکنش نشان دادند و در جریان حملات وحشیانه آنان تاکنون ۶ تن از شهروندان در کرانه باختری و نوار غزه به شهادت رسیدند و صدها تن دیگر مجروح شدند.

محمود المصری،( ۳۰ ساله)، ماهر عطاالله ( ۵۴ ساله)، عبدالله العطل ( ۲۸ ساله) از گردان االقسام و محمد الصفدی ( ۳۰ ساله) از گردان القسام ، ۴ شهروندی به شمار می آیند که در جریان حملات صیهونیست ها به شهادت رسیده اند.

فلسطین یک هفته پس از تصمیم آپارتایدی ترامپ شاهد چه تحولاتی بود؟+ تصاویر و کلیپ

براساس اعلام منابع میدانی تاکنون هزار و ۶۳۲ نفر از فلسطینی ها در جریان درگیری با نظامیان صهیونیست مجروح شده اند؛ هزار و ۳۲۷ تن از مجروحان فلسطینی از اهالی کرانه باختری هستند.

۳۰۵ تن دیگر از فلسطنی ها با شلیک گلوله های پلاستیکی زخمی شده اند و ۹۶۲ تن دیگر به دلیل استنشاق گازهای سمی به بیمارستان ها منتقل شده اند؛ ۱۷ تن دیگر هم در جریان هدف قرار گرفتن شدن توسط گلوله های سمی زخمی شده اند.

فلسطین یک هفته پس از تصمیم آپارتایدی ترامپ شاهد چه تحولاتی بود؟+ تصاویر

براساس اطلاعاتی که منابع میدانی فلسطینی در اختیار سرویس جهان مشرق قرار داده اند، ۲۸ تن از شهروندان هم به صورت مستقیم با شلیک گلوله هدف قرار گرفته شدند. ۱۵ فلسطینی هم در اثر سوختگی، سقوط از ساختمان و زیر گرفته شدن توسط خودروهای صهیونیست ها مجروح شدند.

 در یک هفته گذشته، ۳۰۵ تن از شهروندان فلسطینی در نوار غزه هم در جریان درگیری ها مجروح شده اند؛ در جریان درگیری ها ۶۴ تن به صورت مستقیم توسط شلیک گلوله هدف قرار گرفته شده اند.

فلسطین یک هفته پس از تصمیم آپارتایدی ترامپ شاهد چه تحولاتی بود؟+ تصاویر و کلیپ

یک منبع میدانی در نواره غزه اعلام کرد: ۱۱۱ تن ازشهروندان با گلوله های پلاستیکی و ۱۱۹ تن دیگر با شلیک گازهای سمی در نوار غزه زخمی شده اند؛ در جریان حملات جنگنده های رژیم صهیونیستی هم ۱۱تن از فلسطینی ها در نوار غزه هدف قرار گرفته شده اند.

وی افزود: تاکنون مراکز درمانی در نوار غزه مداوای ۲۲۲ تن ازشهروندانی را که در جریان حملات صهیونیست ها هدف قرار گرفته شده اند را به طور کامل انجام داده اند؛ این منبع میدانی خاطرنشان کرد: حال ۴ تن از مجروحان وخیم گزارش شده است.

فلسطین یک هفته پس از تصمیم آپارتایدی ترامپ شاهد چه تحولاتی بود؟+ تصاویر

صبح امروز هم نظامیان صهیونیست به خوابگاه دانشجویان در شهرک « بریزین» در کرانه باختری حمله کردند؛ در جریان حملات خسارت های به خوابگاه دانشجویان وارد شد و شماری از دانشجویان هم مجروح شدند.

عصر امروز هم دو تن از نیروهای گردان « سرایا القدس» جنبش جهاد اسلامی به نام های « حسین نصرالله و مصطفی السلطان» در جریان حملات جنگنده های رژیم صهیونیستی به منطقه المنشیه در شمال شهر ب« یت لاهیا» ( شمال شهر غزه) به شهادت رسیدند.

فلسطین یک هفته پس از تصمیم آپارتایدی ترامپ شاهد چه تحولاتی بود؟+ تصاویر و کلیپ

منبع:مشرق

انتهای پیام/

۶۳۵ زخمی نتیجه اعتراض به کلاهبرداری تاریخی صهیونیست‌ها

[uniplace_links]
ملکانه

آخرین مطالب این بخش وبگردی

اعتیاد به بازی‌های رایانه‌ای بیماری روانی محسوب می‌شود؟ به گزارش گروه وبگردی ملکانه؛ در حالی که مطالعات زیادی موثربودن بازی های رایانه ای را در پیشگیری از افسردگی و زوال عقل (دمانس) نشان داده اند، اما سازمان بهداشت جهانی در فهرست...
راز و رمز صد ساله شدن داشتن طول عمر بالا همراه با سلامتی یکی از آرزو‌های دیرینه بشر است و امروز دانش پزشکی سبک زندگی سالم و راه‌های رسیدن به طول عمر بلند را به افراد نشان...
لحظه وقوع زلزله ٥/٢ ریشتری تهران و صدای وحشتناک ناشی از آن + کلیپ به گزارش گروه وبگردی ملکانه؛  بر اساس مطالعات پژوهشگران سازمان زمین‌شناسی گسل ماهدشت -جنوب کرج گسل مسبب زمین‌لرزه 5.2 ریشتر شامگاه استان‌های البرز و تهران بوده است...
درآمد روزانه‌ 2 میلیونی متکدیان تهرانی!+ ویدئو به گزارش گروه وبگردی ملکانه؛ رضا قدیمی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در مورد درآمد بالای متکدیان سخن گفت. ...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها


  • آخرین مطالب