»   اخبار سیاسی  »   تحلیلگر آمریکایی: سال ۲۰۱۳ ، سال ایرانی اوباما!
۲۰ بهمن ۱۳۹۱ , ساعت ۲:۱۶

تحلیلگر آمریکایی: سال ۲۰۱۳ ، سال ایرانی اوباما!

اسلاتر در این مقاله پیشنهاد کرده است که خواست واقعی باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا برای حل پرونده هسته ای جمهوری اسلامی دست کم گرفته نشود و نباید به این خواسته او کم بها داد!

اردبیل نیوز: روزنامه فیگارو در مقاله ای به قلم “آن-ماری اسلاتر” پژوهشگر و استاد دانشگاه پرینستون آمریکا، “سال ایرانی اوباما” را به چاپ رساند.

اسلاتر در این مقاله پیشنهاد کرده است که خواست واقعی باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا برای حل پرونده هسته ای جمهوری اسلامی دست کم گرفته نشود و نباید به این خواسته او کم بها داد!

به گزارش افکار ، وی در این مقاله مدعی شد، سیاست خارجی، قسمت عمده ای از برنامه های دومین دوره ریاست جمهوری آمریکا را تشکیل داده است و به باور بسیاری از دولتمردان واشنگتن سال ۲۰۱۳، سالی تعیین کننده برای ایران و پرونده هسته ای است.

“آن-ماری اسلاتر” نوشت که هنوز نخستین سخنرانی باراک اوباما در هنگام شروع ریاست جمهوری اش را در سال ۲۰۰۹ به یاد می آورد که به ایران اشاره کرد و گفت:” اگر ایران آماده باشد که دست آمریکا را بفشارد، آمریکا دست خود را برای آشتی به سوی ایران دراز خواهد کرد.”

به عقیده “آن-ماری اسلاتر” افرادی در دولت آمریکا در اطراف باراک اوباما هستند که به او حداکثر فرصت و امکان را برای حل مصالحت آمیز اختلافات با ایران و پرونده هسته ای این کشور می دهند.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب