»   اخبار شهرستان ها  »   تجلیل از 496 معلم در اردبیل
۲۹ آذر ۱۳۹۱ , ساعت ۱۵:۳۳

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل خبر داد:

تجلیل از 496 معلم در اردبیل

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل، گفت: با تشکیل ستاد برگزاری هفته بزرگداشت مقام معلم، قرار است اردیبهشت‌ماه سال آینده از 496 معلم در اردبیل تجلیل شود.

در جلسه هماهنگی آغاز فعالیت ستاد بزرگداشت مقام معلم در اردبیل تصریح کرد: این ستاد فعالیت خود را از دی‌ماه آغاز می‌کند و قرار است در سال تحصیلی 91 – 92 از سهمیه شهرستانی معلم برگزیده‌ی استان 423 نفر، در سطح استان 71 نفر و در سطح کشوری نیز دو نفر انتخاب و تجلیل شوند.

وی ادامه داد: دبیرخانه ستاد پیگیر انتخاب معلمان نمونه برای تجلیل در اردیبهشت‌ماه سال آینده است و ما در فرصت چهارماه آینده باید بهترین تدبیر را به کار ببریم تا آیینی باشکوه، در شأن معلمان و با همکاری دستگاه‌های دیگر و فعالان بخش خصوصی برگزار شود.

این مسوول به درخواست معلمان نمونه استان در سال گذشته برای راه‌اندازی پژوهشکده معلم اشاره کرد و افزود: معلمان نخبه و برگزیده از استاندار سابق خواستند تا این پژوهشکده برای فعالیت‌های علمی و پژوهشی در اختیار آنها قرار گیرد که ما طبقه فوقانی آموزشگاه مدرس در مرکز شهر اردبیل را برای این امر در نظر گرفتیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در ادامه از اختصاص 100 میلیون تومان اعتبار برای مجهز و مهیا کردن این مجموعه خبر داد و گفت: قرار است سایت کامپیوتری و کتابخانه در این پژوهشکده راه‌اندازی شود تا فضایی باشد که معلمان نمونه و پژوهشگر استان بتوانند از آن در راستای رشد و بالندگی بیشتر استفاده کنند.

 

این مسوول به تأمین اعتبار مورد نیاز برای تأمین جیره غذایی براساس فرمول جدید اشاره و اظهار کرد: با توجه به توسعه 50 درصدی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای در مناطق محروم که استان اردبیل رتبه دوم کشوری را در آموزش فنی و حرفه‌ای دارد، این منابع باید به شکل کامل تأمین شود.

در ادامه این جلسه رییس گروه آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان اردبیل نیز در سخنانی از شناسایی، جذب و نگهداری 100 درصدی دانش‌آموزان در مقطع ابتدایی خبر داد و گفت: ما یک انسدادی را در مبادی ورودی بی‌سوادی به وجود آوردیم تا لازم‌التعلیم‌ها بتوانند به صورت کامل جذب مدارس شوند.

زهتاب گفت: از تمام بخشداران و دهیاران و همچنین خانه‌های بهداشت روستایی خواسته‌ایم آخرین آمار و اطلاعات خود را در خصوص زاد و ولد در اختیار ما قرار دهند تا حتی یک نفر نیز از قافله تحصیل در مقطع ابتدایی باز نماند.

مصطفی جوادی معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش استان نیز گفت: ستاد بزرگداشت هفته معلم کار خود را از هفت دی‌ماه آغازکرده و تا 30 دی ثبت‌نام در مدارس براساس مدارک و مستندات ارائه شده انجام می‌گیرد.

وی به سهمیه تعیین شده استان در سه سطح شهرستانی، استانی و ملی اشاره کرد و گفت: ما از گروه نخبگان و هنرستا‌ن‌ها اقدام به گزینش معلمان برجسته و مربیان و هنرآموزان منتخب خواهیم کرد./ایسنا

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب