»   آخرین اخبار اقتصادی روز  »   تجدید نظر شورای عالی کار در مورد دستمزد کارگران
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت ۰:۱۷

تجدید نظر شورای عالی کار در مورد دستمزد کارگران

عضو هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار استان تهران از شورای عالی کار خواست تا در مصوبه افزایش 25 درصدی دستمزد کارگران تجدید نظر کند.

اردبیل نیوز: حسین حبیبی اظهار کرد: در بحث پرداخت حداقل دستمزد کارگران، همان خواسته قانونی و منطقی خود مبنی بر افزایش کف دستمزد را دنبال می کنیم و از شورای عالی کار هم می خواهیم که در مصوبه خود تجدید نظر کند و افزایش دستمزد کارگران را در دستور کار نشست آینده خود قرار دهد.
به گزارش بولتن نیوز: وی درباره برگزاری جلسه بررسی افزایش حق مسکن و خوار و بار کارگران در شورای عالی کار گفت: بیشتر موافقیم که دستمزد کارگران بالا برود تا اینکه حق مسکن و خوار و بار کارگران افزایش یابد چون همین حالا به جز کارگرانی که به طور رسمی در حال کار هستند مابقی گروههای کارگری در کارگاههای با تعداد نیروی کمتر، حداقل دستمزد را هم نمی گیرند.
حبیبی تصریح کرد: با این شرایط چه تضمینی وجود دارد که این کارگران از حق مسکن و بن کارگری برخوردار شوند لذا تصور می کنم که این مساله سطح مذاکرات جلسه شورای عالی کار را پایین بیاورد.
عضو ستاد دستمزد درعین حال با بیان اینکه موضوع مسکن جزو اختیارات و از مصوبات هیات وزیران است، خاطر نشان کرد: اواخر سال گذشته افزایش حق مسکن کارگران را در کمیته های دستمزد مطرح و پیشنهاد کردیم که در هیات وزیران مصوب شود ولی مورد قبول واقع نشد به این دلیل که می گفتند در قالب مسکن مهر در حال پیگیری است و در مورد بن کارگری هم زیر بار نرفتند.
وی در پایان گفت: از هر جلسه ای که به بالا رفتن قدرت خرید کارگران کمک کند استقبال می کنیم ولی همچنان افزایش دستمزد کارگران را خواستار هستیم.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش آخرین اخبار اقتصادی روز

اولین واحد بیت کوین نقد ( Bitcoin Cash)، که انشعابی از بیت‌کوین است، روز سه‌شنبه “استخراج شد.” برخی نگران آن بودند که با تولد بیت‌کوین نقد، ارزش بیت‌کوین دچار نوسان‌ شدیدی شود، اما با گذشت یک روز از استخراج اولین...
کرمانشاه- روند رسیدگی به واگذاری پرابهام دومین پالایشگاه قدیمی ایران با عزل مدیرعامل منصوب خریداران جدید و عدم تمکین وی به ترک این پست وارد فاز تازه ای شده است.اخبارگزاری مهر- گروه استانها: واگذاری پر ابهام پالایشگاه کرمانشاه به بخش...
شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران دستورالعملی به زبان انگلیسی در سایت خود قرار داده که بر اساس آن به شرکت های هواپیمایی دنیا اعلام می کند برای عبور از ایران باید به ازای وزن هواپیما و میزان مسافتی...
شرکت ماشین آلات  صنعتی تراکتورسازی ایران در شهر تبریز  که در سال های گذشته  از گروه صنعتی تراکتور سازی ایران جدا شده، ورشکست شد. بر اساس سندی  که  به دست خبرگزاری تسنیم رسیده است و مدیرعامل گروه صنعتی تراکتور سازی ایران نیز ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

    دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017)
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب