»   اخبار حوادث واقعی  »   تجاوز هولناک مامور قلابی به زن خانه دار
۲۹ اسفند ۱۳۹۱ , ساعت ۱۴:۲۸

تجاوز هولناک مامور قلابی به زن خانه دار

تحقیقات از مرد جوانی که متهم است تحت‌عنوان مامور برق وارد خانه‌ها می‌شد و زنان را مورد آزار قرار می‌داد ادامه دارد.

چند ماه قبل زنی به ماموران پلیس تهران مراجعه کرد و مدعی شد توسط مردی که خود را مامور برق معرفی کرد، مورد آزار قرار گرفته‌است. این زن به ماموران گفت: زنگ در خانه را زدند. مردی گفت از اداره برق آمده و می‌خواهد کنتور را ببیند.

من هم در را باز کردم. مرد جوان وارد خانه‌شد، آماده شدم به حیاط بروم. یکدفعه دیدم کسی پشت‌در ورودی ساختمان است. او وارد شد و من را مورد آزار و اذیت قرار داد و مبلغی هم پول سرقت کرد.

بعد از شکایت این زن چند زن دیگر هم در فاصله زمانی یک ماهه به پلیس مراجعه کردند و مدعی شدند مردی به عنوان مامور وارد خانه آنها شده و آنان را مورد آزار قرار داده‌است. یکی دیگر از شاکیان پرونده گفت: متهم به من نزدیک شد و آزارم دادم اما به من تجاوز نکرد و بعد هم با تهدید مرا وادار به سکوت کرد و پول‌هایم را دزدید.

تحقیقاتی که پلیس انجام داد بیانگر آن بود که همه شاکیان، قربانیان یک فرد هستند. با توجه به اینکه تصویر چهره‌نگاری شده مرد ناشناس به دست آمده‌بود پلیس توانست متهم را شناسایی و بازداشت کند. بررسی‌ها نشان داد متهم، فرد سابقه‌داری است و پیش از این نیز به جرم زورگیری بازداشت شده‌است.

متهم در بازجویی‌ها اتهام را رد کرد و گفت:«همه اتهامات را قبول ندارم و با کسانی رابطه برقرار می‌کردم که خودشان راضی بودند و در بقیه موارد فقط سرقت می‌کردم.»متهم زمانی که در برابر یکی از شکات به نام فرزانه قرار گرفت، قبول کرد به وی تجاوز کرده ‌است. با توجه به اینکه فرزانه مدعی بود مورد آزار جنسی قرار گرفته‌است پرونده به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده‌شد و زن جوان برای بیان شکایت خود در دادگاه حضور یافت.

او گفت:«در خانه بودم که زنگ را زدند فردی که بیرون در بود گفت مامور برق است و برای بازدید کنتور آمده‌است من هم در را باز کردم بعد از چند دقیقه یکدفعه دیدم مرد جوانی وارد خانه شد. او به سمتم حمله کرد و هرچه سعی کردم مقاومت کنم، نتوانستم. او مرا به زور موردتجاوز قرار داد و بعد هم تهدیدم کرد و گفت اگر در این‌باره به کسی چیزی بگویم هربلایی بتواند سرم می‌آورد اما من به پلیس شکایت کردم.»

پزشکی قانونی نیز تایید کرد فرزانه مورد آزار جنسی قرار گرفته‌است. اکنون رسیدگی به این پرونده در شعبه 78دادگاه کیفری استان تهران ادامه دارد و قضات متهم را برای بازجویی در این خصوص احضار کردند. در حالی‌که این بخش از پرونده در اختیار قضات دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفته، پلیس نیز سرگرم تحقیق درباره بخش دیگری از اتهامات مامور قلابی در رابطه با سرقت است. بنا بر این گزارش تا کنون هشت‌شاکی این پرونده شناسایی شده‌اند و بررسی‌ها برای مشخص شدن شکایت دیگر همچنان ادامه دارد. در همین حال حکم اعدام مامور قلابی اداره آب که زنان را مورد تعرض قرار می‌داد در دیوانعالی کشور تایید شد.

اردبیل

اوایل مهرماه امسال زنی با مراجعه به ماموران پلیس آگاهی اردبیل با طرح شکایتی گفت:«صبح امروز پسر جوانی که خودش را مامور اداره آب معرفی می‌کرد وارد خانه‌مان شد. او از من پیچ‌گوشتی خواست اما وقتی وارد خانه شدم به طرفم حمله کرد و با تهدید مرا مورد تجاوز قرار داد.» پس از این شکایت تیمی از ماموران تحقیقات برای دستگیری پسر متجاوز را آغاز کردند. در حالی‌که تجسس‌های پلیسی ادامه داشت زن دیگری با مراجعه به ماموران، شکایت مشابهی را مطرح کرد.

او در شکایت خود گفت:«پسر جوانی امروز در پوشش مامور اداره آب وارد خانه‌مان شد و با تهدید من و نوزاد شیرخواره‌ام به قتل اقدام به آزار و اذیتم کرد.»با توجه به حساسیت ماجرا تحقیقات گسترده‌ای در این زمینه آغاز و متهم 28ساله به نام سعید دستگیر شد. این فرد در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرد و پس از محاکمه در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان اردبیل به اعدام و دو سال زندان محکوم شد.

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

ریزعلى خواجوى، دهقان فداکار کتابهای درسی شامگاه شنبه 11 آذر درگذشت."ریزعلى خواجوى" که با نام دهقان فداکار در کتابهای درسی شناخته و معرفی شده بود مدتها بدلیل بیماری ریوی در بیمارستانی در تبریز بستری بود و شامگاه شنبه 11 آذر...
اگر شما یک فروشنده باشید و در مغازه هنگامی که منتظر مشتری هستید با یک سارق مسلح به چاقو یا اسلحه مواجه شوید چه واکنشی از خود نشان خواهید داد؟ آیا با وجود مسلح بودن سارق، باز هم در مقابل...
ایران نوشت: در طبقه پنجم مجتمع قضایی خانواده - میدان ونک - زنان و شوهران سرگرم پیگیری پرونده‌های طلاق و مهریه بودند.مردی بلند قامت با ابروی در هم رفته وارد شعبه 273 شد. پس از او سه دختر جوان و...
دختر جوان به کارآگاهان گفت: «من و محسن حدود یک سال و نیم قبل با هم در ارتباط بودیم. تا اینکه یک روز فهمید قرار است برایم خواستگار بیاید. با شنیدن این خبر خیلی عصبانی شد و به همین خاطر...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب