»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   تازه‌ترین خبرها در مورد انتخاب سرمربی استقلال/اعلام آمادگی «تریم»
۱ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۱۹

تازه‌ترین خبرها در مورد انتخاب سرمربی استقلال/اعلام آمادگی «تریم»


مدیرعامل استقلال با بیان اینکه مربی ترکیه‌ای برای هدایت این تیم اعلام آمادگی کرده، گفت: در صورتی که از نظر مالی با تریم به توافق نرسیم سراغ گزینه بعدی می رویم.

به نقل از مهر، سیدرضا افتخاری در خصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربی باشگاه استقلال گفت: ما با گزینه های خارجی در حال مذاکره هستیم که هر وقت نهایی شد خبر رسمی اعلام می شود.

وی درباره مطرح شدن نام پرویز مظلومی، حسین فرکی و بعضی از مربیان ایرانی گفت: ما مذاکره ای با مربیان داخلی نداشته ایم. نمایندگان ما با مربیان خارجی در حال مذاکره هستند و به محض جمعبندی، خبرش را اعلام می کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه در خصوص وضعیت فاتح تریم و مبلغ پیشنهادی به این سرمربی گفت: از الان نمی توان گفت چه کسی سرمربی است. ما پنج، شش گزینه مدنظر داریم و در حال مطالعه و بررسی رزومه ها هستیم. هنوز به جمعبندی نرسیده ایم.

افتخاری خاطرنشان کرد: آخرین خبری که می توانم بدهم این است که فاتح تریم برای هدایت استقلال اعلام آمادگی کرده است ولی فقط بحث قیمت وی مطرح است. امروز هیات مدیره باشگاه جلسه ای دارد. اگر بتوانیم مبلغ قرارداد تریم را تامین کنیم، تریم سرمربی می شود در غیر اینصورت سراغ گزینه بعدی می رویم.

وی درباره اینکه آیا مبلغ درخواستی ۴ میلیون یورویی از سوی تریم صحت دارد؟ تاکید کرد: خیر، هنوز این مربی به ما مبلغ ۴ میلیون یورو نگفته است!

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه پرویز مظلومی در مصاحبه ای عنوان کرده با یکی از اعضای هیات مدیره برای هدایت استقلال به توافق رسیده است، گفت: سرمربی باید با مدیرعامل به توافق برسد نه اعضای هیات مدیره. 

افتخاری در خصوص وضعیت هرایر مگویان و اینکه آیا این بازیکن هنوز در تهران اسکان دارد؟ گفت: بله، مگویان در خانه اش زندگی می کند. تعیین وضعیت او هم بستگی به انتخاب سرمربی دارد. امکان بازگشت مگویان هست و اگر سرمربی بخواهد، این بازیکن به استقلال بر می گردد. ما  در انتخاب بازیکن دخالتی نداریم.

مدیرعامل استقلال در پایان درباره احتمال حضور والتر زنگا در این تیم و اینکه گفته می شد آنالیزور استقلال رابط این سرمربی است، به نود گفت: خیر، اصلا اسم زنگا مطرح نبوده است.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به رویارویی با تیم‌های اسپانیا و پرتغال در جام جهانی گفت: در جام جهانی نباید انتظار حریفان آسان را داشت و از رویارویی با پرتغال و اسپانیا ترسی نداریم.به نقل از مهر، کارلوس...
مسعود شجاعی با اشاره به حضور در تیم ملی فوتبال ایران گفت: از این که عضو بهترین تیم فوتبال آسیا هستم افتخار می‌کنم.به نقل از مهر ، مسعود شجاعی در نشست خبری پیش از دیدار برابر تونس در پاسخ به...
بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در فاصله ۲۴ ساعت مانده تا دیدار برابر تیم ملی تونس به تمرین پرداختند.به نقل از مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در این تمرین که از ساعت ۱۸ به وقت محلی و...
دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید برای این تیم هیچ چیز غیرممکنی وجود ندارد. تیمی که توانسته شیلی را شکست دهد می‌تواند کارهای بزرگ را انجام دهد. به نقل از مهر، امیر عابدزاده در گفت‌وگو با سایت فدراسیون فوتبال...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها