»   اخبار سیاسی  »   ‘بگم بگم’های احمدی نژاد ادامه دارد
۲۷ بهمن ۱۳۹۱ , ساعت ۲:۱۷

‘بگم بگم’های احمدی نژاد ادامه دارد

ایشان چطور دم از اخلاق می زنند؟ وقتی خودشان پشت تریبون صدا و سیما به راحتی آبروی افراد را می برند در حالی که اگر از کارهای غیر قانونی اطرافیان خودشان صحبت شود فریاد می زند که این چه مسلمانی است و یا چه قانونی است!

اردبیل نیوز: مسعود پزشکیان با بیان این مطلب که آقای احمدی نژاد و طرفدارانشان نه اخلاق و نه قانون را رعایت می کنند اظهار داشت: ایشان چطور دم از اخلاق می زنند وقتی خودشان پشت تریبون صدا و سیما به راحتی آبروی افراد را می برند در حالی که اگر از کارهای غیر قانونی اطرافیان خودشان صحبت شود فریاد می زند که این چه مسلمانی است و یا چه قانونی است. پس اگر این مدل صحبت کردن پشت تریبون ها و در مناظره ها بد است پس چطور خودشان رعایت نمی کنند؟

وی افزود: این کار درستی است که رییس جمهور یک کشور مدام بگوید من پرونده دارم اما در طول هشت سال ریاست جمهوری اش هیچ کدام از این پرونده ها را رو نمی کند. از چه چیزی واهمه دارد که این پرونده ها را به قوه قضاییه ارجاع نمی دهد.

پزشکیان گفت: اگر ایشان از کسانی که دزدی کرده اند پرونده و یا مدرک دارند اما به دادگاه نمی‌دهد خیانت به مردم، مملکت و انقلاب کرده است.

پزشکیان ضمن تاکید مجدد بر بی اهمیت جلوه دادن قانون و مجلس از سوی رییس جمهور و اطرافیانش گفت: دولت به هیچ عنوان خود را ملزم به رعابت قانون نمی داند. هنوز آقای احمدی نژاد متوجه نشده است که باید هرسال در این زمان بودجه را به مجلس آورده باشد این یکی از ساده ترین کارهایی است که دولت باید انجام دهد اما از آن سرباز می زند.

وی یادآور شد: در رابطه با بهداشت و درمان پول هایی که باید برای مردم فقیر در بیمارستان ها خرج کنند پرداخت نشده اما می آیند ماهانه ۴۰ هزار تومان به جیب مردم نیازمند می ریزند و از آن طرف همین مردم به خاطر چند قلم دارو با قیمت بالا گرفتار باقی می مانند. این خطاهایی نیست که بشود از آن گذشت.

وی ادامه داد: این بداخلاقی ها، تهمت ها، اسم بردن ها، بگم بگم از سوی آقای احمدی نژاد و حامیانشان تا انتخابات ادامه خواهد داشت چون آقای احمدی نژاد که رویه اش را تغیر نخواهد داد.

افکار نیوز


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

کواکبیان: تضعیف اقدامات ظریف و سلیمانی به یک اندازه به ضرر منافع ملی است ...
عزیزی: تفکر اعتماد به جوانان را تقویت کنیم ...
جواد امام :روحانی نباید تحت فشار قرار بگیرد ...
گودرزی: آفت حمایت کالای ایرانی پایین بودن کیفیت است ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام هوام دوباره پسه

دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام هوام دوباره پسه

دانلود آهنگ جدید امیرعباس گلاب به نام بریم دریا دانلود آهنگ جدید مهدی شکوهی به نام یادت رفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو به نام کوزه دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام همه رفتن
جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب
  • الکامپ